Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Отчёты о рыбалках.
ВСЯК ВОШЕДШИЙ - не ленись, отчитайся пред Домовым народом: где был, что поймал и как тебе это удалось! Народ оценит и прославит твою победу! Ну, а уж если не повезло, то даже из неудачной рыбалки можно сделать полезные выводы!

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 21.10.2022, 17:38   #361
Alexleto
 
Аватар для Alexleto
 
Реєстрація: 12.01.2013
Звідки Ви: Мелитополь
Дописи: 32
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 499 раз(а) в 15 сообщениях
Зараз я у вас як впо, так вийшло. Треба було десь знайти спіннінг, а потім рибу. Був на місцевому озері на лівому березі. Щучка трохи клювала.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  shuka1.jpg
Переглядів: 554
Розмір:  139,0 КБ
ID:	947192   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  shuka2.jpg
Переглядів: 573
Розмір:  153,0 КБ
ID:	947193  
Alexleto зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
41 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 24.10.2022, 01:46   #362
Eugene_Goroh
СуперБычок Козы-2014
 
Аватар для Eugene_Goroh
 
Реєстрація: 21.07.2009
Звідки Ви: Киев, Беличи
Дописи: 2.027
Blog Entries: 33
Сказал(а) спасибо: 10.407
Поблагодарили 9.762 раз(а) в 1.040 сообщениях
Осінній кубок Lucky John, Личанка

Вітаю всіх. Давно тут не був, та й на рибалці давно не був.
Побачив на минулому тижні у фейсбуці подію - кубок Лакі Джон, попитався, що там і як. На Личанці востаннє був ще здається на якомусь Щупачку, коли старшенька моя ще була геть малою і виграла тоді в Агапича пантунівського невбієнного коробка за ювілейне 21 місце. Ностальжі, одним словом. Побачив пізно, брати участь не дуже планував, бо в спортивному тусняку не крутився, знайомих мало там. Ще й попередня спроба виїхать на риболовлю очікувано завершилася вояжем на СТО на евакуаторі. Основні снасті там в машині й залишилися. Але Артурас пообіцяв зарегати прямо з коліс, якщо допхаюся, та ще й організував Метровського з компанією зранку на район, щоб мене підібрали. З таким сервісом гріх не поїхати.

Там прикол такий, щоб ловити тільки на приманки лакіджон або салмо. В меня якісь перчі в лахах були, але ж все робоче на СТО залишилось. В ларьку на районі ніц нема цих фірм, докупив тільки трохи кручків, повідців галімих, а от вдома в ящику з барахлом завалялося кілька пачок тих лакі джонів, що на козах колись в призах роздавали. Я його й не ворушив з тих пір, тому й на СТО не поїхало. З котушок вдома залишалась дитяча лайтова, та ще аццький заубер з PowerPro, яким я вже років 5 не ловлю, тримаю чисто для п'яних дружбанів, коли в руки нормальну снасть давати стрьомно. Але з нього вильот ніякий, а крутить так, наче москаля на фарш меле. Ще Нєвка лежить, але я її вже сам боюся. Короче, накрутив кілька джиг на 3-5 гр, взяв дочкиного лайтика, ну й пішов. Підсаку знайшов вже на водоймі, в кущах валялася з обламаною ручкою.

Регламент у спорцменів прикольний. Типу 5 турів по годині рандомно міняються вимостками. Хоч подивився, як спорцмени ловлять. Я переживав, що в мене сілікона лаківського нормальних щучих розмірів нема, 3 дюйми десь було максимум, так ці клоуни ставлять такі піндюлінки, що мені їми соромно окунів на домашній калюжі ловить було б.
На першій вимостці ми з спроцменом пролетіли, точніш поки я до вимостки дочапав, в нього вже одна була, а більш кльову не бачили.
На другій вимостці випало з Артурасом стати, він мені задарив вертуху лаківську, то по одній на ті вертухи взяли. Я його на 10 грам обловив, то вирішив, що програма максимум на турнір виконана, а то й на сезон. Правда, йому якась крокодила ще клюнула та відірвала, але то не щитається.
На 3 та 4 тур знову прольот, правда суперники по вимостці теж, одненьку тільки сусід дістав, та в мене було пару тичочків і одну видать забагрив - луску дістав на крючку. Тобто, риба є, але дууже спортивна.
А на 5 тур я вже закінчів з ізвращеніями, поставив тупєйший твістер золотистий, і полетіло. Двуху витягнув, на лайтик так взагалі емоційненько, ледь з мостка не навернувся з тою півподсакою, далі схід, далі ще одну тягну... сусід спорцмен питається так обережно, а на що ловиш. Я показую, - каже, це ж не лакіджон, в них нема такої моделі! Та ну, оно пачка, просто їй вже років 15 не менш, чи не з першої моєї кози, це випускали, коли більшість нинішніх спорцменів ще в школу не ходили.... Пригостив його цими твістерами - так він 4 шт встиг влупить, доки я з рибами фоткався, і ще 2 йому зрізало, при чому одна добряча. Як же він плакав, що це останній тур ))
Хоча як на мене - твістер як твістер, 2", класика, я на такі споконвіку ловлю, грає та клює більш-менш стабільно незалежно від виробника, будь то Action Plastics, мансівські чи селектівські. Мабуть щук вже так задрали ті спорцмени зі своїми задвигонами, що вони простому твістеру як рідному зраділи... А може просто як раз рот відкрила, сусідні вимостки теж щось тягли.

Власне, на цьому й завершилося. За результатом я зі своїми трьома щуками аж 50-й з 71, мабуть ті спорцмени таки теж щось вміють. Але ж їздив не за тим - сезон можна сказать відкрив, рибу побачив. Дякую Артурсу, що витягнув, ну й за рятівну вертуху, Сані Метровському, що довіз туди, і тим файним хлопцям, що підкинули назад, організаторам цього дійства, та звичайно ж дякую ЗСУ за те, що все це зараз є можливим. До речі, турнір був благодійний, і на користь ЗСУ скількадесят тищ грошей перечислили, що теж було вагомим аргументом для участі.

Звіта не планував, але якось написалося дружбанам у вайбері поки без світла сидів, то залишилося лише матюки видалить от і звіт готовий. То най буде вже.
Фото пачки прошу не вважати рекламою, все одно фіг вже таку десь купите. Просто фастаюсь.
Ще характерна деталь - пляшку з собою звозив, так і не згадав за неї і назад привіз. Хоча там навіть плов на закусь насипали! Бо ми, спорцмени, блюдьом здоровий спосіб життя!

Всім добра, щастя та Перемоги.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2022-10-24_00-38-53.jpg
Переглядів: 1308
Розмір:  72,0 КБ
ID:	947384   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2022-10-24_00-39-14.jpg
Переглядів: 1368
Розмір:  90,1 КБ
ID:	947385   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo_2022-10-24_00-39-30.jpg
Переглядів: 1258
Розмір:  112,6 КБ
ID:	947386  
Eugene_Goroh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
58 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 28.10.2022, 03:17   #363
Ярослав Злой
 
Аватар для Ярослав Злой
 
Реєстрація: 21.11.2013
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 34
Поблагодарили 4.190 раз(а) в 140 сообщениях
Arrow Бенефіс тейл-спіннерів та справжній ЖОР ЩУКИ

Рік тому мене неабияк здивував увесь цей галас навколо цієї приманки й деякі риболовні оператори одразу ж похапцем почали створювати власні репліки на всім відомий Deracoup. От тільки так поспішали що навіть забули попередити колег зі сходу про крайню необхідність використання обтискних трубочок на вертлюжку, без яких ця приманка системними перехльостами за флюорокарбон випробовує нерви нашого брата на міцність. Але ж «і так піде»

Ну а якщо комусь буде не до вподоби, то ви завжди можете самостійно поїхати в Епіцентр, знайти ці трикляті трубочки в правильному діаметрі, порізати їх на потрібну довжину та одягнути як самі забажаєте. Адже в промислових масштабах подібні маніпуляції неодмінно призведуть до… чого? Катастрофічного та ірраціонального подорожчання приманки? Ні. Просто «і так піде»

ПростаХВерам швидесенько видали ці псевдорепліки з єдиним завданням: «Лупайте сю скалу…» Коли ж кількість цих «революційних залізячь» в інфопросторі досяг нестерпно високого рівня навіть я не витримав й жартома назвав активних учасників цього мракобісся біомасою. Деякі особливо чутливі дупи підгоріли настільки сильно що я навіть не встиг помітити як вони перетнули стратосферу написавши мені в особисті «атпіска»

Пам’ятаєте як в 18 році було масове божевілля з джиг-рігом? І де він зараз?) Те ж саме очікує і цю обертальну блешню. Так-так, це просто передньонавантажена обертальна блешня яка поки що не в тренді. Але ж, як відомо, для гучного успіху франшизі потрібно дати відпочивати. Впевнений, що незабаром нас чекає повернення і її слави, адже історія циклічна а людська пам’ять дуже коротка.

Давайте мабуть трішки про саму рибалку. Давненько нічого не писав і якщо відверто, то навіть трохи, так би мовити, «зголоднів». Та не буду дуже довго розмазувати соплі й почну одразу з поставленої мети. Звісно що частину жовтня, та ще й з такою нечувано високою температурою води просто грішно було б не присвятити плямистій красуні.

Не було великого бажання «підбирати ключик» тому я одразу дістав перевірений роками лом у вигляді Inquisitor 110sp і він вкотре довів що невипадково лежить в коробці з написом «Перевірено часом». Не хочу писати про кількість спійманої риби аби зберегти залишки нервів чутливих неофітів, але подібної рибалки по щуці в мене ще не було… Хоча ні, все ж таки напишу. Ну не можу я спинити себе в задоволенні… Понад 80 щук на човен. Ой, а що так можна було?!

Чесно кажучи навіть фотографувати не хотілось. Подібна пікова активність вкрай рідко супроводжується нашою присутністю тому хотілось просто кайфувати від цього дійства… Дивовижно, та затухання кльову не відбулось ні в обід, ні після нього. Не знаю чи взагалі переставала вона жерти, бо на берег ми поїхали як тільки почало сіріти…

Ще вранці на одній з точок чималого розміру воблер зацікавив окуня. Та не сприймаємо подібне в серйоз й продовжуємо ловити щуку. Але через деякий час ми вирішили повторити маршрут і одразу ж ловимо в цьому ж місці його брата, трохи більшого за розміром. Недовго вмовляючи інших все ж таки вирішую кинути якір та проблема полягала в тому що ловити окуня на Raidon до 48г чи Fortran до 34г задоволення вельми сумнівне, погодьтесь.

А якщо я додам сюди трішки вітру, шнур #1.2 та джигову проводку найлегших тейл-спіннерів?) Як вам таке?) Ну не було в човні нічого менше 4"... Звісно що задоволення від виважування та м’якої подачі з вершинкою такої жорсткості зробити неможливо та окунів це не надто хвилювало… Їли жадібно та з апетитом.

В нашому випадку це були тейл-спіннери від Accurat. Якість лакофарбованого покриття, повторюваність, трійник, форма пелюстки, швидкість початку роботи, ну і звісно наявність обтискної трубочки. Можу сміливо рекомендувати. Тут дійсно не керувались єдиним принципом "і так піде"...

Через 15-20 хвилин смугасті почали активно натякати нам що пора вже щось змінювати та починати гратися з кольорами та варіантами проводок, але щука була в пріоритеті тому вирішили спіймати ще по одній та потроху їхати до берега. Вечеря, рибацькі байки тепер замінили воєнні теми, розум постійно нагадує про це а життя кожного українця поділилось на до та післявоєнні періоди.

Сон прийшов одразу. А завтра? А завтра буде дуже скоро…

Надобраніч, Українці!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1666603624902559.jpg
Переглядів: 714
Розмір:  87,3 КБ
ID:	947593   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1666603626549747.jpg
Переглядів: 657
Розмір:  74,1 КБ
ID:	947594   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221021_144321.jpg
Переглядів: 590
Розмір:  60,8 КБ
ID:	947595   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221021_144904.jpg
Переглядів: 560
Розмір:  65,4 КБ
ID:	947596   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221021_154043.jpg
Переглядів: 563
Розмір:  163,2 КБ
ID:	947597  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221021_160648.jpg
Переглядів: 694
Розмір:  173,6 КБ
ID:	947598   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221021_160856.jpg
Переглядів: 566
Розмір:  153,1 КБ
ID:	947599   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221021_161107.jpg
Переглядів: 647
Розмір:  105,3 КБ
ID:	947600   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221023_114643.jpg
Переглядів: 650
Розмір:  59,1 КБ
ID:	947601   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221022_110801.jpg
Переглядів: 558
Розмір:  72,9 КБ
ID:	947602  

Ярослав Злой зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
30 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 30.10.2022, 21:18   #364
Metiz
 
Аватар для Metiz
 
Реєстрація: 09.03.2012
Звідки Ви: Павлоград - Богуслав
Дописи: 559
Сказал(а) спасибо: 2.335
Поблагодарили 2.674 раз(а) в 278 сообщениях
Слава Україні!
Як тільки залишається якісь вільний час - гайда на рибалку, хоча би на пару годин.
Активний пошук наше все. Буквально ось тут ще ловиться, а трошки подалі вже ніт. Все з одного місця. Рибка повільна та примхлива, висла на приманці, ну і треба було ще вмовляти різними танцями з бубном.
Трошки вийшло, ну і то добре!
Будьте здорові, бережіть себе і нашу Україну!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1.jpg
Переглядів: 421
Розмір:  112,6 КБ
ID:	947806   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  30.10.2022 Вовча.jpg
Переглядів: 554
Розмір:  179,2 КБ
ID:	947807   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2.jpg
Переглядів: 369
Розмір:  138,5 КБ
ID:	947808  
Metiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
41 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 31.10.2022, 19:44   #365
SalmonHunter
 
Аватар для SalmonHunter
 
Реєстрація: 05.05.2019
Звідки Ви: Київ НУБІП
Дописи: 23
Сказал(а) спасибо: 39
Поблагодарили 1.057 раз(а) в 22 сообщениях
Як я зловив нічного вовка

Давно не писав сюди звітів, але про цю рибу хочу таки розповісти.
На зорі мого досвіду ловлі хижої риби на штучні приманки, всього навсього 12 років тому, досвідчений колега розповідав мені про ловлю нічного судака, як про вершину спортивної майстерності.
Дитячу уяву збурювала історія про казкову смугасто-бронзову рибу, яка активна в пітьмі, має гострі зуби і неймовірної сили удар кістляво-броньованої щелепи.
А ще про спінінгіста, який в пітьмі ночі продовжує творити магію за допомогою чарівної карбонової палички. Та розмова закарбувалась в моїй душі і стала мотивацією до подальшого розвитку як спінінгіста. Я зрозумів, що прості люди теж можуть ловити як профі в журналах і відео.

А якщо по суті, приїхав цілеспрямовано на нічного судака. Дочекався доки буде місце де вкинутись. Точка в Києві дуже популярна і запресінгована. Вдень не було де і яблуку впасти, як то кажуть. А от після 19:00 ближня бровка була в моєму повному розпорядженні. Експеременти з вагою, невизначеність з типом і розміром приманки, сумніви, вагання, зацепи і перев'язування в пітьмі- всі труднощі і прикрощі нічної рибалки. Але нічого не вдієш. За адреналін ми готові платити грубі гроші.
І я його таки отримав. Більше ніж досить цієї ночі. Раптовий удар який не можна ні з чим порівняти. Феєричне виважування. Ну і випускання, мій суперник гідний поваги. Дійсно трофейна риба з берега (64 см приблизно 3 кілограми). Хай живе і скоро знову побачимось.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20220917_005026.jpg
Переглядів: 1014
Розмір:  40,6 КБ
ID:	947941   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20220917_005013.jpg
Переглядів: 904
Розмір:  44,9 КБ
ID:	947942   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20220917_014331.jpg
Переглядів: 989
Розмір:  53,0 КБ
ID:	947943   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20220917_005024.jpg
Переглядів: 935
Розмір:  38,8 КБ
ID:	947944   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20220917_014306.jpg
Переглядів: 868
Розмір:  72,2 КБ
ID:	947945  

SalmonHunter зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
84 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 31.10.2022, 20:23   #366
mabilochka
 
Аватар для mabilochka
 
Реєстрація: 14.10.2006
Звідки Ви: Киев, Лесной. Изготовление и обслуживание аквариумных систем.
Дописи: 1.306
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 1.627
Поблагодарили 5.277 раз(а) в 404 сообщениях
4 дня в любимых местах.
Резко все стало грустно и печально.
Завелись серьезные браконьеры. Водоем просто вымер.
Даже бобры исчезли... Прошел по каналу 3 км- ни одного погрыза.
За эти дни удалось наковырять аж 5 щук, и то в соседнем озере.
Опять нашел сетку- абсолютно пустая, если не считать новенького воблера
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221031_135729.jpg
Переглядів: 1097
Розмір:  158,5 КБ
ID:	947946  
mabilochka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
33 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 03.11.2022, 21:53   #367
Ярослав Злой
 
Аватар для Ярослав Злой
 
Реєстрація: 21.11.2013
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 34
Поблагодарили 4.190 раз(а) в 140 сообщениях
Arrow День 2. Три види хижаків. Знайшли ЛІГВО СУДАКА

На наступний день вирішили одразу почати з перевірених локацій по щуці й не прогадали. Плямисті красуні продовжували гнівно атакувати запропоновані нами ласощі в виді 110 та 130 воблерів. Однозначними лідерами були Kanata та Inquisitor.

Щодо самої проводки то цього разу, на мій погляд вона була менш визначальною ніж колір. Достатніми були класичні короткі, але акцентовані удари з повною віддачею шнура за схемою 2-1-2. Не знаю з чим саме це пов'язано, однак хижачку дійсно більше цікавили виключно так звані провокаційні кольори.

Випадково натрапили на міляк з великою кількістю малька яким системно ласувала щука, видаючи свою неабияку активність частими бурунами. Проте ця місцина не подарувала нам нічого окрім одного контакту з коливалкою-незачіпляйкою.

Але як тільки ми вийшли на бровку то одразу ж отримали два майже одночасні результативні клювання. Ще через мить клює третя і тим самим закріплює нашу віру в її абсолютну прив'язку до рельєфу.

Більшість водоростів вже відмерли, але де-не-де ще можна натрапити на невеличкі їх скупчення. Подібні місця також подарували нам ще декілька щук. Запорукою успіху тут був точний закид. Вітер як завжди був на боці риби тому доводилось постійно робити поправку на нього.

Ну а вже через годину згадали що саме час провідати окунців й перевірити їх апетит. Цього разу ми зробили дуже вдалу постановку човна таким чином що могли стягувати з мілини на брову наші приманки, тим самим збільшуючи вертикальну фазу гри й це безвідмовно спрацювало. Горбачі знову повеселили нас впевненими клюваннями.

Займатись пошуком "ключиків" не було бажання тому вирішили одразу ловити на те що працювало вчора. У мене це був восьмиграмовий тейл-спіннер від Accurat. Глибина тут складає не більше двох метрів тому задовільну швидкість гри приманка отримувала лише ближче до човна, де власне ми й отримали переважну більшість клювань.

Ну а вже через якихось тридцять хвилин окунь знову почав натякати що він теж вміє вередувати й вечір ми вирішили присвятити пошукам нових місць для майбутніх виїздів. Цей процес дійсно зайняв чимало часу та я вкотре переконуюсь що доля завжди віддячує за чесну працю.

На одному з поворотів стінки тростин поверхня води малювала чудернацькі картини й з першого ж закиду мій товариш ловить там судака на 1300 г. Миттєво вирішуємо кидати якір та перевірити місце джигом.

Першою в воду летить Свінг в шартрезі й ледве приманка встигла досягнути дна як я миттєво отримую характерне коротке, але невимовно дзвінке судакове клювання. Звісно що від такої несподіванки трохи забарився з підсічкою, але штопор вкотре довів що він не дарма займає почесне перше місце в моїх коробках в місцях де є мінімальна кількість зачепів.

Трійник навиліт пробив щелепу, а приманка залишилась цілою.
Ще через хвильку чую від напарника "Є!" Та цього разу риба була меншого розміру й обійшлись без підсаки. І почалось... Кількість риби ніхто не рахував та впевнений що за цю годину я спіймав більше судаків ніж за місяць рибалок на Подолі.

Однак і тут вже після третьої проводки риба переставала реагувати й потрібно було якомога швидше підтримувати її інтерес новими смаколиками. Відверто кажучи приманки білого кольору у мене рідко "вистрілюють" але цього разу двохвостий твістер від BroFishing мене вкотре приємно здивував.

На очевидному вимушеному перегрузі Sofi не здається як більшість подібних приманок, випрямляючи активні елементи в пряму лінію, а лише змінює свою гру на більш високочастотну та низькоамплітудну. В момент коли активність геть спала саме цей тип приманок дозволяє ефективно "шкрябати" по дну. Найголовніше тут було знайти правильний баланс вантажика й набратися терпіння. Клювання були дуже схожі на окуневі в зимовий період.

На моєму досвіді такий метод найбільш дієвий саме в цей температурний режим води. Коли ж відмітка опуститься нижче п'яти градусів безальтернативним як завжди стане дроп-шот та його варіації.

Ну а ми з задоволеними та обвітреними пиками хутко погребли на берег оскільки почало швидко сіріти. Кожний такий день коли ми маємо можливість займатись улюбленим хобі можливий лише завдяки хоробрості наших Збройних Сил України.

Я бажаю кожному з Вас міцних нервів, мирного неба та швидкої Перемоги! Слава Україні!

З повагою, Ярослав Злий
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1666603628233595.jpg
Переглядів: 612
Розмір:  88,4 КБ
ID:	948063   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1666603639196841.jpg
Переглядів: 569
Розмір:  74,2 КБ
ID:	948064   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221021_144855.jpg
Переглядів: 490
Розмір:  77,1 КБ
ID:	948065   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221021_153926.jpg
Переглядів: 472
Розмір:  108,8 КБ
ID:	948066   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221021_154019.jpg
Переглядів: 473
Розмір:  198,9 КБ
ID:	948067  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221021_154134.jpg
Переглядів: 510
Розмір:  57,4 КБ
ID:	948068   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221022_171005.jpg
Переглядів: 496
Розмір:  51,5 КБ
ID:	948069   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221022_173604.jpg
Переглядів: 483
Розмір:  61,6 КБ
ID:	948070   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221022_172542.jpg
Переглядів: 572
Розмір:  47,1 КБ
ID:	948071   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221022_173635.jpg
Переглядів: 453
Розмір:  73,7 КБ
ID:	948072  


Востаннє редагував Ярослав Злой: 03.11.2022 о 22:02.
Ярослав Злой зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
26 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 06.11.2022, 00:55   #368
plavt
 
Аватар для plavt
 
Реєстрація: 06.10.2011
Звідки Ви: Г.Киев, ВИНОГРАДАРЬ
Дописи: 38
Сказал(а) спасибо: 329
Поблагодарили 714 раз(а) в 32 сообщениях
Отчёт за 4 ноября

После дождливой среды очень хотелось, чтобы в четверг было сухо и комфортно.
Встав утром около 5-ти утра было сложно понять, что происходит за окном из-за полнейшей темноты в это время. Но мне было без разницы, так как практически полностью собрался ещё накануне вечером.
Успешно спустившись 2 раза на лифте (рюкзак, потом велосипед) и не застряв в нём из-за отключений света, я выехал на улицу и покатил к ближайшей станции городской электрички. Успешно загрузившись в неё примерно через час я был на левом берегу Киева. Ещё каких-то 25 минут и я на берегу Днепра.
Мне предстояла фидерная рыбалка. Распаковав шмотки и собрав снасти я с вожделением сделал первый заброс на один из фидеров и через какое-то время на второй.
Ловил на мотыль, кормил сыпучкой с ароматом карамели для холодной воды. Первые несколько часов рыбалки никак не порадовали меня. Ни малейшего намека на клёв от слова совсем и вообще. Благо погода радовала, лёгкий северо-западный ветер через какое-то время практически полностью стих.
Ближе к 11 часам утра мне удалось подыскать "ключик" к капризным рыбоидам, к слову ловилась исключительно плотва. До часов 3-х дня мне удалось поймать около дюжины, размер всех был стандартный, как на фото.
К слову, так поздно белую рыбу (начало ноября) и на фидер (освоил только в этом году), раньше только на пруты со сталькой ловил, мне ловить не приходилось.
Всё отпущено.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221104_133008.jpg
Переглядів: 1161
Розмір:  135,5 КБ
ID:	948193  

Востаннє редагував plavt: 06.11.2022 о 09:29.
plavt зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
31 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 06.11.2022, 20:40   #369
Metiz
 
Аватар для Metiz
 
Реєстрація: 09.03.2012
Звідки Ви: Павлоград - Богуслав
Дописи: 559
Сказал(а) спасибо: 2.335
Поблагодарили 2.674 раз(а) в 278 сообщениях
Слава Україні !
Обмаль вільного часу, всього пара - тройка годин на домашній водоймі, знайомі точки, перевірені приманки, проводка з обов'язковими паузами, активний пошук.
Рибка бере приманку акуратно, іноді покльовки і не чуть зовсім. Малі матроси, яких відпускав, лупили по приманці навіть сильніше ніж їх дорослі побратими.
Ну і час, промайнув наче коротка мить. Тільки почав начебто ловити, а вже пора і додому, темніє рано.
Будьте здорові, бережіть себе і нашу Україну!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  3.jpg
Переглядів: 360
Розмір:  123,4 КБ
ID:	948267   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  06.11.22.jpg
Переглядів: 593
Розмір:  181,3 КБ
ID:	948268  
Metiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
39 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 07.11.2022, 21:54   #370
duchess
 
Аватар для duchess
 
Реєстрація: 06.01.2022
Звідки Ви: Kiev
Дописи: 38
Сказал(а) спасибо: 255
Поблагодарили 526 раз(а) в 19 сообщениях
о. Труханов

Лазил по озерам острова, повернул не туда, уперся в какую-то лужу, повезло. Килошка+ с тычком на падении и приличным сопротивлением - счастье неимоверное, особенно учитывая стабильные отсосы на крайних рыбалках. Сатурн 2" на офсете, 5 грамм, ступенька.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20221107_135731.jpg
Переглядів: 894
Розмір:  80,4 КБ
ID:	948430   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20221107_135306.jpg
Переглядів: 736
Розмір:  136,3 КБ
ID:	948431  
duchess зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
49 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 08.11.2022, 14:35   #371
silver
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: Киев.
Дописи: 276
Сказал(а) спасибо: 7.055
Поблагодарили 4.909 раз(а) в 153 сообщениях
Рось.

Всім привіт. Проїздом заїхав на Рось. Трохи покидав у вікнах між комишом. Брала щука, менше судак і досить крупний окунь. Був недовго, сильний вітер і ще не впала до кінця трава. Все, що мав, пообривав. На Росі велика кількість човнів з двигунами, просто неймовірна кількість, особливо на вихідні. Народ літає по воді і нікого не боїться. І тролять, і на фарватері стоять, і по заливах шастає люд, і просто прогулянки влаштовують. Запитав в одних таких моднявих *захисничків* на мажорному човні з потужним двигуном: а що, кажу, вже під час війни є дозвіл ходити по Росі на двигунах? Тупий мовчок. Напевне, черкаська військова адміністрація вже дала добро. Хто в курсі?
silver зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
28 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 09.11.2022, 21:41   #372
plavt
 
Аватар для plavt
 
Реєстрація: 06.10.2011
Звідки Ви: Г.Киев, ВИНОГРАДАРЬ
Дописи: 38
Сказал(а) спасибо: 329
Поблагодарили 714 раз(а) в 32 сообщениях
Рыбалка на фидер

Сегодня погода была идеальная для рыбалки и грех было бы не воспользоваться таким подарком от небесной канцелярии.
Рыбачил на левом берегу Днепра, с самого утра было глухо, как в танке. Сразу мысли повело на Лунное затмение, полнолуние и юго-западный ветер. Рыбоиды тупо закрыли рот и сидели в засаде ни чем не проявляя своего присутсвия. Первая плотвичка, как дезертир-перебежчик, резво клюнула около 11 утра. А потом снова провал на несколько часов.
Худо - бедно клёв возобновился в обед и немного после него. Ловил на мотыль с подсадкой белого. Кормил кашей.
В итоге было выловлено около десятка рыбоидов.
Надеюсь, что это ещё не завершение сезона....
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221109_142306.jpg
Переглядів: 1086
Розмір:  172,7 КБ
ID:	948594  
plavt зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
27 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 13.11.2022, 20:37   #373
flatout2
 
Аватар для flatout2
 
Реєстрація: 24.12.2010
Звідки Ви: Kyiv, инженер
Дописи: 311
Сказал(а) спасибо: 147
Поблагодарили 1.919 раз(а) в 99 сообщениях
майже про рибалку

доброго вечора
останнім збором ви допомогли перекрити частину моїх витрат на:

кудись на схід:
5 демпферних проставок для ак
3 глушники до ак 5.45
3 ручних ліхтаря
3 ліхтаря з зарядкою usb
5 usb шнурків
14 павербанків різної ємності
1 приціл день-ніч atn x-sight
2 роутери

кудись на північ:
5 танкових фар для підсвічування іранських гівномопедів

витрачено: 81500+ гривень (без врахування витрат на паливо, послуги доставки та власного часу)

наша попередня робота (починаючи з березня) принесла певні плоди:

- відбита столиця
- відбита харківщина

і поки туристи з зомбіленду готуються до землі, за рекомендаціями мера столиці, ми можемо допомогти Херсону підготуватися до зими, та відчути, що Херсон - це Україна

отже, наступного тижня планується поїздка в Херсон з гуманітарною місією (енергоносії, ліки, їжа)

p.s.1 якщо у вас є зайва гривня - відправляйте сюди, нажаль, моя зп не гумова (5168745114940544 Сірий Дмитро), якщо ми не допоможемо знищити цих жуків на нашому городі, то не буде де витрачати зароблені гроші (це не стосується щурів, які вже покинули корабель і знайшли новий)
p.s.2 сила в єдності (москалі не підтримують своїх терористів, вони просто сидять і чекають на перемогу (чи знають що вже перемогли, слава рашистській пропаганді), ми ж, маємо її кувати з рашистського металу, розігрітого Джавелінами)
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo1668359587 (3).jpeg
Переглядів: 407
Розмір:  109,5 КБ
ID:	948841   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  aphoto1668359587 (2).jpeg
Переглядів: 365
Розмір:  100,4 КБ
ID:	948842   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo1668360080.jpeg
Переглядів: 395
Розмір:  142,4 КБ
ID:	948843   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo1668359628.jpg
Переглядів: 713
Розмір:  139,8 КБ
ID:	948844   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo1668359587.jpeg
Переглядів: 412
Розмір:  218,0 КБ
ID:	948845  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  photo1668359587 (1).jpg
Переглядів: 361
Розмір:  55,8 КБ
ID:	948846   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  313492665_681617539932560_8314494151213227397_n.jpg
Переглядів: 312
Розмір:  71,9 КБ
ID:	948847  
flatout2 зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
59 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.11.2022, 13:32   #374
linchuck
 
Аватар для linchuck
 
Реєстрація: 24.01.2015
Звідки Ви: Ворзель
Дописи: 632
Сказал(а) спасибо: 1.204
Поблагодарили 7.436 раз(а) в 421 сообщениях
Перша річка

Перша осінь зі спінінгом в руках...
Не пам'ятаю вже скільки тоді мені було - чотирнадцять чи п'ятнадцять років, але я старанно пропрацював всі літні канікули вантажником, щоб дозволити собі ту дивну коротку удочку з кільцями...
Передивився безліч відео, перечитав купу журналів... Мені сподобався такий вид лову, приваблювала можливість впіймати трофейну хижу рибу, поборотися з сильним суперником, а не просто смикати карасиків на місцевому озері...
Це мав бути наступний логічний етап в розвитку мене як рибалки, той щабель, до якого всі приходять, рано чи пізно.
Саме тієї осені я познайомився з річкою Здвиж. Ця маленька, нічим не примітна водяна стрічка тече просторами Київської області з півдня на північ рівною лінією, в яку перетворили її звивисте русло старанні радянські працівники, в сімдесяті роки минулого століття, яким конче необхідно було підкорювати стихію...
Тече повільно, майже непомітно. Але красиво! Природа на її берегах просто неймовірна! Тут косуля, там бобер... А он де вийшов лось води напитися... А в цьому місці зимують декілька сотень диких качок! Ближче до весни фазани починають взлітати з кущів, змушуючи лякатися! Зачаровує...
Так, це зовсім не могутній Дніпро і не стрімка Десна, тут не можна собі всього дозволити. Та й ширина русла заледве перевищує метрів п'ять.
Та й вибір мій був зумовлений тільки тим, що вона поруч...
Але в цьому є свій шарм, своя особливість. Все якось по-домашньому. Коли відчуваєш кожен метр дна, або як візуально бачиш де стоїть рибка і запам'ятовуєш місця її проживання...
Але то буде згодом... В той момент я тільки сів на електричку і вперше поїхав в сторону Бородянки - селища, яке розвинулося вздовж західного берега вищезгаданої річки.
Зійшовши на станції, треба йти назад в сторону Києва, і зовсім скоро перед очима повстає великий металевий міст, який час від часу гримить і стогне від навантаження, коли по ньому пролітають довжелезні вантажні потяги.
Напередодні я накупляв незрозумілих мені величезних гачків з свинцевими кульками на кінці і пачку жовтих з червоним хвостом силіконових рибок, які носили горду назву Маннс Предатор... Все як показував дядько на моніторі!

Саме там було моє знайомство зі спінінговою ловлею, там я вчився крутити котушку і освоювати проводку...
Довго мучитися не довелося - на другому чи третьому закиді сталося щось незрозуміле - якась невідома сила різко смикнула за інший кінець нитки, змусивши мене запанікувати, розгубитися і вкритися мурахами з голови до п'ят! Вау! Що то було? Я раніше такого не відчував... Враження як від першого сексу, якого в мене ще не було на той момент! Звісно, ні про яку підсічку, а, тим більше, про спійману рибу тоді не могла йти мова , але ця мить незрозумілих відчуттів навік закохала мене в цю дивну коротку удочку з кільцями... І я полюбив цю річеньку, як першу добру вчительку, яка розказувала прості речі, але дала підґрунтя для всього подальшого навчання...
Здвиж, який має довжину майже 150 кілометрів, впадає в Тетерів поблизу села Прибірськ, приносячи частинку прозорості в каламутні води більшого брата. За довгі роки, а їх минуло вже шістнадцять, я пройшов, проїхав на велосипеді, проплив на човні і прокатав автомобілем добру половину цієї відстані. Вивчив кожен вигин, кожен кущик і кожен корчик у воді... Бачив і маловоддя, і паводок. Ловив взимку на льоду і в теплу літню ніч... І це приносило свої результати!
В ямці біля Нової Греблі я впіймав великого, жирного судака, якого зовсім не очікував там зустріти, біля автомобільного мосту мені втрапився неймовірний кілограмовий окунь, я таких не бачив ані до, ані після... Поблизу села Шибене, де русло робить різкий поворот, я витягнув свою першу в житті щучку, котрих після неї було ще сотні і сотні... А від Берестянки до Вахівки плавав човном, витративши на цю подорож з десяток виїздів...
Я любив цю річку. А вона, мабуть, відповідала мені взаємністю. Жаль і боляче, що її береги зараз пошматовані і заміновані, а сам я не бував поруч з нею вже майже рік. Але я щиро вірю, що все налаготиться, повернеться навкруги своя і я знову зможу відчути той легкий вітерець, що крутиться вздовж стіни очерету, який ховає річку Здвиж від постороннього ока.
Скоро переможемо.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  post-55517-0-41169700-1549299668.jpg
Переглядів: 628
Розмір:  70,2 КБ
ID:	948921   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-9e79ee635f24df409f837a02ed80e12b-V.jpg
Переглядів: 874
Розмір:  80,4 КБ
ID:	948922   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20201206_124616.jpg
Переглядів: 800
Розмір:  152,5 КБ
ID:	948923   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210119_140629.jpg
Переглядів: 898
Розмір:  59,7 КБ
ID:	948924  
linchuck зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
56 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.11.2022, 14:29   #375
vetalr1
 
Аватар для vetalr1
 
Реєстрація: 13.11.2009
Звідки Ви: Київ
Дописи: 1.726
Сказал(а) спасибо: 98
Поблагодарили 609 раз(а) в 55 сообщениях
Сувид браки

Озера Сувид. Виходячи з того, що на воду вийти не можна, трішки половлювали щучку, мілку завжди відпускали. Але приїхавши на ці вихідні, побачили чоловіка з великим рюкзаком, який побачивши нас , відійшов від дороги і пішов навпростець до села.
Біля берега валялись товсті коріння лілій, вода була чорна. Риба не грала, навіть мілка. Обходячи озеро побачили довбанку, під довбанкою було 2 сітки і довгий ланцюг з кільцем , довжиною десь 1,5 м. В іншому місці побачили хімзахисний плащ, який накривав ще 2 сітки. Довжина кожної була більше 150 м. Палити їх не було чим. Поїхавши по інших пяти озерах, побачили, теж саме. Плаваюче коріння, чорна вода. Риба не ловилась, навіть не було, ні всплесків, нічого. Більш за все, рибу повезли в Київ на продаж.
В тому районі вже рибалки не буде.
vetalr1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
22 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 22.11.2022, 10:00   #376
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.812 раз(а) в 791 сообщениях
Спінінговий сезон закрито, а можливо з такою погодою ще ні...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221117_125717_259~2.jpg
Переглядів: 240
Розмір:  153,8 КБ
ID:	949568   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221117_125812_340~2.jpg
Переглядів: 184
Розмір:  117,0 КБ
ID:	949569   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221117_125818_697~2.jpg
Переглядів: 158
Розмір:  144,0 КБ
ID:	949570  
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
31 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 25.11.2022, 13:45   #377
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 713
Сказал(а) спасибо: 146
Поблагодарили 769 раз(а) в 289 сообщениях
Поки військкомат дає можливість бути цивільним, а супостат не дає нормально проводити он-лайн уроки, ходжу з мдж з переходом в мормишінг на місцеву водойму.Трофеї як для такої снасті та різнорибиця залишилися у вересні/жовтні, а тепер перед становленням льоду радий і такій матросні, яка ловиться до речі в кількості.Коти і цуцики господарів вже відмовляється від "рибних днів".Ну і трохи пейзажів:
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221124_110915.jpg
Переглядів: 1014
Розмір:  79,2 КБ
ID:	949783   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221124_135034.jpg
Переглядів: 932
Розмір:  82,4 КБ
ID:	949784  
boatman69 зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
33 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 25.11.2022, 17:02   #378
shamanov
 
Реєстрація: 24.11.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 49
Сказал(а) спасибо: 653
Поблагодарили 74 раз(а) в 12 сообщениях
Здаю тачку з Величезними судаками, але вони в воді.

Перша риболовля за більш ніж пів року після 24. Якщо мені хтось раніше сказав, що я пів року не буду брати спінінг до рук, гадав би що це жарт. Але після 24 прийшлося взяти ну дуже важку версію спінінга. А потім нашим хлопцям потрібно було знаходити багато різних речей.
Та друзі все-таки витягли мене, пообіцявши що повезуть на судака достойного розміру. Не обдурили, судак дійсно в мене і друзів був гарного розміру. Клювання вже не так часто, та шкарпетки злітали, та розмір радував, та ще з берега.

Друзі зараз нашим хлопцям які будуть їхати на схід, дуже потрібні шини, їм дали машини, але вони на літній гумі. Звісно не нову, можна Б/в аби без гуль.
Розмір: 265/70/15

Та на волонтерську 195/65/15 дзвоніть навіть якщо тільки 2шт. може хтось продає недорого.
моб. 098 2316220.

Всім хто допоможе з колесами здам точку, підкажу по снастях, і колір приманки. З друзями погоджено!
Слава Україні!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221111_213009.jpg
Переглядів: 1433
Розмір:  116,3 КБ
ID:	949796   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-2663a20ca3f33784921e0201e50240dc-V.jpg
Переглядів: 945
Розмір:  60,7 КБ
ID:	949797  
shamanov зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
39 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 28.11.2022, 12:32   #379
Andi
 
Реєстрація: 20.02.2006
Звідки Ви: Вишневе
Дописи: 1.305
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 4.813
Поблагодарили 4.308 раз(а) в 627 сообщениях
У суботу 26.11.22 рибалка однієї клюваки. Прокинувшись з ранку кохану завіз до перукаря, взнавши що у мене приблизно на все 5-6 годин швидко за своїм ультралайтом і на ставок недалечко. По приїзду троє рибалок з ранку, поговоривши взнаю у них на трьох жодного торкання приманки. Подумавши, подзвонивши ще на один ставок приймаю рішення залишаиться, так як часу обмаль. Починаю з воблерів, полоскання не приносить жодного контакту з приманками, по тихенько переміщуючись починаю ставити силікон. І ось на черговому закиду з цигаркою в руках починається спочатку смик, а ладу взззззззз. Катушка відпрацювала на 101%.
Так як не було навіть підсачки бо не розраховував на щось велике взагалі прийшлось брати руками через хвилин 20-25 боротьби. Бо встиг за цей час ще разок перекурити.
Адреналіну повні штани, емоції зашкалюють. Це найбільший представник коропових який ч ловив та ще й на спінінг. Вдома результат показав 5.5 кг.
Бажаю всім гарних вихідних та вдалих виїздів. А нам всім триматись та підтримувати наших хлопців у ЗСУ.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221126_122119.jpg
Переглядів: 1252
Розмір:  189,9 КБ
ID:	949964   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221126_122227.jpg
Переглядів: 900
Розмір:  158,0 КБ
ID:	949965   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221126_122235.jpg
Переглядів: 941
Розмір:  138,6 КБ
ID:	949966  
Andi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
53 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 29.11.2022, 08:40   #380
ОСК1982
 
Реєстрація: 11.01.2015
Звідки Ви: г.Киев, Воскресенка, юрист
Дописи: 151
Сказал(а) спасибо: 2.295
Поблагодарили 2.433 раз(а) в 102 сообщениях
Рибалка на сході

Салют зі східного фронту, домові!
Давно я не писав, як і давно не рибалив ( півтори роки це точно)
Але після поранення та госпіталю випала така можливість. На чужий спінінг, чужою китайською блешнею неподалік від третьої лінії нашої оборони.
Коли ми переможемо буду щаслив зустрітися на ході плотви. Як я по ньому скучив...
Все буде Україна!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20221127_174916_417.jpg
Переглядів: 2643
Розмір:  114,4 КБ
ID:	950023  
ОСК1982 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
201 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:28.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua