Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Спиннингист
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Спиннингист
Все о ловле спиннингом взаброс. Воблерами, железом, джигом, поводковые оснастки, техника, тактика, снасти и т.д. Спортивный спиннинг.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий Вчора, 13:44   #1821
zbb
mista ryba lowa
 
Аватар для zbb
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Kиев
Дописи: 5.083
Images: 9
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 11.004
Поблагодарили 10.527 раз(а) в 2.019 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Багато років використовую OFF Єкстрім,відганяє комарів мошку і ще реально захищає від кліщів,іншого єфективного засобу за 30 років не знайшов.Правда подорожчав значно - 180 грв.,але воно того варте.....
Я сам користуюсь їм багато років, але на оцю мошку що раз на кілька років вилітає і зараз загризає - він начебто не дуже. Але це не точно, бо вже тричі я його забув взяти
zbb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Вчора, 14:19   #1822
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.268
Сказал(а) спасибо: 3.824
Поблагодарили 14.120 раз(а) в 823 сообщениях
Спрей ДЕТА, від комарів і мошкари дуже допомагає.
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
zbb (Вчора)
Старий Вчора, 14:58   #1823
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.591
Сказал(а) спасибо: 213
Поблагодарили 951 раз(а) в 471 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Багато років використовую OFF Єкстрім,відганяє комарів мошку
да, дэта 30% это дело, от комаров вообще без вопросов, от гнуса тоже небесполезно.

Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
і ще реально захищає від кліщів
нет, не разносите дезинформацию. для защиты от клещей нужны акарициды, например, циперметрин/альфациперметрин. когда-то продавался кацапский оранжевый gardex, который его содержал в приличной концентрации (а кацапы знают толк в защите от клещей, у них много энцефалитоопасных регионов), но теперь его в продаже нет.
_absh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий Вчора, 20:17   #1824
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 747
Сказал(а) спасибо: 164
Поблагодарили 954 раз(а) в 313 сообщениях
Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
да, дэта 30% это дело, от комаров вообще без вопросов, от гнуса тоже небесполезно.


нет, не разносите дезинформацию. для защиты от клещей нужны акарициды, например, циперметрин/альфациперметрин. когда-то продавался кацапский оранжевый gardex, который его содержал в приличной концентрации (а кацапы знают толк в защите от клещей, у них много энцефалитоопасных регионов), но теперь его в продаже нет.
Ну може по науке і не захищає(це і справді написано на інструкції,що не повністю),але я ні разу не підхопив,коли обробляв одяг,хоча лазив по таким хащам.....А ось знайомі разом зі мною ловили і не одного.Може я просто шкідливий що вони бояться з мене кров пити.Ну скажимо,що мати хоть щось,ніж нічого......
А ось ще реальна порада,з досвіду : я майже завжди в камуфляжі темному і даже на одягу кліщів майже - 0,а у друзів які носять світлі штани,інколи декілька на одній халоші.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_20240502_200323.jpg (132,8 КБ, 19 переглядів)
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
zbb (Нині)
Старий Нині, 11:08   #1825
_absh
 
Реєстрація: 03.08.2014
Звідки Ви: Ирпень
Дописи: 1.591
Сказал(а) спасибо: 213
Поблагодарили 951 раз(а) в 471 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
я майже завжди в камуфляжі темному і даже на одягу кліщів майже - 0,а у друзів які носять світлі штани,інколи декілька на одній халоші.
на темном, тем более на камуфляже, клещей труднее увидеть.

потому и рекомендуется носить светлую одежду (а точнее такого цвета, который хорошо контрастирует с клещом), чтобы их вовремя замечать.

а делать вывод, что клещи менее охотно цепляются к темной одежде...


p.s. да, дэта может иногда слегка отпугивать клещей, но не сказать, чтобы это было достаточно эффективно. можно сослаться на испытания братьев щербаковых (если не путаю уже за давностью, как их зовут, думаю все знакомы), которые подробно исследовали и испытывали разные варианты. если кратко, то вывод такой: хочешь нормальной достаточно уверенной защиты от клещей, используй правильную одежду и обрабатывай ее акарицидами.

p.p.s. даже сравнительно невысокий риск подхватить боррелиоз стоит того, чтобы перебдеть и не отмахиваться от этой проблемы, как от малозначимой.

Востаннє редагував _absh: Нині о 11:13.
_absh зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:04.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua