Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Спиннингист
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Спиннингист
Все о ловле спиннингом взаброс. Воблерами, железом, джигом, поводковые оснастки, техника, тактика, снасти и т.д. Спортивный спиннинг.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 23.02.2024, 14:46   #3861
Alexandr_Korobchuk
 
Аватар для Alexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 1.796
Blog Entries: 22
Сказал(а) спасибо: 426
Поблагодарили 1.299 раз(а) в 545 сообщениях
Панове, вибачте що влажу у вашу дискусію, але задам запитання по темі гілки:

Є катушка Daiwa Fuego, яка викоритстовується при ловлі джигом 5-10гр. Все в ній мене влаштовує окрім тормозів (фрикціону) - важко налаштувати на плавну роботу, якийсь він нервовий Так от, якщо в тормозний пакет впихнути шайби з carbontex буде плавна робота/налантування тормозів?
Alexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2024, 15:04   #3862
Мike
 
Аватар для Мike
 
Реєстрація: 19.05.2007
Звідки Ви: Запоріжжя
Дописи: 2.598
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 1.214
Поблагодарили 4.653 раз(а) в 620 сообщениях
Цитата:
Допис від Alexandr_Korobchuk Переглянути допис
Панове, вибачте що влажу у вашу дискусію, але задам запитання по темі гілки:

Є катушка Daiwa Fuego, яка викоритстовується при ловлі джигом 5-10гр. Все в ній мене влаштовує окрім тормозів (фрикціону) - важко налаштувати на плавну роботу, якийсь він нервовий Так от, якщо в тормозний пакет впихнути шайби з carbontex буде плавна робота/налантування тормозів?
Шпулю соразмерную от другой катухи мож стоит попробовать? С Иным фрикционом
Мike зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Alexandr_Korobchuk (23.02.2024)
Старий 23.02.2024, 15:13   #3863
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 59 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від Alexandr_Korobchuk Переглянути допис
Панове, вибачте що влажу у вашу дискусію, але задам запитання по темі гілки:

Є катушка Daiwa Fuego, яка викоритстовується при ловлі джигом 5-10гр. Все в ній мене влаштовує окрім тормозів (фрикціону) - важко налаштувати на плавну роботу, якийсь він нервовий Так от, якщо в тормозний пакет впихнути шайби з carbontex буде плавна робота/налантування тормозів?
Мона подшипник поставить. Фрикцион будет мягче.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Alexandr_Korobchuk (23.02.2024)
Старий 23.02.2024, 15:53   #3864
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 744
Сказал(а) спасибо: 163
Поблагодарили 921 раз(а) в 311 сообщениях
Цитата:
Допис від Enot Переглянути допис
Ходова риболовля, 10-15 км в середньому. Один спін. Ультралайт. Одна катушка, дві шпулі. На одній шнур 0.2 (міроджиг 0,7-2гр) на другий монка 0,08 (мормишка 0,2-0,4гр і мікроколебалки 0,4-0,9гр)
Да хай мене покрасять щоб я тягав із собою два спіни з двомя катушками
Без образ), у кожного свої умови, своя правда.
В мене улюблені і дорогі спінінги,я їх ЗАВЖДИ вожу у тубусі,а в цьому випадку,чи один,чи два,а буває і три спінінга - без різниці.Тому у мене така правда,до речі найбільш поломок спінінгів у мене на пам'яті,як раз не на рибалці,а у машині,ліфту,в руці тітки яка щоб не впасти схватила вас за член/спінінг.А бравада закінчується і починається любов до тубусу,після того,як наприклад у мене су4ка при виході з автобуса схватила чохол з.....той ще першою фінезою 732.
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2024, 16:18   #3865
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.627
Сказал(а) спасибо: 18.429
Поблагодарили 32.624 раз(а) в 7.336 сообщениях
Цитата:
Допис від Alexandr_Korobchuk Переглянути допис
Панове, вибачте що влажу у вашу дискусію, але задам запитання по темі гілки:
Є катушка Daiwa Fuego, яка викоритстовується при ловлі джигом 5-10гр. Все в ній мене влаштовує окрім тормозів (фрикціону) - важко налаштувати на плавну роботу, якийсь він нервовий Так от, якщо в тормозний пакет впихнути шайби з carbontex буде плавна робота/налантування тормозів?
Кілька моментів . 1.Николи не чув, що б хтось скаржився на роботу фріка на Фуезі. Тобто, проблема може бути суто персональна, як приклад: - після риболовлі не розпускалася гайка фрикціону, фрік постійно затягнут - шайба/шайби здавлені (в такому випадку коретно працювати вузол не буде); - фрік пакет забруднен, давно не обслуговувався; - некоректне ТО - несумісні мастила; - пошкодження шайб/би.
2. Шайби з карбону, найчастіше ставлять як що є потреба у сильному фрік зусіллі. Взагалі, фетр дає біль ніжне регулювання при не дуже великом навантаженні. По плавністі фетр працює краще, карбон також в цьому плані непогано себе веде, але з урахуванням харктеристик самого карбону, він жеж різний бува.
З практики - у того ж 19 Ванкіша 2500S - одна тоненька фетрова шайба, а ось у Соарки XR C2000SSPG - одна доволі товста карбонова
3. Чім меньш в пакеті шайб - тім плавніше та слабше зусілля, тобто можна варьировать кількістью та видом шайб.
ПС я б таки, для початку спробував розібратися зі стоковими
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alexandr_Korobchuk (23.02.2024), Алекс!1 (24.02.2024)
Старий 23.02.2024, 16:21   #3866
Alexandr_Korobchuk
 
Аватар для Alexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 1.796
Blog Entries: 22
Сказал(а) спасибо: 426
Поблагодарили 1.299 раз(а) в 545 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
...до речі найбільш поломок спінінгів у мене на пам'яті,як раз не на рибалці...
В мене всі поломки спінінгів були якраз на рибалці, при цьому жоден не був зламаний рибою
Alexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2024, 16:24   #3867
Alexandr_Korobchuk
 
Аватар для Alexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 1.796
Blog Entries: 22
Сказал(а) спасибо: 426
Поблагодарили 1.299 раз(а) в 545 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Кілька моментів . 1.Николи не чув, що б хтось скаржився на роботу фріка на Фуезі. Тобто, проблема може бути суто персональна, як приклад: - після риболовлі не розпускалася гайка фрикціону, фрік постійно затягнут - шайба/шайби здавлені (в такому випадку коретно працювати вузол не буде); - фрік пакет забруднен, давно не обслуговувався; - некоректне ТО - несумісні мастила; - пошкодження шайб/би.
2. Шайби з карбону, найчастіше ставлять як що є потреба у сильному фрік зусіллі. Взагалі, фетр дає біль ніжне регулювання при не дуже великом навантаженні. По плавністі фетр працює краще, карбон також в цьому плані непогано себе веде, але з урахуванням харктеристик самого карбону, він жеж різний бува.
З практики - у того ж 19 Ванкіша 2500S - одна тоненька фетрова шайба, а ось у Соарки XR C2000SSPG - одна доволі товста карбонова
3. Чім меньш в пакеті шайб - тім плавніше та слабше зусілля, тобто можна варьировать кількістью та видом шайб.
ПС я б таки, для початку спробував розібратися зі стоковими
Спробую промити шайби і перемастити по новому.
Alexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Andron (23.02.2024)
Старий 23.02.2024, 16:30   #3868
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.627
Сказал(а) спасибо: 18.429
Поблагодарили 32.624 раз(а) в 7.336 сообщениях
Цитата:
Мона подшипник поставить. Фрикцион будет мягче.
Гадаю, що мягше не буде, бо це властивість шпулі/пакету, буде коректніше працювати при ривках із зусіллям.
І ще питання - яка модель Фуегі? В останніх там, начебто, вже стоить маленький в підшпульному вузлі
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2024, 16:33   #3869
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.627
Сказал(а) спасибо: 18.429
Поблагодарили 32.624 раз(а) в 7.336 сообщениях
Цитата:
Допис від Alexandr_Korobchuk Переглянути допис
Спробую промити шайби і перемастити по новому.
Так, і раджу змастити шімановською ACE-0 (DG01), ніколи не підводила
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Alexandr_Korobchuk (23.02.2024)
Старий 23.02.2024, 16:47   #3870
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 59 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Гадаю, що мягше не буде, бо це властивість шпулі/пакету, буде коректніше працювати при ривках із зусіллям.
І ще питання - яка модель Фуегі? В останніх там, начебто, вже стоить маленький в підшпульному вузлі
На шток, під шпулю можна всунути підшипник. В ют'юбі е ролик торнамента з цього приводу.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2024, 17:54   #3871
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.627
Сказал(а) спасибо: 18.429
Поблагодарили 32.624 раз(а) в 7.336 сообщениях
Цитата:
Допис від hydra Переглянути допис
На шток, під шпулю можна всунути підшипник. В ют'юбі е ролик торнамента з цього приводу.
Ще раз - за яку модель говоримо? Як що це серія ЛТ, 17го року, то там вже є підшипник. тарнаментів усіляких принципово не дивлюся, як і інших ютубовских балаболів . Можливо, Ви маєте на увазі встановлення доп. підшипника, то, так є така можливість, але сенсу в цьому ніякого, сам вузол там дуже "недорозвинений" а підшипник такого малого діаметру нормально працювати не може взагалі

Востаннє редагував Andron: 23.02.2024 о 19:14.
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2024, 18:32   #3872
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 59 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Ще раз - за яку модель говоримо? Як що це серія ЛТ, 17го року, то там вже є підшипник. тарнаментов усіляких принципово не дивляюся, як і інших ютубовских балаболів . Можливо, Ви маєте на увазі встановлення доп. підшипника, то, так є така можливість, але сенсу в цьому ніякого, сам вузол там дуже "недорозвинений" а підшипник такого малого діаметру нормально працювати не може взагалі
В мене був попередній варіант фуегі. З підшипником й без котушка робить дещо інакше. Але то таке. Не бачу жодного сенсу щось доказувати
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2024, 19:13   #3873
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.627
Сказал(а) спасибо: 18.429
Поблагодарили 32.624 раз(а) в 7.336 сообщениях
Цитата:
Допис від hydra Переглянути допис
В мене був попередній варіант фуегі. З підшипником й без котушка робить дещо інакше. Але то таке. Не бачу жодного сенсу щось доказувати
нажаль, я так і не почув про що саме мова - за другий підшипник, на якої саме фуєзі...?. ну то й ладно , я ж нікому нічого не доказую взагалі
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2024, 08:33   #3874
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.185
Сказал(а) спасибо: 2.781
Поблагодарили 1.842 раз(а) в 650 сообщениях
Цитата:
Допис від Alexandr_Korobchuk Переглянути допис
Панове, вибачте що влажу у вашу дискусію, але задам запитання по темі гілки:

Є катушка Daiwa Fuego, яка викоритстовується при ловлі джигом 5-10гр. Все в ній мене влаштовує окрім тормозів (фрикціону) - важко налаштувати на плавну роботу, якийсь він нервовий Так от, якщо в тормозний пакет впихнути шайби з carbontex буде плавна робота/налантування тормозів?
Моя думка. Найти Хороший фетр. Не знаю в вашей Фуеге есть в шпуле шарик? Если он есть, то фетр мог расслоиться и частички попасть в открытый шарик. И тот стал подклинивать. На сколь кил расчитана Max Drag?
Хорошая катушка Daiwa Silver Creek LT2500, например. Вроде бы для лайта, а можно и для УЛ(2000). Старт лёгкий. Но Max Drag 10Kg! Фрик тонко не настроишь. Может из-за автомата ATD? а может из-за шага широкого на резьбе штока (у Шимы мельче их резьба).
Карбон поставить- надо ещё найти его хороший(дорого). И карбон ставят на силовые к-ки, чтоб при поклёвке (марлина) и вымотке за 1 рывок метров 100-150, дым не пошёл с горяших фетровых дисков.
Я бы поставил хорошие фетровые диски и смал бы хорошей спец. смазкой.
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Alexandr_Korobchuk (24.02.2024)
Старий 24.02.2024, 12:25   #3875
Igor Dudinsky
 
Реєстрація: 07.03.2012
Звідки Ви: Киев
Дописи: 27
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 21 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Гадаю, що мягше не буде, бо це властивість шпулі/пакету, буде коректніше працювати при ривках із зусіллям.
І ще питання - яка модель Фуегі? В останніх там, начебто, вже стоить маленький в підшпульному вузлі
Дозволю собі маленький коммент. За 17' LT Fuego - Вікторович, ти сам написав. У ЛТ Фуегах 19 модельного року дійсно є там підшипник 4x7х2. І у серіі 23-го модельного року , на скільки бачу у мережі, ротор змінили, підшипник залишили.

Від себе добавлю - грався із добавлянням другого підшипника у ряд під шпулю на 19' Fuego 6000H. Дивно, але профіль намотки не змінився зовсім. Проте, на гарній рибі відпустив трохи фрікцион. Цього було достатньо, щоби гайка фрікциона іще послабилась і провернулась проти годинникової. У результаті - шпуля випала (вудилище було у положенні вниз). Результат експерименту із добавлянням другого підшипника: втрата шпулі, шнура, бекінга. Зарікся робити такі апгрейди.

Востаннє редагував Igor Dudinsky: 24.02.2024 о 12:32.
Igor Dudinsky зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (24.02.2024), Алекс!1 (24.02.2024)
Старий 24.02.2024, 14:49   #3876
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.627
Сказал(а) спасибо: 18.429
Поблагодарили 32.624 раз(а) в 7.336 сообщениях
Цитата:
Результат експерименту із добавлянням другого підшипника: втрата шпулі, шнура, бекінга. Зарікся робити такі апгрейди
Я завжди казав, що, нажаль, ютуб, у своєї більшості перетворився в зло Основна ціль блогерів - привернення уваги заради пари копійок , наче криша в них з'їхала, але б тільки кудись шось втулити , а що з того буде і який з цього толк, це вже глибоко п.х., важливіше лайки та підписки Адже втулити легше, чим потім випробувати та зробити вірний техничний висновок. Доволі багато людей звертється після просмотрів відосіков - "поставь підшипника в ролик Фуегі", добавь ще один в підшпульний вузол", "перероби ручку щоб був розбірний кноб та два підшипиника" та інше... починаешь пояснувати, рахувати що за чим і все встає на свої місця
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
picker (15.03.2024)
Старий 24.02.2024, 16:34   #3877
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 59 раз(а) в 36 сообщениях
В мене була фуега лт 2500. Підшипник ставив. Стояв 0.4 лайтгейм. І ручка була з розбірним кнобом, докупав окремо. І підшипники замість втулок були.
Проблем не було, жодних. Лише покращення. І робота фрікціону, і кноб відчувався монолітним, а ні як дещо інородне. Тому я хз що у вас не так. Доволі непогана котушка за свої гроші.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2024, 17:54   #3878
Igor Dudinsky
 
Реєстрація: 07.03.2012
Звідки Ви: Киев
Дописи: 27
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 21 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Я завжди казав, що, нажаль, ютуб, у своєї більшості перетворився в зло Основна ціль блогерів - привернення уваги заради пари копійок , наче криша в них з'їхала, але б тільки кудись шось втулити , а що з того буде і який з цього толк, це вже глибоко п.х., важливіше лайки та підписки Адже втулити легше, чим потім випробувати та зробити вірний техничний висновок. Доволі багато людей звертється після просмотрів відосіков - "поставь підшипника в ролик Фуегі", добавь ще один в підшпульний вузол", "перероби ручку щоб був розбірний кноб та два підшипиника" та інше... починаешь пояснувати, рахувати що за чим і все встає на свої місця
О, а тут мені реально дуже цікаво. Чим робота штатного роліка на підшипнику ковзання гірша за роботу цього вузла на комбінації шайба - підшипник кочення- шайба? Заздалегіть дякую. Із повагою.
Igor Dudinsky зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2024, 15:37   #3879
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.627
Сказал(а) спасибо: 18.429
Поблагодарили 32.624 раз(а) в 7.336 сообщениях
Цитата:
Допис від hydra Переглянути допис
В мене була фуега лт 2500. Підшипник ставив. Стояв 0.4 лайтгейм. І ручка була з розбірним кнобом, докупав окремо. І підшипники замість втулок були.
Проблем не було, жодних. Лише покращення. І робота фрікціону, і кноб відчувався монолітним, а ні як дещо інородне. Тому я хз що у вас не так. Доволі непогана котушка за свої гроші.
Ставили підшипники, ручку нову купили та інше - не рахували не краще було б купити котушку де все це вже є? А так, шо була вона Фуегою, так і осталась за всьома своїми граблями
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2024, 15:52   #3880
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.627
Сказал(а) спасибо: 18.429
Поблагодарили 32.624 раз(а) в 7.336 сообщениях
Цитата:
О, а тут мені реально дуже цікаво. Чим робота штатного роліка на підшипнику ковзання гірша за роботу цього вузла на комбінації шайба - підшипник кочення- шайба? Заздалегіть дякую. Із повагою.
Що до Фуегі - хіба я десь казав, що в стоці гірше? Як що проаналізувати, то шарікопідшипник має кільки переваг за підшипник ковзання, але в данному випадку, справа не в підшипниках, а в неповноцінной конструкціі ролика л/в в цієї моделі - конструкція зовсім не має захисту від попадання внутрь води та всього, що вона з собою несе, тому, який би там підшипник не стояв, він приречений. Як до мене, то я нікому не раджу ставити туди шарікопідшипник, втулка там може працювати вічно, але за однією умовою - своєчасним обслуговуванням. Кажучі проще - раз в 5/10/20 (для кого как від умов) рибалок потрібно вузол розібрати, помити, перемастити відповідним мастилом
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Igor Dudinsky (25.02.2024), Алекс!1 (25.02.2024)
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:09.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua