Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках. > Архив отчетов за прошлые годы > Отчеты за 2021 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Зачинена тема
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 05.04.2021, 12:52   #21
Lüdwig
Модератор
 
Аватар для Lüdwig
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ
Дописи: 4.770
Images: 8
Сказал(а) спасибо: 9.147
Поблагодарили 14.057 раз(а) в 1.415 сообщениях
20/21: Зима мінус

Хай не вводить в оману трохи депресивний заголовок, адже риболовля з криги (а саме про неї буде вестись мова) в цьому сезоні мені вдалась! І кількісно, і якісно - скаржитись гріх. Особливо, якщо порівнювати з антирекордним попереднім, в якому я й на лід жодного разу не ступив, хоча дуже нетривалий період з ходибельними калюжами був в наявності, ще й загалом спіймав себе на думці, що може, ну її, ту підльодну риболовлю взагалі? Доки мою буремну душу їли ці істотні та важливі сумніви, довбані миші на дачі, в коморі, потроху відгризали кут у м’якого теплого та зручного сідала з улюбленої зимової скрині. Коли навесні 2020-го я виявив цю шкоду, стало зрозуміло: чоботи “Леміго” на гвіздок вішати зарано!

Лід прийшов до нас досить рано - в суворій угоді з календарем морози вдарили 1 грудня, і вже за кілька днів (як завжди) Сумщина та Чернігівщина відзвітували про позитивний айс-краш-тест. За кілька діб хтось вже бігав Воропаєвим, і т.д. Проте я цього року відмовився від перспективи їхати в Осещину чи той-таки Воропаїв, а вирішив “відкритись” біля дачі - дуже люблю водойми півночі Житомирщини, хай скільки вони вбиті у порівнянні з Дніпром і Десною.

Перша риболовля в сезоні відбулась 10 грудня. Точно пригадую, що то був будній день, бо брав відгул, і точно пригадую, що по обіді була страшенна снігова буря, і повернення зледенілою Варшавкою в колоні фур було дуже драматичним, проте далі був закляклий в корках Київ, і вже за годину я сумував за фурами, а додому діставсь майже опівночі. Проте, до цих, безумовно, прикрих подій все було не так вже й погано!

Ночував я в старенькій, але дуже затишній хаті, як прокинувся, то випив тільки кави з бубликами, і прогрівав двигун “Рено”, коли ще було не вельми світло, маючи за намір перевірити секретний ставок, про який мені розповів Сергій Юрійович - його товариш влітку та восени там ловив непоганих окунів на ультралайт. Трохи далеченько від мене - під 50 км, але некритично: у разі прольоту кілька запасних варіантів було. Дорога мені дуже сподобалась - ніколи тут раніше не бував, чимось схоже на Білорусь: скрізь ліс, села рідко, автівок - майже немає. Зупинок робив дві - перший раз, коли проїздив село Старі Вороб’ї (тут за неперевіреною інформацією з села був ставочок з окунем, цікаво було глянути - шо воно таке). Ставочок і справді був: не мікроскопічний, але дуже компактний, проте на ньому вже завзято сидів дядько в тулупі, пильнуючи з-за кошлатих бровів а-ля Briezhnieff за п’ятьма десятками (не рахував, оцінив “на око”) математично ідеально розставлених щуковок, які похмуро тріпотіли яскравими прапорцями на прохолодному вітерці. Я вирішив, що моя присутність тут зайва, і продовжив рух по маршруту. Другу зупинку, за покликом природи, зробив за кілька хвилин до фінішу, у симпатичному березняку, де знайшов дві порхавки та польського, звісно ж, свіжоморожених. Так, рік 2020 був плідний не тільки на віруси…

Ставок виявився чудовий - невеликий, і не маленький, і лід на ньому стояв, дарма що прозорий, як скло, але товщину мав достатню, щоб витримати вагу дорослої людини з амуніцією. Щоправда, далеко від берегу я ходити не ризикнув - на глибині крига помітно тоншала і починала тихенько рипіти, в унісон з деякими, досить інтимними частинами мого тіла… Проте й там, де я собі довбав ополонки - глибини були еталонними: від 1,5 до 2,5 м. Ще однією істотною перевагою водойми була її абсолютна безлюдність, а суворий і мальовничий краєвид півночі Полісся утворював асоціації з класикою вітчизняної ігрової індустрії “S.T.A.L.K.E.R.: The Shadow of Chornobyl”. Єдине чого тут не було - це клювання. Риба ніяк не відреагувала на мої потуги в безмотилці та блешні за півтори години. Врешті-решт я здався, і поїхав на резервну водойму, хай би як не подобалась поточна.

Дорогою я згадував класику від того-таки Сергія Юрійовича - “С Приехалом”, і феєричний перл телевізійного коментатора про те, що “Меріон Джонс фінішувала з величезним гандикапом”. Себто думки про те, щоб закінчити риболовлю і поїхати поспати під теплу грубу в мене з’явились, каюсь, але волю в кулак я все-ж-таки зібрав, і поїхав у відоме для місцевих рибалок село з промовистою назвою Лумля, де було два ставки: менший - прямо біля хат, і більший (я б його визначив, як невелике водосховище) - за околицею. Тут мені доводилось бувати по відкритій воді, здається, тричі, і кожного разу непогано ловився окунь на мікроджиг, часом досить непоганий. Кілька зим планував візит сюди, але все не складалось. За інформацією від місцевих рибалок - більший став працює по першому льоду, і то, не кожен сезон. В моєму ж розумінні, якщо наявні велика водойма і дрібний окунь в кількості, то працювати вони мали б стабільно: з такою думкою і приїхав. Місцина зустріла знайомим симпатичним сосновим гаєм - тут на мене чекали перемерзлі рижики та один білий гриб… Крига, на щастя була, але трохи “бздошніша”, ніж на попередньому місці. Тож ловив я вздовж дамби, приблизно на відстанях 5-30 метрів від урізу води. Далі було вже ніяк ходити. Рибу на безмотилку спіймав майже відразу - це був геть спортивний окунець грамів на 20. Десь такі самі ловились і далі, часом “вистрілюючи” гігантами грамів у 40-50. На жаль, чутки про деградацію водойми підтвердились, проте я був вдячний і цьому дрібному хижаку, що зробив моє крижане відкриття теплим. Особливо приємно те, що більшість з трьох десятків окунців зловив на блешню: снасть яка мені дуже цікава, але назвати себе вправним у ній - відверто не можу.

Так і закінчився цей день, а про дорогу додому я вже писав вище. Наступна риболовля відбулась вже за 3 дні, на Андрія, в компанії двох Микол… Не знаю чи вплинуло це на результат, але вийшов він цілком позитивний

А поїхали ми на один з відомих у широких колах секретних деснянських стариків. Один Микола - такий самий романтик як і я, другий - прагматик і спортсмен, їхав з напарником і півтора кілограмами мотиля… Стартовий “забур” і “закорм” від хлопців виглядав вражаюче - півсотні ополонок “квадратно-гніздовим” методом, різкі, але чіткі і виважені рухи… Коротше, спорт давав серйозний результат і риба ловилась добре. Ми ж, як романтики, зайняли перспективну “зону” на вході в затоку, де був вишуканий рельєф. Ловили в основному на балансири: клював непоганий окунець, і проскакував щупак. Найбільшу зубасту (грамів шістсот, чесне слово! ну добре… п'ятсот) я примудрився витягти на безмотилку, на волосінь діаметром 0.07: це дещо сприяло викиду адреналіну у кров і нервовим жартам на кшталт: “Коля, точно не витягну” і “напевно, це здоровенний окунь” Коротше, зловили десятки по три з Миколою-романтиком, а що там натягали спортсмени я навіть писати не буду, бо непристойно таке публікувати

Далі була Зима-плюс, про яку писав раніше, і розтягнулась вона більше, як на місяць… Ми вже, грішні, думали повірити у казки про глобальне потепління, як на Водохреща Сіверко згадав про народні прикмети… І вжарив мінусами так, що у всіх беньки повилазили, а я одразу зорієнтувався, і почав готуватись до ще однієї дачної риболовлі на водосховищі, яке замерзає тільки у сильні морози, бо побудоване на лісовій річці з джерельною водою…

В день, коли Владімір Ільїч двинув коні, ми простували разом з “Рено” через ранковий ліс по присипаній сніжком дорозі, під потужні акорди з Kashmir. Підсвідомо я трохи непокоївся за кригу, бо все ж, морози були потужними, але нетривалими, і наприклад, Дніпро в ті дні стояв, але дуже погано, і був придатний для пересування по ньому хіба що чайок, гав чи Феді Андрусенко. Тому прихопив з собою на риболовлю пішню та бур одночасно. Це було правильне рішення - “промоїни” траплялись, проте майже в усі цікаві місця вдалось без проблем потрапити.
Водойма мені цікава з кількох причин: по-перше, тут завжди клює різна риба, крім звичних окуня та плітки. Наприклад, підлящик чи краснопірка. Причому, моя статистика казала про панівну долю підлящиків (місцеві називають їх “ляскур”), трохи рідше клює окунь, плітка - трапляється дуже рідко, навіть краснопірок я зловив тут більше, ніж “червонооких”. Ще одна особливість - в мене ніколи не працювали тут ані блешні, ані балансири, незважаючи на дуже комфортні глибини від 1 до 3 метрів. Тільки безмотилка, бажано - з найтоншими жилками.
Цікаво було й те, чи змінилось тут щось за три роки, які я пропустив. Риболовля показала, що таки змінилось - перше “козирне” місце, де завжди клював “ляскур”, вперто мовчало, натомість навколо скрізь ловився дрібний окунь. Щоб ви розуміли, раніше “смугастий” тут зустрічався локально і траплявся здебільшого крупніший за “спортивний розмір”. Сьогодні ж окунець ловився так добре, що я навіть зміг вимучити двох на балансир, хоча й з превеликими труднощами… Ще однією “новиною” було те, що поміж окунців ловилась така сама дрібна плітка, яка до цього була тут рідкісним явищем. Напевно, все це свідчить про погану історію з популяцією щуки, що й не дивно, зважаючи на кількість “прапорців” на квадратний метр водойми у вихідні дні. Але не будем про сумне. Цієї дрібноти за півдня я наловив штук сімдесят, і добряче від неї втомився, як і від засуджуючих поглядів місцевих, зауважуючих, що рибу я відпускаю. Мені дуже не хотілось йти в “натовп” (десятеро людей, що сиділи на лящовій ямі), але бажання половити “ляскура” перемогло. Клювати почало одразу, і я зауважив, що рибка поводить себе досить потужно, як для своїх 150-200 грамів. І тут згадав про снасть з “медузою”, яка вже кілька років їздила зі мною в скрині, очікуючи на свій зоряний час. Оскільки жилка на ній була трохи товща, вирішив, що це дозволить спокійніше витягати активну рибу. Звісно, як у випадку з будь-якою нерозловленою принадою, були сумніви, але тільки я пришвидшив спокійну “проводку” - відбулось красиве клювання, і всі вони розвіялись. За години півтори я зловив 22 мірні “ляскурі”, при абсолютній відсутності брань у рибалок поруч, і по-сусідськи віддав одному знайомому дядьку десяток гарних рибин. Сподівався, Микола-чудотворець мені простить (пізніше стало зрозуміло, що простив)

За тиждень був трохи нервовий (в основному ходили ланцюжком, поміж “промоїн”) виїзд в канонічній компанії на “Башту”. Віталік показав клас у риболовлі, а також нагодував нас, як завжди, смачно В принципі, Микола половив теж непогано, тільки ми з Сашком чогось ледве насмикали десятки півтора окунців. Ну, не клювало ж

Далі був лютий з його нереальними снігопадами, і кількома дуже класними виправами на надійно засекречену затоку Десни, де добре клював середній окунець, непогана плітка, і навіть сенсей Лесото на певний час змушений був забути про свій звичний скепсис та монотонні лекції про безперспективність всього, що існує Зауважу ще, що 90% риб ловилось на безмотилку: в глухозим’я мені не вистачає терпіння на балансир, хоча Микола часом виступав дуже і дуже непогано з цією снастю. Ще й блешень наробив таких, що продавати можна, але він чомусь не хоче, мабуть, забобонний

Родзинкою сезону стала мега-поїздка на Льодяник в товаристві “зубрів” fishing.kiev.ua…. Так, час пливе, форуму вже більше 20 років, але дідько забирай, бувають моменти, коли вдається відмотати роки назад! Майже половину риболовлі я не міг виконати пристойну проводку мормишки, перебуваючи у товаристві В.І.Цетковського та С.Ю.Пічугіна, що мочили так, як зараз не мочать ні в Інтернеті, ні на телебаченні Втім, вранці-таки примудрився розворушити кілька ополонок балансиром, а по обіді витяг пристойного окунця грамів на 400, на безмотилку з жилкою 0.07. За класифікацією Миколи - “чісто на мастєрствє”! Основне, що можу пригадати про цей день - дуже не хотілось, щоб він закінчився…

Далі був березень, і як ви всі знаєте - дуже холодний березень. І лід ще стояв довго, навіть непристойно довго (Лесото “закрився” за кілька днів до квітня!). Проте, душа бажала вже весни, спінінгу та води, що тече. Тому крижаний сезон мінусів для мене був завершений на цілком мажорній ноті. І, знаєте, щось в тому рішенні було правильне - певної гармонії вдалось сягнути Чого щиро бажаю і вам, друзі!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  168462611_10222319327285359_1474661329431285220_n.jpg
Переглядів: 611
Розмір:  61,6 КБ
ID:	894789   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  168529872_10222319328405387_6135030218337264822_n.jpg
Переглядів: 805
Розмір:  55,1 КБ
ID:	894790   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  168882531_10222319326845348_6815476562337735451_n.jpg
Переглядів: 606
Розмір:  54,8 КБ
ID:	894791   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  169023027_10222319327725370_4008021611224865442_n.jpg
Переглядів: 552
Розмір:  86,2 КБ
ID:	894792   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  169062256_10222319328285384_1960888567653050600_n.jpg
Переглядів: 732
Розмір:  62,7 КБ
ID:	894793  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  169068016_10222319329485414_7904278787111268142_n.jpg
Переглядів: 559
Розмір:  151,5 КБ
ID:	894794   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  169228265_10222319326365336_1338666322668982484_n.jpg
Переглядів: 580
Розмір:  84,2 КБ
ID:	894795   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  169271773_10222319329805422_7258955527689990437_n.jpg
Переглядів: 575
Розмір:  28,7 КБ
ID:	894796   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  169573787_10222319328925400_393314320910891021_n.jpg
Переглядів: 597
Розмір:  49,5 КБ
ID:	894797   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  169576711_10222319325805322_2549847905576374286_n.jpg
Переглядів: 522
Розмір:  85,1 КБ
ID:	894798  

Lüdwig зараз поза форумом  
64 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 06.04.2021, 11:19   #22
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.260
Сказал(а) спасибо: 3.821
Поблагодарили 14.034 раз(а) в 818 сообщениях
Собственно, летняя мормышка. Прикормка кормовой мотыль в шариках с грунтом(с грунтом, что бы мотыля донести до точки закорма и лова). Насадка мотыль. Ловим ближе к очерету.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Владимир_84 зараз поза форумом  
78 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 07.04.2021, 13:29   #23
Grysepet
 
Аватар для Grysepet
 
Реєстрація: 27.11.2009
Звідки Ви: г. Киев, Харьковский массив, инженер-пенсионер
Дописи: 583
Сказал(а) спасибо: 13.459
Поблагодарили 20.672 раз(а) в 553 сообщениях
Десна

Давно хотел проверить, есть ли весенняя плотва выше Чернигова. Вчера в районе села Кладьковка удостоверился, что присутствует и неплохо клюёт. Снасть олдскул – прут с невской катушкой, сталька, отвод, кормак, метровый поводок. Кормил Пулемёт-Плотва и РеалФиш-Плотва. 17 плотвиц от 150 до 300 грамм – самое то на таранку. Клёв по теплу, после 16 затих. На пляже рядом со мной мало рыбаков, никаких перехлёстываний и шансона, утки летают стаями, солнышко – благодать! Попалось 4 носаря (отпустил), у местной рыбачки Люды пару густёрок и кляпс были в прилове. Она говорит, что на белого дождевого выползка здесь ловили жерешков и голавлей. Рыбка не шершавая, надеюсь ещё приехать, если дожди не размоют чернозём.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210406_095212.jpg
Переглядів: 1504
Розмір:  110,4 КБ
ID:	895095   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210406_104333.jpg
Переглядів: 1389
Розмір:  123,5 КБ
ID:	895096   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210406_150414.jpg
Переглядів: 1347
Розмір:  165,7 КБ
ID:	895097   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210406_152454.jpg
Переглядів: 1614
Розмір:  69,5 КБ
ID:	895098   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210406_163650.jpg
Переглядів: 1780
Розмір:  240,1 КБ
ID:	895099  

Grysepet зараз поза форумом  
80 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 07.04.2021, 18:08   #24
daiwer
 
Аватар для daiwer
 
Реєстрація: 27.01.2007
Звідки Ви: Киев Позняки
Дописи: 2.169
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 587
Поблагодарили 26.593 раз(а) в 760 сообщениях
Мартовское открытие-закрытие с лодки №1

Ящик с зимними снастями упакован был 19 марта.
На спиннинг не тянуло - зима не отпускала, и хотелось ещё балансиринга-гирляндинга-жерличничества

Но потом ящик упаковал, и зиму как отрезало
А ещё и коллеги похвастались трофейным джиговым открытием.
Особо не выдумывая решил ехать на локацию под кодовым названием "Бучак". Все там ловят, и я поймаю. Ну или хоть согреюсь

Первая задача - напарник.
Вспомнил, что давно собирался вместе с Серегой Рязановым порыбачить (он же NRG Fishing). А едешь с блогером - бери и сам камеру



Вторая задача - выбор даты.
Тут посложнее. На выбор был ветер хреновых направлений или ясно-штилево, но в выходные. Выходные - это народу как на Майдане и хреновый гидро-режим на реке.
В итоге выбрал штиль и получил все минуса с ним связанные, а плюсов никаких.

Третья задача - поиск рыбы.
Эхо крутое есть, катер нормальный есть, а рыбы нормальной в размере и количестве на экране нет. А та что есть на экране нарисована - та в виде БОЛТА без гайки.



День первый.
Прибыли на точки в полдень и я после 4-х месяцев без спиннинга приводил руки в порядок чтоб делать подобие проводки, а свой мозг пытался синхронизировать с мозгами эхолота.



День второй и неожиданные бонусы
Ту рыбу что ждали не поймали, но я умудрился побить рекорд по воблерному окуню,



а Серега по лобатому.



День третий - твичевое безобразие
Два дня джига и игнор от щуки несколько утомили и на третий решили добиться её взаимности с пластиковыми яркими цацками.
Яркие цацки её были по душе, поймали 10 штук на двоих.



Размер в основном мелковат, но зато весело
ВИДЕО про твич сняли - его выложил в соответствующем разделе
Там не только про рыбалку, но и про ЮтуБ и комментаторов под видео
daiwer зараз поза форумом  
62 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 07.04.2021, 20:08   #25
Chupa
 
Аватар для Chupa
 
Реєстрація: 05.10.2010
Звідки Ви: г.Киев Оболонь
Дописи: 16
Сказал(а) спасибо: 989
Поблагодарили 531 раз(а) в 12 сообщениях
Предзапретная роздача)

Привет всем Домовым, чуток запоздалый отчетик , 28.03.2021 с напарником было решено розведать новые места , курс взяли в Черкасскую область спустя несколько часов дороги были уже на воде и методично облавливали все перспективные места которые рисовал ехолотик и таки нашли заветный корчик и дождались получасовой роздачки, работали все теже силикошки с нашего арсенала предатор 3 в цвете буряк и lox . Ну и пару фото)
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210328_184351_348.jpg
Переглядів: 2272
Розмір:  60,4 КБ
ID:	895162   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210407_195147_990.jpg
Переглядів: 2080
Розмір:  103,6 КБ
ID:	895163  
Chupa зараз поза форумом  
52 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 08.04.2021, 17:50   #26
Nemo
 
Аватар для Nemo
 
Реєстрація: 15.12.2006
Звідки Ви: No Mean City
Дописи: 2.898
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 23.377 раз(а) в 1.842 сообщениях
Today

Киевское озерцо- дикарь, как сейчас модно говорить. Честная борьба с трофеем, по настоящему. Только ты и рыба.. Ну и конечно эра милосердия, куда же без неё сейчас? Жалко такое убивать.. Надеюсь, что раны этой красотки скоро заживут и она снова порадует рыбака не забываемыми эмоциями..
Снасть не затейливая. Мини-джерк с Али, удочка до унции, Зиллик 1016 с флюром 12 лб в качестве основной.
[[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ]

Востаннє редагував Nemo: 09.04.2021 о 11:23. Причина: :)
Nemo зараз поза форумом  
79 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 10.04.2021, 10:10   #27
Lavr
 
Аватар для Lavr
 
Реєстрація: 11.04.2007
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 2.325
Сказал(а) спасибо: 13.016
Поблагодарили 24.803 раз(а) в 1.243 сообщениях
Їхали судаків ловити а попали ми кудись не туди, на жерешків. Бачу краєм ока, що хтось активізувався на поверхні, поки ми тут безнадійно дно общупуєм. Не інакше жерешня зашевелилася, кажу товаришу, придивились- і справді воно. А я ж то на джиг розраховував, та й не взяв з собою нічогісінько спеціалізованого. Добре, Віталік не любить носити за спиною напівпорожній рюкзак, дістав коробки з всяким начинням, а там і щойно приїхавши вчора цяцьочкі від дяді Колючого. Кажу: "Давай плаваючого!". Ціляв-ціляв- не йде жерешина до рук. Пробую тонучого і з ходу загатив страшенно величезного шереспера, що грізно розмістився в жмені. Треба його край амністувати, мо кого постарше гукне! Не підвело маля, нашептало там на дні, що зверху прикольно, бачиш як під поверхнею вихляє якась фіговина, чіпляєшся за неї, тебе так класно тягнуть і потім назад викидають, стільки там цікавого в тому світі! Повелося їх чимало, але всі якось з недовірою буцали "Вовкерстік", аж доки таки одненький не буцнув як треба!!! Почин взяли!!! Та й не ми одні, "Вовкерстік" вперше теж проявив себе на жереховій ниві вкотре довівши, що руки майстра дуже з правильного місця, особливо, на фоні того, що в принципі, окрім нього більш ніхто й не працював.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  171363708_1532721373733858_2971340999183626317_n.jpg
Переглядів: 782
Розмір:  138,0 КБ
ID:	895435   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  171252215_1532721357067193_1892656894671599191_n.jpg
Переглядів: 668
Розмір:  166,8 КБ
ID:	895436   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  171967942_1532721353733860_4675228153952322750_n.jpg
Переглядів: 769
Розмір:  111,8 КБ
ID:	895437   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  172299177_1532721367067192_88205095571874534_n.jpg
Переглядів: 682
Розмір:  194,7 КБ
ID:	895438   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  172009061_1532721360400526_6746919676755519068_n.jpg
Переглядів: 621
Розмір:  179,2 КБ
ID:	895439  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  171837940_1532721370400525_8100487549304463955_n.jpg
Переглядів: 576
Розмір:  93,0 КБ
ID:	895440   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  171199692_1532721363733859_9210290644321145361_n.jpg
Переглядів: 474
Розмір:  76,3 КБ
ID:	895441  
Lavr зараз поза форумом  
74 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 10.04.2021, 11:40   #28
Серж 80
 
Аватар для Серж 80
 
Реєстрація: 11.07.2012
Звідки Ви: Киев (г. Нежин)
Дописи: 504
Сказал(а) спасибо: 2.244
Поблагодарили 22.945 раз(а) в 460 сообщениях
Серебро Десны. Открытие фидерного сезона.

После продолжительной рыболовной паузы, более одного месяца, наконец-то нам с товарищем удалось вырваться на Десну. Решили открыться по фидерной ловле, по весенней плотве.
Первое место, которое нам удалось присмотреть, оказалось практически непригодным к ловле: на берегу - лоза по пояс, которая превращала рыбную ловлю в настоящий кошмар, да и чистая вода начиналась в 3-4 метрах от берега. Все здесь было в лозе! Перезабросить фидер – настоящее испытание. Не всегда эта процедура проходила успешно и с первого раза. Утром здесь рыбка неплохо поклевывала, правда без особых бонусов. Примечательно, что практически все плотвицы оказались самцами. На весь улов нам попалась всего одна самка весом около 300 г. Ближе к обеду терпение и желание бороться с полным дискомфортом улетучилось, и мы решили переехать на другую локацию.
Здесь уже можно было расслабиться: чистый берег, без воды и грязи, просторная площадка для размещения и многие другие полож. моменты. Первые забросы – тут же следуют бойкие поклевки. Вываживать сильную весеннюю рыбу на чувствительную снасть – истинное удовольствие.
В этот раз ловил на фидерное удилище Brain Smash с тестом до 150 г., катушка Scoute 5000, шнур SunLine #1.5. Использовал кормушки Brain River весом 150 г. с грунтозацепами, которые достаточно быстро «якорятся» в необходимом месте на быстром течении. Из наживок лучше всего работали бутерброды: мелкий навозный червь & опарыш, мотыль &опарыш. Кормил вареным пшеном, заправлял ее магазинной сыпучкой и бустером на основе аминокислот. По моим наблюдениям, при небольшом количестве рыбы, прикормка позволяла быстро сконцентрировать отдельные косяки рыб у наживки. На голый свинец поклевок было в разы меньше.


Изначально ловил на крючки Owner №10 kisu-k, но затем пришлось перейти на Decoy #12 M-003. Сходы рыбы во время вываживания свелись к нулю. Скорее всего, качество «овнеров» в последнее время очень сильно изменилось в худшую сторону, хотя до этого несколько зимне-весенних сезонов активно эксплуатировал их без нареканий.
Толщина используемой лески на поводках не имела значения и не влияла на количество поклевок. Экспериментировали от 0,12 до 0,18 мм, разницы не заметили. Единственное на что стоит обратить внимание, при использовании мелких крючков (для мотыля) из тонкой проволоки лучше подойдут более тонкие диаметры. Так снасть будет более гармоничной. В конечном итоге перешел на леску NRG 0,148 мм и комфортно ловил весь день.
Этот выезд был пристрелочным и носил чисто ознакомительный характер, поэтому все поставленные цели и задачи были выполнены, правда, кроме одной. Хотелось поймать трофейную плотву, но, к сожалению, в здешних местах трофейные особи в этом году редко превышают отметку в 500 г.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_063522.jpg
Переглядів: 452
Розмір:  696,4 КБ
ID:	895456   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_072621.jpg
Переглядів: 429
Розмір:  795,6 КБ
ID:	895457   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_101750.jpg
Переглядів: 420
Розмір:  510,4 КБ
ID:	895458   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_101803.jpg
Переглядів: 431
Розмір:  831,2 КБ
ID:	895459   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_125053.jpg
Переглядів: 450
Розмір:  687,1 КБ
ID:	895460  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_125110.jpg
Переглядів: 456
Розмір:  575,1 КБ
ID:	895461   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_125127.jpg
Переглядів: 423
Розмір:  561,6 КБ
ID:	895462   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_141531.jpg
Переглядів: 421
Розмір:  470,6 КБ
ID:	895463   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_142109.jpg
Переглядів: 378
Розмір:  504,2 КБ
ID:	895464   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_154237.jpg
Переглядів: 359
Розмір:  372,8 КБ
ID:	895465  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_154316.jpg
Переглядів: 355
Розмір:  681,1 КБ
ID:	895466   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_171059.jpg
Переглядів: 423
Розмір:  443,8 КБ
ID:	895467   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_180856.jpg
Переглядів: 382
Розмір:  658,8 КБ
ID:	895468   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_183153.jpg
Переглядів: 332
Розмір:  744,2 КБ
ID:	895469   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_190248.jpg
Переглядів: 428
Розмір:  597,8 КБ
ID:	895470  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_194843.jpg
Переглядів: 362
Розмір:  682,3 КБ
ID:	895471   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210409_195541.jpg
Переглядів: 312
Розмір:  427,6 КБ
ID:	895472  

Востаннє редагував Серж 80: 10.04.2021 о 13:58.
Серж 80 зараз поза форумом  
39 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 10.04.2021, 13:58   #29
Влад Петровка
 
Аватар для Влад Петровка
 
Реєстрація: 24.03.2016
Звідки Ви: г.Киев.
Дописи: 48
Сказал(а) спасибо: 370
Поблагодарили 591 раз(а) в 30 сообщениях
Зеленая гатка.

С 6 .00 на месте.Дистанция 40+.Пена+пинка 3 шт.Очень сильная струя.Размер плотвы на фото.Ничего необычного.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210410_060523.jpg
Переглядів: 1280
Розмір:  92,6 КБ
ID:	895490   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210410_060525.jpg
Переглядів: 1159
Розмір:  97,4 КБ
ID:	895491  

Востаннє редагував Влад Петровка: 10.04.2021 о 14:02. Причина: Добавил текст.
Влад Петровка зараз поза форумом  
32 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 10.04.2021, 19:25   #30
Ліквідація за власним бажанням
Banned
 
Реєстрація: 22.04.2014
Дописи: 6.168
Сказал(а) спасибо: 4.905
Поблагодарили 8.851 раз(а) в 2.055 сообщениях
Десна, Дубешня, 10.04.2021.
Из Киева выехали в четыре утра. На месте были без чего-то пять. Народу -... пиу-пиу, ача-ача! Много в общем. Большинство приехало в пятницу вечером. Но место нашли без проблем. Рыба есть, ловится. Помимо плотвы, уже без икры, в прилове была и густира, и подлещ, и краснопер. Особо выдающегося ничего не было. Вся рыба размером от ста до трёхсот грамм максимум. Дистанция - метров 12-15 от берега. Поводки роли не играли, ловилось что на 60-ти сантиметровые, что на 90-та сантиметровые. Для рыбы не имело никакого значения. Да и насадками не брезговала. Что мотыль, что белый, что красный. Кормились бюджетным флагманом "плотва - холодная вода". Без прикормки клёв был не очень.
Так же нас эпизодически навещал аист, на предмет покушать свежей рыбки. Плотву размером грамм триста оприходовал в мгновение ока, обжора пернатая ))
Собралась хорошая компания, благо повод был, мои 45. Время провели отлично!
[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]
Ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом  
64 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 10.04.2021, 21:25   #31
Viktor 74
 
Аватар для Viktor 74
 
Реєстрація: 16.07.2012
Звідки Ви: Київ. Святошин
Дописи: 164
Сказал(а) спасибо: 2.890
Поблагодарили 2.299 раз(а) в 94 сообщениях
Знову пощастило

Відволікся для відпочинку від дачних робіт на дві години.
З 2-ї до 4-ї години дня сьогодні.
Знову зустріч з хижаком відбулася.
Всього зловив 4 штуки, з них дві відпущені для подальшого підростання.
Цього разу щука вже брала і на глибоких місцях також.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210410_162703.jpg
Переглядів: 790
Розмір:  165,7 КБ
ID:	895520  
Viktor 74 зараз поза форумом  
41 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.04.2021, 07:07   #32
1968
 
Аватар для 1968
 
Реєстрація: 10.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.472
Сказал(а) спасибо: 9.865
Поблагодарили 24.914 раз(а) в 847 сообщениях
Київ…Русанівський канал

Прошлись проверить Русановку на наличие ночного клева, еще недельку надо подождать...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210410_215714.jpg
Переглядів: 425
Розмір:  60,8 КБ
ID:	895524   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210410_215718.jpg
Переглядів: 409
Розмір:  62,2 КБ
ID:	895525   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210410_215724.jpg
Переглядів: 433
Розмір:  63,1 КБ
ID:	895526   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210411_053131.jpg
Переглядів: 1151
Розмір:  50,5 КБ
ID:	895527  
1968 зараз поза форумом  
54 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.04.2021, 09:04   #33
Дмитрий с нивок
 
Аватар для Дмитрий с нивок
 
Реєстрація: 17.02.2017
Звідки Ви: на Нивках. работаю в интернет компании
Дописи: 182
Сказал(а) спасибо: 283
Поблагодарили 7.271 раз(а) в 182 сообщениях
Оболонь.

И опять за серебром на Оболонь. Вчера воду дали часам к 12ти. И это сильно повлияло на клёв. Клевало слабо, но норму я взял. В прилове подлещ, сеня, чехонь, густера и даже язь. У товарищей хуже, двое до нормы недобрали а один вообще только 2 рыбки поймал. Все зависит от того попали ли на тропу или нет. Фоток почти неделал, плотва как плотва.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-6e2c44aa87887adf918d1f2f866b149e-V.jpg
Переглядів: 1568
Розмір:  167,1 КБ
ID:	895533  
Дмитрий с нивок зараз поза форумом  
47 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.04.2021, 18:36   #34
Аматор 74
 
Аватар для Аматор 74
 
Реєстрація: 20.10.2010
Звідки Ви: г. Чернигов
Дописи: 109
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 4.206 раз(а) в 96 сообщениях
"Мабуть давлєніє"

- Сьогодні клювало і досить непогано.
- Звідки знаєш?
- Сам був.
- Ну ок...поїхали завтра...

На місці рано, тільки но сіріє, проте рибалки вже на точках. Стали практично на останні вільні місця...ну хоч стали.
Ранок холодний, підмерзають кільця, працюю улюбленим Sky line 862 та Stradic 5000 - чітко джиговий комплект.
Шнур одиничка від Sun line, ставлю повідок зажди - 0.55 Sun line Hard...на випадок щуки, ракушки, гострого каміння, та й непомітний він у воді тож може й клювань буде більше і...досить важливо, при зачепі рветься завжди на вузлі флюр-шнур, перевірено, тож втрат шнура практично немає, а 40 см повідка - то виправдана втрата.
Місце попсове...справа за три метри рибалка, зліва так само, маневру при закидання - 0
Прямо перед собою і + - п'ять метрів правіше - лівіше...нудоття.
Перший полетів зваблювати судака рожевий Keitech 4 - десятка півтора проведень і жодного контакту.
Змінюю на натуральний Fat 3.5 і збільшую груз до 22 грамів. Стукає чіткіше, проте знову тиша, а мені потрібен судак, причому бажано достойний, скучив вже за його міцними ударами.
Колега Павло - тезка, поруч отримує чітке клювання і за пару хвилин паркує судака - заліковий, це добре, можливо рухнувся.
В мене та товариша тиша.
Кардинально змінюю колір і розмір: swing 4.5 в блакитно-зеленому кольорі з потужною п'яткою та на 20 грамах яскраво помаранчевого свинцю набрав розгін і отримавши потужну катапульту від різкого розгинання sky - полинув майже за горизонт...якось вийшло закинути далі ніж звичайно...приводнився і через 7 секунд відбив дно, приманка крупніша і падала на секунду - півтори довше.
Вжик-вжик...пауза...вжик-вжик - тидищ!
Вцупив судачисько від душі...прямо як книжка пише, на паузі, під час падіння приманки і натягнутому шнурі - віддало аж в підошви черевиків.
Підсічка майже синхронно з ударом і також від плеча - sky загнувся...ривки риби на викиді...плавні підтягуваная і слабину вибираю котушкою...риба борсається, не хоче поступатись, ще й сусід зліва перекинув шнур...проте швидко вимотав, не зашкодивши виважуванню.
До берега судак не хоче підніматись з глибини, давить, відчуваю, що не трофей але приємна риба, проте всік міцно і тим більше офсет Decoy повинен просадити пащу навиліт (так і сталося), тому веду спокійно. В ногах спливає - вже спокійний, мірний судачисько з міцним клюванням - саме те що хотілось.
Настрій покращився, адреналін спонукає рухатись, шукати наступного клювання - азартна штука джиг: нічого-нічого-нічого...бабах! Миттєво просипаєшся і оживаєш, руки працюють на автоматі, спінінг відпрацьовує ривки, котушка віддає шнур при критичних навантаженнях - краса.
Проте надалі 10 хвилин полоскання без клювань, таке враження, що лише два судаки вирішили поснідати.
Змінюю приманку на Easy shiner 3 в гламурному малиново-блакитному кольорі - сам би з'їв, але рибі потрібно.
Відразу отримую два клювання підряд і два судачка пливуть кликати бабцю.
Далі піднялось сонечко вище і...раніше не клювало, а потім зовсім перестало.
Ще годину добросовісно впирались змінюючи приманки та вагу грузів, чергуючи підриви з плавними потяжками, ривки спінінгом з підмотуванням котушкою, рівномірка з чирканням по дну (дві приманки таки залишив в корчику), але повний швах...у товариша два дибуни, в мене розірвало приманку, можливо і за шнур чийсь відірваний зачепився. Тож о 10.00 вирішили припинити медитацію і повернутись додому - спекотно стало.
Ловилось швидко, писалось також легко, а от читатися може довго, адже літер чималенько вийшло. Проте я не навмисно. А коли вже дочитали до кінця, то не стидайтеся, лайки і коментарі вітаються, адже то вже діалог, а не спостерігання, та й мені зрозуміліше цікаві хоч комусь мої опуси чи то тільки ні про що...
Всім добра!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210411_182551_254.jpg
Переглядів: 989
Розмір:  67,0 КБ
ID:	895590   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FB_IMG_1618154854764.jpg
Переглядів: 753
Розмір:  98,3 КБ
ID:	895591   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FB_IMG_1618154847435.jpg
Переглядів: 729
Розмір:  65,9 КБ
ID:	895592   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FB_IMG_1618154873375.jpg
Переглядів: 712
Розмір:  19,1 КБ
ID:	895593   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FB_IMG_1618154884419.jpg
Переглядів: 679
Розмір:  54,8 КБ
ID:	895594  

Аматор 74 зараз поза форумом  
59 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.04.2021, 18:39   #35
витусик
 
Аватар для витусик
 
Реєстрація: 20.05.2009
Звідки Ви: Киев. Троещина.
Дописи: 1.694
Images: 22
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 6.386
Поблагодарили 30.224 раз(а) в 1.465 сообщениях
09.04 Десна

Была почти уверена, что крупная рыба уже прошла и клевать будет только мелочь. Но если идти по принципу "большому куску и рот радуется" и не жалеть красных червей на крючок, то мелочь можно отсекать.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20210409_151650.jpg
Переглядів: 1913
Розмір:  214,4 КБ
ID:	895595  
витусик зараз поза форумом  
49 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.04.2021, 22:56   #36
Лёва
 
Аватар для Лёва
 
Реєстрація: 17.11.2008
Звідки Ви: Киев, Закревского
Дописи: 184
Сказал(а) спасибо: 2.791
Поблагодарили 1.936 раз(а) в 105 сообщениях
Десна

Часик на велике и уже на берегу. С утра конечно дубак, но мы то знаем, что скоро потеплеет
Выезд в целом лучше чем неделю назад. До 9 утра пяток плотвиц 150-200г. Батоны начали клевать с полудня. За полтора часа влегкую сделал норму. В фаворе объемный пучек белого. В прилове гарный подлещ, густера, кляпс, чехонь, голавль. Мелочь отпущена подрастать.
Без фоток, плотва как плотва
Лёва зараз поза форумом  
36 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 11.04.2021, 23:08   #37
Sere6ka
 
Аватар для Sere6ka
 
Реєстрація: 28.06.2011
Звідки Ви: Киев, Троещина.
Дописи: 161
Сказал(а) спасибо: 4.255
Поблагодарили 5.621 раз(а) в 103 сообщениях
ух, Весна

Дуже, дуже давно не писав звіти.. але чим більше бісять цос.мережі тим більше хотілося щось написати.. тому як рибалки постійно, а показати/сказати ніде.
А тут і поважна причина є.. ну не знаю на скільки, але вважаю це цікаво.
Шановне товариство, не рахуйте за рекламу, до продажу приманки відношення не маю і навіть з цією людиною не знайомий.. просто хочеться віддячити автору за реально круту тему, можливо допомогти в розвитку, або надихнути на ще щось цікаве. Коротше, резина кілер 2 дюйми, маде ін Житомир.. навіть не буду писати назву бренду...якщо стане цікаво - знайдете самі..
Ця приманка робить шалені результати, особливо в порівнянні з іншими..а інших я маю, чи мав, майже все що може запропонувати наш ринок для окуняки..(вона наче найближче схожа на вагабонд, але саме їх і не пробував..і купити особливо ніде і ціна того)
Все дуже просто: ледь ворушимо, ледве смикаємо і довго між цим чекаємо, іноді дуже довго..особливо це було актуально в грудні і в березні.. На крайніх рибалках риба почала тюкати вже скорше.
Остані роки ловлю майже виключно джиг ригом, і для цього грузила приманка підійшла ідеально - на ворушіннях вона тремтить, на ривочку робить піруети, майже завжди стає на свічку і ворушачись повільно падає.. це і є запорукою для кльову пасивної холодної риби. По кольору: в мене працює олива і карамель, інше щось чи не дуже, чи не можу навіть розловити, даючи шанс по 3-5 закидів
Ну а по рибі. Риба пробуджується, в ногах з"явилися бичкі, іноді пропливає стайка малька, копошаться раки.
Київ, гідро. По всьому гідро. На кожній рибалці знаходив рибу і на кожній наступній рибалці там більше риби не було. То течія капець змила, то рівень різко впав, то ще щось..хз що. Але просто ходив, відключав мозок від роботи, думав як риба, відчував і знаходив) І саме цього року нарешті "обільно" знайшов стоянку донерестового окуня - дубасив і мовчки верещав від щастя! допоки течія його не змила.
Добра.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210321_104502-001.jpg
Переглядів: 635
Розмір:  263,5 КБ
ID:	895619   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210321_104512-001.jpg
Переглядів: 553
Розмір:  247,4 КБ
ID:	895620   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210328_144716-001.jpg
Переглядів: 573
Розмір:  99,3 КБ
ID:	895621   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210404_155632-001.jpg
Переглядів: 586
Розмір:  179,5 КБ
ID:	895622   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210404_155550-001.jpg
Переглядів: 609
Розмір:  259,2 КБ
ID:	895623  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210401_124620.jpg
Переглядів: 534
Розмір:  175,6 КБ
ID:	895624   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210411_171215-001.jpg
Переглядів: 659
Розмір:  245,9 КБ
ID:	895625   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210411_171305-001.jpg
Переглядів: 700
Розмір:  252,6 КБ
ID:	895626   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20210404_143428.jpg
Переглядів: 468
Розмір:  100,3 КБ
ID:	895627  

Востаннє редагував Sere6ka: 11.04.2021 о 23:34.
Sere6ka зараз поза форумом  
65 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 12.04.2021, 08:34   #38
mabilochka
 
Аватар для mabilochka
 
Реєстрація: 14.10.2006
Звідки Ви: Киев, Лесной. Изготовление и обслуживание аквариумных систем.
Дописи: 1.306
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 1.632
Поблагодарили 5.277 раз(а) в 404 сообщениях
нижняя Десна.
вчера у всех знакомых экипажей было грустно по плотве. На ход вообще непохоже. основная масса- местная мелочь, за очень редким исключением.
тем не менее, в прилове 4 лещика.
кажется данный товарищ пошел))
Классика не подвела и в этот раз.
горох на мясорубку и немного сыпухи для коррекции вязкости.
на крючке бутерброд белый с красным.
всем благ, будьте здоровы.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-86963e6ff3a017282935146bc021c8a7-V.jpg
Переглядів: 1313
Розмір:  185,7 КБ
ID:	895631  
mabilochka зараз поза форумом  
54 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 12.04.2021, 09:16   #39
Waldi2000
 
Реєстрація: 03.02.2016
Звідки Ви: с. Софіївська Борщагівка
Дописи: 23
Сказал(а) спасибо: 714
Поблагодарили 383 раз(а) в 16 сообщениях
Дніпро лівий берег.

Був на рибалочці в неділю з 6 до 11, плотва клювала дуже добре, реалізація після зими слабенька дуже, 3 обрива 0,12 поводка перейшов на 0,18 і стало все нормально. Прикормка з морозилки флагман чорна плотва і фанатік дрнна бомба змішана в одну масу. клювало на всі наживки, но саме краще брало на 2 пінки+3 мотиля. Дистанція лову 45м. піщане дно без бровки вираженої но на дні трохи було ракушки.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  изображение_viber_2021-04-11_21-10-08.jpg
Переглядів: 1565
Розмір:  133,2 КБ
ID:	895634   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  изображение_viber_2021-04-11_21-10-10.jpg
Переглядів: 1509
Розмір:  86,1 КБ
ID:	895635  

Востаннє редагував Waldi2000: 12.04.2021 о 15:07.
Waldi2000 зараз поза форумом  
61 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 12.04.2021, 12:07   #40
Kinder
 
Реєстрація: 20.07.2011
Звідки Ви: Киев, Затрещина хотя уже Теремки
Дописи: 161
Сказал(а) спасибо: 389
Поблагодарили 1.168 раз(а) в 50 сообщениях
Десна. Пирново

Сейчас.
Голодающие от 2 до 5 прутов. В улове от устирки по 50 грм до плотвички 300. Пакуется без разбору. Видать карантин ....
Kinder зараз поза форумом  
41 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Зачинена тема




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:14.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua