Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Соревнования, спорт, фестивали, сейшены > Рыболовный спорт. Соревнования в Украине и за рубежом.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Рыболовный спорт. Соревнования в Украине и за рубежом.
Рыболовный спорт, недомиковские соревнования и мероприятия.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 12.10.2016, 13:25   #661
igor_Dikanka
 
Реєстрація: 10.05.2012
Звідки Ви: Полтавская обл., Диканька
Дописи: 64
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 582 раз(а) в 16 сообщениях
Феєричний реванш

«Феєричний реванш»

Рішення про поїздку на Печеніжську дамбу було прийнято відразу ж після закінчення літнього чемпіонату Харківської області на цій водоймі, учасникам нашої команди «TEAM DRAGON» дуже сподобалась дана водойма, то були найкращі виїзні змагання у яких мені довелося прийняти участь. Час від часу я намагався знайти яку-небудь інформацію по даній водоймі, для мене було приємним сигналом коли наші товариші з ФРСХО на Полтавських змаганнях повідомили , що ситуація на водоймі не змінилася, рибка є, але дальше відійшла від берега.
Виїзд до місця проведення змагань було заплановано на п’ятницю, того дня я на годинку раніше відпросився з роботи, заздалегідь зібравши рибацький реквізит, все швидко погрузив до авто і з великим нетерпінням чекав на дзвінок від «сокомандника» Юрія, який традиційно саме в день поїздки плідно працював. Нарешті о 18.00 ми з Юрієм вирушили до м. Полтава, оперативно забрали Андрія і стартонули до Харківської землі. Пересікши границю Харківської області нас накрила щільна злива, зробивши декілька coffee breaks, поповнивши запаси продуктів, ми швидко наближалися до Печеніжської дамби. Майже о півночі ми заселилися в номер на базі відпочинку «Єллат», де проживали майже всі у часники змагань. Далі у команди «TEAM DRAGON» була майже безсонна ніч, підготовка приманок, монтажів та іншої снаряги, під «романтичний» шелест гачків у коробці та пачок від силікону мені вдалося поспати навіть 40 хв.
Далі підйом, ранкова кава, реєстрація, урочисте відкриття, жеребкування… Цього разу мені випав жереб по зонах : А, В, С, з огляду на це в тур з собою взяв два комплекта: лайт Дайко Декстер 88” до 10 гр. + Шимано Ререніум 2500S з неперевершено гладким шнуром Dragon Braid 0,06 мм., що виготовлений корпорацією Toray та мікруху Шимано Соарі Гейм до 4 гр. + Шимано Наскі 2000S з 0,04 нанофілом . Оскільки головною рибою на якій можна було робити результат був окунь то тактика ловлі була досить проста : збір активної риби «під ногами» на активні приманки, потім на пасивні і перехід на дальню дистанцію з роботою за аналогічною схемою. У першій годині першого туру я стартував 27, обираю сектор біля Книша Сергія, з третього заброса на фіштейла ловлю першого окунька і в подальшому роблячи заброси в ту саму точку добираю під 500 гр. риби. Через 30 хв. ближня дистанція затихла, беру лайт і перевіряю дальню дистанцію, на карамельного твістера Dragon DIVER 1,5" ловлю пару окуньків, так з надією, що ще підійде окунь вирішив не змінювати сектор, за результатом першої годони у моєму садку було 13 окунів масою 678 грам. В другій годині також стартую з початку зони, не змінюючи тактики поступово набирав бали, змінюючи сектора, це дало мені в копілку 8 риб і 393 гр.. Останню годину третього туру ковиряв «мікрухою», я розумів, що на водоймі працює попередня «тема», перед стартом туру для себе вирішив, що у кожному часі потрібно ловити більше 300 гр. риби і за тур подолати «кілограмову» позначку – і буде «щастя»! За третю годину доловив 278 гр. риб, тобто результат за перший тур змагань склав – 1349 гр., я його попередньо оцінював як 3-й. У моїх колег по команді : Юра в зоні В 15-й (1073 гр.), Андрій в зоні С 12-й (1116 гр.) . Поспілкувавшись з колегами було вирішено що на водоймі ситуація не змінилася приманки працюють ті самі, головне найти рибу і правильно їй подати приманку.
У другому турі мене чекала зона В, стартую другим, займаю вільний сектор у середині зони, пориви вітру поступово зростали та явно були більші за 10 м/с, вирішив взагалі не «паритись» з мікрухою, працювати тільки лайтом і тільки дальня та середня дистанції, короткі ривки з протяжками в переміну з різкими підривами поступово приносили свої результати. Оскільки у секторах по центрі зони була риба, я вирішив в подальшому рибалити у цих секторах і періодично контролювати обстановку по краях зони, по приманках працювали перевірені твістера Dragon DIVER 1,5", поляріси та фіштейли. У цьому турі стабільного темпу по 300 гр. і більше в кожному часі я не зміг досягти, то за другий тур у моїй копілці було 758 гр. і сьоме місце в зоні . на цих змагання для себе головним приорітетом визначав результат командний , а не особистий, бо останнім часом мене переслідувала проблема третього туру, в якому я «зливав» результат чим підводив команду. Отже до третього туру потрібно було добре підготуватися. І в цьому мені допомогли товариші з нашої федерації, за що я хотів би висловити їм слова щирої вдячності. Мені було зрозуміло, що в зоні С риба стоїть перед плитами або максимально далеко. Вибігавши два тури першого дня змагань, вимучені, та сонні ми відправилися до номера на відпочинок. До туру я підготував по парі монтажів 8гр. , 6 гр. , 2 гр. та 1,5 гр. . Трохи підкріпившись, прийнявши по пару чарочок заспокійливого коньяку, ми швидко «відбилися» .
У другому турі всіх спортсменів «матінка природа» випробовувала на здатність ловити в умах сильного поривчастого вітру, а з ранку погодні умови змінилися на сильну зливу з грозою, з міркувань безпеки організатори були змушені перенести старт третього туру на півтори години, додатково було оголошено спортсменам про можливість переходу по секторах із рибою. При підготовці до туру я вдягнув не промокаючий костюм, взяв коробку для монтажів, шість пачок силікону і два комплекти снастей (лайт та мікруху). Умови ловлі в зоні С були занадто екстремальні, злива, слизькі круті плити не давали змоги концентруватися на ловлі, постійно турбувався за власну безпеку, щоб не травмуватися чи не звалитися у воду. В першому часі мені випав старт у першій десятці, бажані три перших сектора зони С я зайняти не зміг, то став до шостого сектору. З другого забросу я дістав першого окунька, я розумів, що риба у секторі є то треба було її швидко зібрати, після 30 хв. першого часу покльовки поступово припинилися. По результатам першого туру у моєму садку було 14 окунів масою 588 гр. це був відмінний страрт, більше було тільки у мого товариша з ПОФРС Запари Михайла, Другу годину починав з того ж сектору, взяв окуня, але сектор мовчав, я вирішив швидко переміщуватися по зоні, спробував сектора у середині зони, там також тиша, швидко перемістився у перед останній сектор, там відразу знайшов активного окуня і до кінці часу трохи доловився , за другу годину мені вдалося вмовити 5 окунів вагою 290 гр., але були спортсмени , в яких був кращий результат, та він був менший за сумою двох годин , я розумів, що в зоні у мене кращий результат і в останній годині мені не можна було «розслабляти булки )))». В третій годині на лайт ставлю 2 гр. і слаг, розумію щоб не втрачати час на зміну приманок, потрібно буде швидко обловлювати сектори. Стартую з перед останнього сектору і добираю пару окунів, переміщаюся на пару секторів у ліво, знову добираю пару окунів, тиша, знову переміщаюся, ще пара окунів. Я розумію що з поставленою метою я справився, 300 гр. риби у моєму садку вже є, отже позначку в 1 кг. За тур я подолав. Так у третій годині мені вдалося зловити 6 окуньків вагою 309 гр., сума за третій тур складала 1187 гр. і це беззаперечне перше місце в зоні. Повертаючись до лагеря ми з товаришами підрахували, що в мене сума місць 10 і це серйозна заявка на призи у особистому заліку !
Далі був перекус і підготовка до бліц-туру. Дощ закінчився, судді оголосили список учасників на бліц-тур , я був задоволений, що мій колега по команді Мироненко Юрій також зміг вибороти можливість приймати участь у бліц-турі . Оскільки бліц проводився у зоні В, то я вирішив взяти лише лайтовий комплект, я був впевнений, що за допомогою неймовірно гладкого шнура шнура Dragon Braid 0,06 мм. я зможу робити дальній заброс і приманка буде дуже швидко тонути на дно, що дасть можливість швидко обловлювати перспективні ділянки акваторії. У бліці мені випав дев’ятий старт, спортсмени, що стартували раніше всі направилися у кінець зони до камиша, лишивши вільними сектора по центру зони, я зайняв сектор той що і хотів. Дальня дистанція мовчала, але коли я підвів приманку на 6 гр. вольфраму за 10 метрів до берега відразу заробив покльовку і успішно дістав першого окуня, далі була серія забросів у ту саму точку і ще п’ять окунів були доставлені у садок, передостанньому окуню таки вдалося звалитися з гачка і не потрапити до садка. Після половини туру до берега підійшло стадо товстолоба і відігнало окуня та ще й позбавили мене чотирьох вольфрамових важків. Не дочекавшись закінчення бліц-туру ми вже знали результати змагань, які були викладені на форумі ФРСХО, я знав що взяв золото особистого заліку, ця завчасна новина потопила всю інтригу, я розслабився і вже не зміг доловитися, як з’ясувалося з результатом приблизно у 390 гр. я був за крок до перемоги у бліц-турі.
Цього разу на Печеніжській дамбі спрацювала «Полтавська тема», був феєричний реванш, мені вдалося вперше вибороти золото у особистому заліку на виїзних змаганнях високого рівня. На цих змаганнях наша Полтавська федерація була представлена 16-ма учасниками, які були сформовані у чотири команди. Вітаю команду «CRAZY FISH - POLTAVA» за високий результат та завойоване срібло командного заліку, нашій команді «TEAM DRAGON» не вистачило зовсім трішки до бронзи, але я впевнений, що ми реабілітуємось і підготуємось до наступних змагань.
В завершення хотів би сказати слова вдячності, організаторам, учасникам та спонсорам змагань за відмінну організацію, теплий прийом, запеклу боротьбу та чудові призи ! Спортсменів з ФРСХО вважаю флагманами у риболовному спорті, мені завжди приємно брати участь у заходах такого роду, переймати передовий досвід та спостерігати за високою майстерністю хлопців. Також не можу залишити поза увагою своїх колег з Полтавської федерації, я вважаю, що досягнення таких високих результатів є результатом росту нашої майстерності та справжньої командної роботи, коли відчуваєш підтримку від колег можна досягати самих високих цілей !

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]
igor_Dikanka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
nemec6969 (13.10.2016), RostislavB (12.10.2016), Комлев Сергей (18.10.2016)
Старий 15.10.2016, 13:46   #662
OzeroKartar
 
Реєстрація: 30.06.2016
Звідки Ви: с. Тарган
Дописи: 79
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 78 раз(а) в 34 сообщениях
Спонсор турнира "Хищник Озера КарТар 2016 " - компания Флагман, Белая Церковь.
OzeroKartar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2016, 11:54   #663
artist_fisher
 
Аватар для artist_fisher
 
Реєстрація: 14.09.2007
Звідки Ви: Киев/Бровары
Дописи: 31
Сказал(а) спасибо: 95
Поблагодарили 62 раз(а) в 13 сообщениях
Никто не слышал, кубок Салмо на Трофейном этой осенью планируется?
artist_fisher зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2016, 12:00   #664
Andi
 
Реєстрація: 20.02.2006
Звідки Ви: Вишневе
Дописи: 1.305
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 4.821
Поблагодарили 4.308 раз(а) в 627 сообщениях
Цитата:
Допис від artist_fisher Переглянути допис
Никто не слышал, кубок Салмо на Трофейном этой осенью планируется?
На сколько мне известно, то вроде как да.
Andi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
artist_fisher (18.10.2016)
Старий 18.10.2016, 12:03   #665
nemec6969
 
Аватар для nemec6969
 
Реєстрація: 27.07.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 442
Сказал(а) спасибо: 6.236
Поблагодарили 4.179 раз(а) в 309 сообщениях
Цитата:
Допис від artist_fisher Переглянути допис
Никто не слышал, кубок Салмо на Трофейном этой осенью планируется?
Планируется на 19 ноября.
nemec6969 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
artist_fisher (18.10.2016), Дмитрий Корзенков (19.10.2016)
Старий 18.10.2016, 15:51   #666
santos
 
Аватар для santos
 
Реєстрація: 08.09.2011
Звідки Ви: Боярка, Киев
Дописи: 188
Сказал(а) спасибо: 2.246
Поблагодарили 3.550 раз(а) в 102 сообщениях
Цитата:
Допис від nemec6969 Переглянути допис
Планируется на 19 ноября.
И на Забирье в этот день мероприятие.
santos зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
RostislavB (18.10.2016), Zabirya (18.10.2016)
Старий 18.10.2016, 19:15   #667
big shark
 
Аватар для big shark
 
Реєстрація: 15.03.2014
Звідки Ви: с. Петропавловская Борщаговка
Дописи: 25
Сказал(а) спасибо: 645
Поблагодарили 213 раз(а) в 9 сообщениях
Кубок Салмо и Лаки Джон по традиции планируется на Трофейном?)
big shark зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2016, 19:31   #668
Andi
 
Реєстрація: 20.02.2006
Звідки Ви: Вишневе
Дописи: 1.305
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 4.821
Поблагодарили 4.308 раз(а) в 627 сообщениях
Цитата:
Допис від big shark Переглянути допис
Кубок Салмо и Лаки Джон по традиции планируется на Трофейном?)
Таи да...
Andi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.10.2016, 19:40   #669
Alexander82
 
Аватар для Alexander82
 
Реєстрація: 27.03.2014
Звідки Ви: Бровары
Дописи: 192
Сказал(а) спасибо: 64
Поблагодарили 350 раз(а) в 182 сообщениях
Post Статус регистрации на 18.10.2016 (AZURA- NOVEMBER SPINNING FEST).

ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫЕ УЧАСТНИКИ

1. Коцюба Алексей (оплачено 28.09.2016)
2. Русняк Андрей (оплачено 28.09.2016)
3. Ерофеев Алексей (оплачено 28.09.2016)
4. Скибенко Святослав (оплачено 01.10.2016)
5. Копейченко Сергей (оплачено 03.10.2016)
6. Добровольский Андрей (оплачено 10.10.2016)
7. Дробаха Вячеслав (оплачено 10.10.2016)
8. Холоденко Константин (оплачено 13.10.2016)
9. Юдаков Владимир (оплачено 13.10.2016)
10. Смовж Виталий (оплачено 17.10.2016)
11. Бугаенко Алексей (оплачено 18.10.2016)
12. Шилов Валентин (оплачено 18.10.2016)
13. Шевченко Сергей (оплачено 18.10.2016)
14. Билошицкий Константин (оплачено 18.10.2016)
15. Телегин Алексей (оплачено 18.10.2016)
16. Гурный Алексей (оплачено 18.10.2016)

ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ РЕГИСТРАЦИЯ

1. Котов Виктор
2. Полевик Роман
3. Плахотный Сергей
4. Харченко Александр
5. Гринь Юрий
6. Румянцев Влад
7. Деревяга Сергей
8. Холявчук Александр

С уважением, Александр.
www.clubrybalok.com.ua
Alexander82 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.10.2016, 19:20   #670
Alexander82
 
Аватар для Alexander82
 
Реєстрація: 27.03.2014
Звідки Ви: Бровары
Дописи: 192
Сказал(а) спасибо: 64
Поблагодарили 350 раз(а) в 182 сообщениях
Post Статус регистрации на 19.10.2016. (Турнир "Осенняя блесна 2016").

ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫЕ УЧАСТНИКИ

1. Копейченко Сергей Викторович (оплачено 10.09.2106).
2. Школьный Евгений (оплачено 15.09.2016).
3. Федько Андрей (оплачено 15.09.2016).
4. Копишинский Юрий (оплачено 16.09.2016).
5. Бутраев Егор (оплачено 16.09.2016).
6. Ерофеев Алексей (оплачено 17.09.2016).
7. Котов Виктор (оплачено 22.09.2016).
8. Коцюба Алексей (оплачено 26.09.2016).
9. Телегин Алексей Юрьевич (оплачено 27.09.2016).
10. Бабинский Максим Александрович (оплачено 27.09.2016).
11. Гурный Алексей Юрьевич (оплачено 27.09.2016).
12. Скибенко Святослав (оплачено 01.10.2016).
13. Будиловский Николай (оплачено 01.10.2016).
14. Рудковский Олег (оплачено 04.10.2016).
15. Степаненко Сергей (оплачено 04.10.2016).
16. Золотов Андрей (оплачено 07.10.2016).
17. Чихман Андрей (оплачено 10.10.2016).
18. Григоренко Сергей (оплачено 10.10.2016).
19. Янишевский Александр (оплачено 10.10.2016).
20. Даниленко Юрий (оплачено 18.10.2016).
21. Бугаенко Алексей (оплачено 18.10.2016).

ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ РЕГИСТРАЦИЯ

1. Нестеренко Максим Григорьевич.
2. Гринь Юрий.
3. Остапенко Олег.
4. Козлов Влад.
5. Гидин Артем.
6. Удиванов Сергей.
7. Баранчиков Олег.
8. Зайка Виктор.
9. Гулак Эдуард.

С уважением, Александр.
www.clubrybalok.com.ua
Alexander82 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.10.2016, 22:00   #671
Дмитрий Корзенков
 
Аватар для Дмитрий Корзенков
 
Реєстрація: 15.04.2009
Звідки Ви: г. Киев, девятикратный чемпион мира, заслуженный мастер спорта по рыболовному спорту
Дописи: 375
Сказал(а) спасибо: 592
Поблагодарили 5.262 раз(а) в 215 сообщениях
Фестиваль по ловле хищной рыбы спиннингом с берега "Кубок Lucky John 2016"

ПОЛОЖЕНИЕ
о проведении Фестиваля по ловле хищной рыбы спиннингом с берега "Кубок Lucky John 2016"

1. ЦЕЛИ И ЗАДАЧИ СОРЕВНОВАНИЯ

1.1 Соревнования проводятся с целью:
- популяризации рыболовного спорта и продукции ТМ SALMO и ТМ LUCKY JOHN;
- повышения спортивного мастерства и совершенствования техники владения спортивными снастями;
- определения победителей и призеров соревнований;
- пропаганды активного отдыха и здорового образа жизни;

2. ОРГАНИЗАЦИЯ И ПРОВЕДЕНИЕ СОРЕВНОВАНИЯ

Общую организацию соревнования осуществляет компания SALMO.
Непосредственное проведение соревнования осуществляет судейская бригада, согласно Правил спортивного рыболовства, и настоящего Положения.

Главный судья фестиваля - Александр Шевченко

3. СПОНСОР ФЕСТИВАЛЯ
Спонсором фестиваля выступает компания SALMO (торговые марки Salmo, Norfin, Lucky John). Спонсор обеспечивает всех участников набором спиннинговых приманок от ТМ Salmo и ТМ Lucky John перед стартом соревнований. По итогам соревнований лучшая пятерка спортсменов награждается ценными призами от SALMO. Отдельным призом отмечается самая крупная рыба соревнований.
Партнеры фестиваля - рекламное агенство Media Trend и команда Double Perch
4. МЕСТО И ВРЕМЯ ПРОВЕДЕНИЯ СОРЕВНОВАНИЯ

Фестиваль по ловле хищной рыбы спиннингом с берега "Кубок Lucky John 2016" состоится
19 ноября 2016 года.
Место проведения: озеро Трофейное (с. Лычанка, Киево-Святошинский район, около 30 км от Киева)

5. УЧАСТНИКИ СОРЕВНОВАНИЯ. РЕГИСТРАЦИЯ.

Соревнование проводится в личном зачете.
Заявки на участие в соревновании принимаются до
14 ноября 2016 г.
Регистрация осуществляется на сайте fishing.kiev.ua
по e-mail:
korzenkov@yandex.ua
или по телефонам 066-514-56-66, 097-837-12-21 (Дмитрий Корзенков)

6. СТАРТОВЫЙ ВЗНОС.

Размер стартового взноса для участия в соревнованиях составляет 3
50 грн. с человека. Стартовый взнос полностью используется на оплату аренды водоема и на организацию фестиваля.

7. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕНИЯ ФЕСТИВАЛЯ
7.1. Фестиваль проводится по действующим в настоящий момент Правилам спортивного рыболовства, Правилам проведения всеукраинских соревнований по ловле хищных рыб спиннингом с отдельными ограничениями и добавлениями указанными в данном Положении.
7.2. Ловля производится только на спиннинговые приманки ТМ Salmo и ТМ Lucky John. Акватория ловли — вся площадь озера. Ловля разрешена со специально оборудованных помостов и с берега. Одновременно с одного помоста могут ловить рыбу не более двух рыболовов. Во время турнира спортсмены могут свободно перемещаться по зоне и занимать любые свободные помосты либо те, на которых находится не более одного рыболова.
7.3. Ловля разрешена только на одну искусственную приманку. Разнесенные приманки запрещены.
7.4. В зачет принимаются пойманные щуки и судаки любой длины. Определение результатов производится по общему весу улова каждого участника.
7.5. Пойманная и взвешенная рыба немедленно возвращается судьей в водоем в присутствии участника. К взвешиванию принимается только живая рыба. До прихода судьи рыба храниться в садке, ведре или подсаке, находящемся в воде.
7.6. Участникам запрещается:
- употребление спиртных напитков в процесе турнира;

- оставлять снасти и вещи в покинутом полу-секторе;
- использовать оснастки с живой и мёртвой рыбой и другими живыми насадками;
- использовать две и больше приманки, оснащённых крючками;
- предоставлять на взвешивание рыбу, не пойманную лично во время этапа соревнований;
- хранить пойманную рыбу до измерения судьей вне водной среды (пойманную рыбу до подхода судьи необходимо содержать в садке, ведре или подсаке);
- использование багориков запрещено.

8. РЕГЛАМЕНТ ФЕСТИВАЛЯ.
19 ноября 2016 года.

7:00 – прибытие и регистрация участников;
7:30 – построение, торжественное открытие фестиваля;
8:00 – старт;
8:00 — 13:00 – активный лов рыбы;
13:00 — финиш;
14:30 - торжественная церемония награждения победителей, закрытие фестиваля

Описание проезда:
Выезд из Киева: 1. по Окружной через Софиевскую Борщаговку (дорога на Бышев); 2. по Житомирской трассе (через 2 км от Киевского КП на светофоре налево поворот на «Гореничи», через 6-7 км на Т-образном перекрёстке поворот направо по указателю на «Бышев».
Ориентиры поворота на озеро: cтолбик «19» км трассы «Белогородка-Бышев», поворот на озеро направо по отсыпанной щебнем грунтовой дороге. По указателю «На озеро» въезд в лес. Остановка автотранспортных средств в районе баннеров «Парковка автомобилей». Там же расположен домик администратора.
GPS координаты (Google): 50 гр23'25''N 30гр06'53''E
Дмитрий Корзенков зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Arte (23.10.2016), artist_fisher (20.10.2016), e$tet (20.10.2016), KOKKA (20.10.2016), nemec6969 (20.10.2016), valnaval (15.11.2016), Yaroslav18 (19.10.2016), витусик (19.10.2016), Евгешка (20.10.2016)
Старий 19.10.2016, 23:08   #672
Дмитрий Корзенков
 
Аватар для Дмитрий Корзенков
 
Реєстрація: 15.04.2009
Звідки Ви: г. Киев, девятикратный чемпион мира, заслуженный мастер спорта по рыболовному спорту
Дописи: 375
Сказал(а) спасибо: 592
Поблагодарили 5.262 раз(а) в 215 сообщениях
Регистрация на "Кубок Lucky John 2016", 19 ноября

1. Новиков Валентин
2. Знак Роман
3. Федоров Алексей
4. Зарицкая Виктория
5. Таран Игорь
6. Даценко Александр Олегович
7. Корицкий Александр
8. Андрусяк Кирилл
9. Симчук Ярослав
10. Заблуда Дмитрий
11.Даценко Владимир
12. Цыбра Виктор
13. Левашов Юрий
14. Жуков Сергей
15. Хоптюк Дмитрий
16. Бариновас Артур
17. Таран Сергей
18. Таран Андрей
19. Булько Федор
20. Будиловский Николай
21. Чигиринов Владимир
22. Ерема Андрей
23. Бысько Ростислав
24. Бацула Валерий
25. Максим Майданиченко
26. Гулый Андрей
27. Русняк Андрей
28. Коцюба Алексей
29. Крывша Дмитрий
30. Крывша Виктория
31. Головань Николай
32. Волокитин Алексей
33. Андрей Иванов
34. Илюшко Евгений
35. Владимир Клименко
36. Пахолюк Виталий
37. Вашкевич Юрий Юриевич
38. Сливинский Евгений
39. Пичугин Сергей
40. Комарова Алёна
41. Череднюк Владимир
42. Великий Сергей
43. Держирука Юрий
44. Сторчак Александр
45. Старчеус Сергей
46. Васьковский Валентин
47. Борис Андрей
48. Скибенко Святослав
49. Хоменко Евгений
50. Хоменко Сергей
51. Комаха Дмитрий
52. Юдаков Владимир
53. Холоденко Константин
54. Высовень Евгений
55. Турчик Дмитрий
56. Малинников Виктор
57. Михайленко Тимофей
58. Щербина Леонид
59. Мазуров Александр
60. Панасенко Евгений
61. Сагайдак Роман
63. Романенко Владимир
64. Романенко Максим
65. Кивак Сергей
66. Шевченко Юрий
67. Корабельников Михаил
68. Сиренко Валерий
69. Антон Кишинец
70. Бабинский Максим
71. Мироненко Юрий
72. Шкуратов Юрий
73. Найда Тарас
74. Нестеренко Максим
75. Рубан Игорь
76. Двораковский Николай
77. Ушаков Анатолий
78. Гаращенко Максим
79. Лопатин Кирилл
80. Диденко Руслан
81. Стягайло Дмитрий
82. Кондрашов Сергей
83. Никитюк Дмитро
84. Кручер Максим
85. Койра Юрий
86. Головинов Юрий
87. Коринчевский Дмитрий
88. Федченко Александр
89. Петренко Владимир
90. Тарадай Александр
91. Юрчук Артем
92. Скорин Сергей
93. Моспоненко Слава
94. Казимко Максим
95. Бленда Александр
96. Ольшевский Дмитрий
97. Подгорный Роман
98. Ревюк Богдан
99. Баранчиков Олег
100. Демьянцев Дмитрий
101. Пахомов Виктор
102. Клепач Михаил
103. Бойко Руслан
104. Левин Павел
105. Грушко Александр
106. Грушко Алексей
107. Шатруков Роман
108. Калиновская Ева
109. Попов Евгений
110. Мирошниченко Денис
111. Черный Максим
112. Кравчук Олексій
113. Семенов Сергей
114. Юхновец Олег
115. Чумак Владимир
116. Руденко Алексей
117. Матвеев Максим
118. Дейнега Максим
119. Рома Котляр
120. Максим Мукшименко
121. Манагадзе Игнат
122. Клименко Константин
123. Голенок Богдан
Регистрация закрыта!!!

Востаннє редагував Дмитрий Корзенков: 30.10.2016 о 20:50.
Дмитрий Корзенков зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 20.10.2016, 07:29   #673
Yuriy Levashov
 
Аватар для Yuriy Levashov
 
Реєстрація: 20.02.2015
Звідки Ви: Киев\Kyiv
Дописи: 805
Сказал(а) спасибо: 817
Поблагодарили 5.510 раз(а) в 387 сообщениях
Левашов Юрий
Жуков Сергей
Хоптюк Дмитрий
Yuriy Levashov зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
dixi1 (20.10.2016), nemec6969 (20.10.2016), Дмитрий Корзенков (20.10.2016)
Старий 20.10.2016, 09:06   #674
KOKKA
 
Реєстрація: 28.03.2014
Звідки Ви: Вышгород
Дописи: 14
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 21 раз(а) в 14 сообщениях
Добрый день!
Зарегистрируйте пожалуйста двух участников:
Будиловский Николай;
Чигиринов Владимир.
Спасибо!
KOKKA зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Старий 20.10.2016, 09:58   #675
KOKKA
 
Реєстрація: 28.03.2014
Звідки Ви: Вышгород
Дописи: 14
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 21 раз(а) в 14 сообщениях
Скибенко Святослав.
Спасибо!
KOKKA зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.10.2016, 12:55   #676
big shark
 
Аватар для big shark
 
Реєстрація: 15.03.2014
Звідки Ви: с. Петропавловская Борщаговка
Дописи: 25
Сказал(а) спасибо: 645
Поблагодарили 213 раз(а) в 9 сообщениях
Фестиваль по ловле хищной рыбы спиннингом с берега "Кубок Lucky John 2016"

Зарегистрируйте пожалуйста 2 человека
Хоменко Евгений и Хоменко Сергей, заранее спасибо)
big shark зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
nemec6969 (20.10.2016)
Старий 20.10.2016, 14:07   #677
Fantom09
 
Реєстрація: 16.11.2015
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Зарегистрируйте пожалуйста, Корабельников Михаил
Fantom09 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.10.2016, 14:08   #678
valnaval
 
Аватар для valnaval
 
Реєстрація: 28.08.2009
Звідки Ви: Киев
Дописи: 90
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 128
Поблагодарили 211 раз(а) в 8 сообщениях
Сиренко Валерий.
Спасибо.
valnaval зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.10.2016, 14:16   #679
dixi1
 
Аватар для dixi1
 
Реєстрація: 27.05.2015
Звідки Ви: Киев
Дописи: 166
Сказал(а) спасибо: 655
Поблагодарили 6.475 раз(а) в 160 сообщениях
Прошу зарегистрировать - Антон Кишинец,Бабинский Максим. Спасибо!
dixi1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.10.2016, 14:18   #680
dixi1
 
Аватар для dixi1
 
Реєстрація: 27.05.2015
Звідки Ви: Киев
Дописи: 166
Сказал(а) спасибо: 655
Поблагодарили 6.475 раз(а) в 160 сообщениях
Мироненко Юрий.
dixi1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:37.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua