Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Барахолка > Работа связанная с рыбалкой
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Работа связанная с рыбалкой Ищу работу, вакансии.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 06.05.2024, 08:29   #1
Ben
 
Аватар для Ben
 
Реєстрація: 06.12.2009
Звідки Ви: м. Тернопіль
Дописи: 1.086
Сказал(а) спасибо: 157
Поблагодарили 65 раз(а) в 44 сообщениях
1. Відеоредактор, 2. Створювач контенту, 3. Поширювач контенту

1. Відеоредактор. 600-900 дол в місяць. 600дол - це з розрахунку що ви малодосвідчений редактор такий як я і ось таке відео будете редагувати 6-7год.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Відповідно якщо ви редагуєте швидко якісно та \ або виконуєте більше роботи - то зп буде вища пропорційно.

2. Поширювач контенту. Потрібна людина яка б поширювала контент у ФБ групах, телеграм, вотсап групах (маєте ще пропозиції - напишіть)
Оплата 3.5 дол. в годину. Для прикладу, я оцінюю що за 35хв ви поширете допис \ відео у 100 груп у Фейсбуці. Схожим чинном буде оцінюватись поширення у інших соц. мережах. Також на наступний день потрібно буде надіслати звіт у яких групах було поширено (кожен раз ви будете поширювати у +\- тих самих групах, тому список груп буде майже не змінний) та у яких групах пост прижився. Це буде ексел документ із 3-ма колонками: перша назва груп. друга позначка "поширено", третя колонка "прижився (те що не було видалено адмінами)" третю колонку треба буде промоніторити 2 дні після поширення. Також на початку потрібно буде додатись до багатьох груп які стосуються рибалки у першу чергу Канадських, бо бренд розвивається у Канаді. Також потрібно буде змінити локацію вашого проживання на Канаду (або створити новий профайл - але потрібно мати його певний час, і мати там друзів і щоб він був активний, бо адміни не хочуть добавляти підозрілі профайли).

3. Створювач контенту - відео, фото, статті. Тут необхідне знання англ. мови. Я вам вишлю продукцію і оплачуватиму за створення відео оголядів, та відео з рибалки на мої приманки. Ще до кінця не придумав як рахувати зп. - можна буде обговорити.

На разі якщо ви хочете працювати фул тайм то потрібно буде поєднувати напевно всі позиції. У майбутньому планую розділити їх на декілька людей якщо стартап піде.

Оплата потижнево після виконаної роботи SWIFT на карту приват банку або на ПейПал.

Якщо цікаво - пишіть в ПП.
Ben зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 06:08.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua