Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Карпятник
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Карпятник
Все о ловле Карпа на Карповые снасти!

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 06.05.2020, 16:08   #281
Красный
 
Аватар для Красный
 
Реєстрація: 27.02.2006
Звідки Ви: Киев,Соломенка
Дописи: 5.015
Сказал(а) спасибо: 2.170
Поблагодарили 12.631 раз(а) в 1.676 сообщениях
Цитата:
Допис від Джо Переглянути допис
Подскажите, плиз, какой поводок будет достаточным для ловли карпов до полутора килограммов, но так, чтобы были шансы побороться с более крупными экземплярами. Маховая удочка 4м сопливая.
0,14-0,16-0,18
Красный зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Джо (13.05.2020)
Старий 04.06.2020, 13:17   #282
PionneR
 
Реєстрація: 04.06.2020
Звідки Ви: Живу и работаю в Киеве
Дописи: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вирішив попробувати ловлю коропа на спінінг для чого придбав
Карповое удилище Flagman Magnum Black Carp 3.9м 3.5lb і тепер не можу підібрати не дорогу катушку до даного спінінга в ціновому діапазоні до 600 грн. Як варіант можливо взяти одну із цих Flagman Magnum Black Carp 5000 (MBC5000) Катушка с байтранером Mifine ICARP 5000 6+1 bb Катушка BratFishing Coyote 5 000 Baitrunner RD / 3+1 BB + graphite spool (20/01-102-045) можливо якісь інші варіанти ?

Для даного удилищапідскажіть якого розміру шпулі краще брати ?
PionneR зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.06.2020, 01:29   #283
biolog
 
Реєстрація: 22.03.2009
Звідки Ви: Київ. все через Дарницю
Дописи: 99
Сказал(а) спасибо: 445
Поблагодарили 684 раз(а) в 55 сообщениях
Африка і короп

Цитата:
Допис від biolog Переглянути допис
Перепрошую, що так довго не відгукувався! Сім'я, робота
Нажаль в сезон ніяк руки не дійшли спробувати всі поради, а зараз вже зима прийшла (+27 вдень, 6 вночі ), вода стала дуже прозорою і шанси, напевне, ще зменшуються. Спробую спробувати все що мені порадили і обов'язково відпишуся!
А те, що тут все з ніг на голову, то не сумнівайтесь
Обіцяв відписатись - відписуюсь

За звітний період було з пару десятків рибалок, що в сумі склало кілька десят годин снастей у воді. Минулої зими (липень-серпень) після чергових невдалих спроб зловити коропа традиційними оснастаками і приманками вирішив зліпити поплавчану вудку без усіляких фокусів. Знайшов у місцевому фермерському магазині китайський телескоп з кільцями довжиною 4.5 м (у трьох риболовних магазинах про лов мирної риби на вудку з поплавком нічого не чули) і з маленькою котушкою на 0.2 нитці зліпив снасть. В якості наживки взяв звичайний білий хліб і з першого закиду у прозорій холодній воді на глибині см 60 підплив короп і все це на моїх очах проковтнув Вивівши з двох корчів я його таки встиг побачити (не менше 5) і коли він закрутився в третьому і відчепився я навіть не переймався. Всього за ту рибалку було ще з десяток клювань, одного (теж навколо 5-и) навіть вдалося до берега підтягнути, але в останній момент він зламав гачок і попрощався. Враховуючи мінімум інвентарю (вудка і хліб), я практикував приходити на роботу на годинку-дві пізніше наступні кілька тижнів 😊 За весь час боровся з рибою майже на кожній рибалці, але заборов лише одного найменшого (на фото). Всі інші відпадали в корчах на різних стадіях виважування. Спроба затягнути фрикціон одразу увінчалася поломкою телескопа :/ Через неможливість вдосконалення снасті сподівався вдосконалювати техніку, але з прогрівом води вона ставала менш прозорою і кльов потихеньку зійшов на нівець.
Протягом літа знову спробував повернутись до більш традиційних методів, але з тим же результатом. Надивився місцевого відео як ловлять на різних водосховищах і наробив собі схожих оснасток (флет та типу вбивці карася). Із прикормками і наживками як у всіх, добросовісно провів кілька рибалок з однією прогавленою начеб-то покльовкою. З приходом зими (пару тижнів тому) таки знову взяв вудку і поряд із «правильними» оснастками з однієї покльовки таки витягнув пузанчика якого не вдалося зважити (у вагах сіла батарейка), але на вскидку теж навколо 5-и.
Так я і не зрозумів, в чому підвох. Той же хліб я пробував чіпляти на волос на звичайну коропову оснастку, яку закидав туди ж, де клювало і на вудку. Бачив як коропи дефілюють поверх не звертаючи жодної уваги. Те ж саме і з флетами. Якось навіть хліб у флет затоптав і нарахував більше 10-и коропів що пропливли над ним навіть не принюхуючись. Таке враження, що його тут насторожує будь-яка горизонтальна жилка у воді. У підсумку, хоч здається наче і «розкусив» трохи місцевого коропа, але все одно залишається відчуття недосказанного. Особливо не зрозумілий повний ігнор по теплій воді.
Дякую всім хто дочитав!
З привітом із морозної Південної Африки!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1558963887583.jpg (70,3 КБ, 79 переглядів)
biolog зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Drew (13.01.2022), Mitrichh (01.07.2020), Sergii Doc (11.06.2020), SVT (11.06.2020), Trolik (14.06.2020), Роман911 (12.06.2020)
Старий 18.08.2020, 21:04   #284
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.812 раз(а) в 791 сообщениях
Доброго здоровья Вам УВ. рыболовы. В общем созрел на покупку карпового набора. Ранее карпа то ловил, но к примеру те же удилища были ЕОС или......
По между слова снастей хватает, фидеры, спиннинги, поплавчанки, зимней программы вообще завались)))). Я то люблю активную рыбалку, но временами хочется забросить, за кормиться и по кухне заниматься, да ждать поклевки, когда сигнализатор позовет)))).

Ловля предпочтительней ФлетМетод, водоемы пруды, рыбы карп, карась.
И так, созрел на:
- 2 карповика, думаю фирмы КарпПро;
- родпод с сигнализаторами(электронными) поклевок, в раздумье с пейджером или не стоит;
- 2 катушки, думаю тоже КарпПро.
На весь набор рассчитываю до 10к.
Подскажите да направьте на нужную мысль, сами понимаете - муки выбора.
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.08.2020, 09:59   #285
Shiva
 
Аватар для Shiva
 
Реєстрація: 13.04.2006
Звідки Ви: Бровары
Дописи: 246
Сказал(а) спасибо: 65
Поблагодарили 39 раз(а) в 25 сообщениях
Карповый набор

Приветствую!


Мне кажется, изначально ориентироваться на ловлю флетами с помощью карповых удилищ не совсем правильно.


Сама технология флет фидера предполагает перезабросы через каждые 15-20 минут. Иногда реже, иногда чаще. В любом случае, делать это карповиками будет утомительно. Я сам так иногда поступаю, но это скорее исключение из общей практики.


Карповики хороши для классической ловли, когда ожидание поклевки растягивается на значительное время, а цель ловли - трофейные экземпляры.


Ловить флетами тузиков в скоростном режиме я бы советовал подходящими фидерами.


Родпод - универсальное решение. Минуса два - сборка-разборка и транспортировка. Если не критично, ок. Альтернативой может стать набор стоек для грунта и вымостки. Или тренога с бузбаром. Просто прикиньте, что будет удобнее. Я использую все эти варианты в зависимости от конкретных условий.


Набор сигнализаторов однозначно советую брать с пейджером. Тут одни преимущества.


Катушки советую выбирать не бейтраннерные, а с быстрым фрикционом. На фидера лучше брать катушки в районе 6000 (мой идеал shimano ultegra ci4+ 5500), на карповики что-то от 8000. У того же карп про есть бюджетные варианты, и они приемлемы.



Удачи!
Shiva зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Владимир_84 (24.08.2020)
Старий 24.08.2020, 15:00   #286
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.812 раз(а) в 791 сообщениях
Цитата:
Допис від Shiva Переглянути допис
Приветствую!


Мне кажется, изначально ориентироваться на ловлю флетами с помощью карповых удилищ не совсем правильно.


Сама технология флет фидера предполагает перезабросы через каждые 15-20 минут. Иногда реже, иногда чаще. В любом случае, делать это карповиками будет утомительно. Я сам так иногда поступаю, но это скорее исключение из общей практики.


Карповики хороши для классической ловли, когда ожидание поклевки растягивается на значительное время, а цель ловли - трофейные экземпляры.


Ловить флетами тузиков в скоростном режиме я бы советовал подходящими фидерами.


Родпод - универсальное решение. Минуса два - сборка-разборка и транспортировка. Если не критично, ок. Альтернативой может стать набор стоек для грунта и вымостки. Или тренога с бузбаром. Просто прикиньте, что будет удобнее. Я использую все эти варианты в зависимости от конкретных условий.


Набор сигнализаторов однозначно советую брать с пейджером. Тут одни преимущества.


Катушки советую выбирать не бейтраннерные, а с быстрым фрикционом. На фидера лучше брать катушки в районе 6000 (мой идеал shimano ultegra ci4+ 5500), на карповики что-то от 8000. У того же карп про есть бюджетные варианты, и они приемлемы.



Удачи!
Спасибо за емкий ответ. Фидерных удилищ хватает. Чего то потянуло в карповую))))

В общем, уже набор привез домой)))
Удилища смотрел КарпПро Блэкпул, но 2-х составное не удобно, хотя удилища на свою цену подкупают и в руке классно. Остановился на почти аналогу Флагман С-Карп, 3,90 3,5 лб, подкупило трехсоставные.
Катушки взял КарпПро Блэкпул 7000 с бейтранером.
Сигнализаторы, набор 4 шт. с пейджером world4carp.
И ещё РодПод, свингеров, и чехол под удилища.
Владимир_84 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2020, 19:30   #287
Egorpav
 
Реєстрація: 14.09.2020
Звідки Ви: Кіев
Дописи: 108
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 5 раз(а) в 5 сообщениях
Добрый день форумчане, скажите у кого нибудь было удилище [[Ссылки только членам профсоюза. ], что можете о нем сказать. Как раз для ловли на средних дистанциях, что мне и нужно. Но хотелось бы послушать как оно в деле, стоит ли рассматривать вариант?

Востаннє редагував Egorpav: 15.09.2020 о 23:26. Причина: ошибка
Egorpav зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2021, 22:39   #288
Nazeroth
 
Аватар для Nazeroth
 
Реєстрація: 25.03.2010
Звідки Ви: Kyiv
Дописи: 452
Сказал(а) спасибо: 483
Поблагодарили 253 раз(а) в 63 сообщениях
Здравствуйте, домовые.
Купил вот удилище Daiwa Black Widow Tele 3m 3lb
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Целевое назначение - забрасавать эхолот deeper start, быть запасной палкой на рыбалке и вот вопрос:
А можно ли использовать такое удилище для закрома?
Подойдёт ли оно для каких-либо ракет или спомбов?
Рыбалка происходит на дистанция до 50 метров, раньше таким способом не кормил точку, только фидерной кормушкой.
Nazeroth зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2021, 21:17   #289
Mitrichh
 
Аватар для Mitrichh
 
Реєстрація: 14.07.2009
Звідки Ви: Вышгород
Дописи: 699
Сказал(а) спасибо: 1.361
Поблагодарили 853 раз(а) в 184 сообщениях
Цитата:
Допис від Nazeroth Переглянути допис
Здравствуйте, домовые.
Купил вот удилище Daiwa Black Widow Tele 3m 3lb....
А можно ли использовать такое удилище для закрома?
Подойдёт ли оно для каких-либо ракет или спомбов?
Рыбалка происходит на дистанция до 50 метров, раньше таким способом не кормил точку, только фидерной кормушкой.
Думаю можно , я кормлю мидиком , плотно не засыпаю , резко не разгоняю ракету , дистанция около 50-60 метров , удилище Daiwa Black Widow 3,6 м.
Mitrichh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Nazeroth (09.03.2021)
Старий 09.03.2021, 16:50   #290
Nazeroth
 
Аватар для Nazeroth
 
Реєстрація: 25.03.2010
Звідки Ви: Kyiv
Дописи: 452
Сказал(а) спасибо: 483
Поблагодарили 253 раз(а) в 63 сообщениях
Цитата:
Допис від Mitrichh Переглянути допис
Думаю можно , я кормлю мидиком , плотно не засыпаю , резко не разгоняю ракету , дистанция около 50-60 метров , удилище Daiwa Black Widow 3,6 м.
Спасибо.
Взял сегодня миди оригинальный, т.к. он показался легче чем кытайцы, буду ждать открытия воды и пробовать.
Nazeroth зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.03.2021, 12:13   #291
Саша В.
Модератор
 
Аватар для Саша В.
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ
Дописи: 11.897
Blog Entries: 5
Сказал(а) спасибо: 10.051
Поблагодарили 16.440 раз(а) в 5.299 сообщениях
Цитата:
Допис від Nazeroth Переглянути допис
Спасибо.
Взял сегодня миди оригинальный, т.к. он показался легче чем кытайцы, буду ждать открытия воды и пробовать.
Спомбов лучше иметь несколько, они иногда отрываются))))
Саша В. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Nazeroth (10.03.2021)
Старий 10.03.2021, 20:10   #292
Nazeroth
 
Аватар для Nazeroth
 
Реєстрація: 25.03.2010
Звідки Ви: Kyiv
Дописи: 452
Сказал(а) спасибо: 483
Поблагодарили 253 раз(а) в 63 сообщениях
Цитата:
Допис від Саша В. Переглянути допис
Спомбов лучше иметь несколько, они иногда отрываются))))
Это на пробу, да и пусть только эта гадость за 20 баксов оторвется... я её догоню!))
Nazeroth зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2021, 18:39   #293
Саша В.
Модератор
 
Аватар для Саша В.
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ
Дописи: 11.897
Blog Entries: 5
Сказал(а) спасибо: 10.051
Поблагодарили 16.440 раз(а) в 5.299 сообщениях
Цитата:
Допис від Nazeroth Переглянути допис
Это на пробу, да и пусть только эта гадость за 20 баксов оторвется... я её догоню!))
Ну это если на дикаре. В правилах всех платников есть запрет на купание. Поэтому учитесь воспринимать спомб как расходник.
Саша В. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Mitrichh (21.04.2021)
Старий 03.04.2021, 20:46   #294
Салатик
 
Реєстрація: 04.10.2018
Звідки Ви: Умань
Дописи: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Крюк!

Доброго времени суток. Помогите найти модель крючка! Диаметр проволки 1 мм. Был выловлен на водоеме, потом на него было выловлено тоже!
[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Салатик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:57.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua