Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках. > Архив отчетов за прошлые годы > Отчеты за 2020 год
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Отчеты за 2020 год Архив отчетов за 2020 год

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 12.09.2020, 00:42   #41
Cooken
 
Аватар для Cooken
 
Реєстрація: 25.02.2009
Звідки Ви: г.Житомир. Посудомойка)
Дописи: 1.668
Images: 23
Сказал(а) спасибо: 7.411
Поблагодарили 49.121 раз(а) в 1.340 сообщениях
Непредсказуемый Сентябрь …

Рыболов всегда стремиться к чему-то новому, или забытому старому, или просто поностальгировать за чем-то, местом, временем года... снастями, методами ловли ...
Так было и у меня несколько дней назад, очень хотелось половить хищника именно на ЖЕЛЕЗО - только вертушки и колебалки, выложив все со своего рыболовного рюкзака, взял только вертушки и колебалки.
Первая локация была смт. Пески, в жит.области - река Гуйва. Приехал с Сергеем Барановичем, и увидели мутную воду, цветущую воду, заросшую реку, расстроились, ну приехали будем ловить.



+


Красивенный утренний рассвет, антуражные копны сена - село ... в нем кипит жизнь ...

Два часа утренней зорки не принесли нам не единой рыбы - НОЛЬ ни...че...го ... Расстроились, но переехали на вторую локацию, песчаный карьер...
И как не странно, карьер нам принес, щуку, окуня, и СУДАКА на БЛЕСНУ... я упирался весь день именно в железо, Серега ловил на джиг ... Он поймал тоже ...
Но судак на колебалку - Rublex - это было шикарно, еще был судак на вертушку, и щука было, в общем было клёво и здорово, отснял очень интересный материал ... скоро выйдет видео ...



+


Всю рыбалку ловил на фаворит профешл до 12-ти, в паре со старым добрым твином, как он хорошо справился с вертушками и колебалками, был приятно удивлен ... Эмоции буду в кино ... А пока это оставлю здесь.



+


День второй - вечерняя зорька на одном из моих "Болот"

Выехали с Серегой, половить щуку-судака, взял я скай до 24-х, миниум приманок, но при этом термос кофе, хорошее настроение и пару домашних груш - ведь как не крути время сбора урожая.

Забегая не перед скажу такого количества холостых поклевок, я давно не помню, их было просто тьма.
На что не ставишь, на то щука кидалась, реализация правда, не айс (((



+


Подобрав ключик к рыбке - равномерная в толще воды проводка (по факту тягали на меляке приманку) дела пошли лучше.



+


Щучка не баловала размером, но поклевок насмотрелись в доволь, выстрелили - Fat Swing Impact 2.8", и Юшад от ФишАп 2.8"
Пару слов скажу о бюджетной серии оф. крючков - Select WH-33 #1/0, довольно хорошая альтернатива Decoy ... Селек - приятно порадовал, нужно взять размер по-больше под Днепр... Скоро рыбалка предстоит там ...



Вечерняя прогулка быстро закончилась, свой "укол" получили пора и честь знать, поехали по домам ...

Вот такие сейчас друзья рыбалки, ну и слава Богу, спасибо и на том ...

Все отпущено.

С ув. Юрий Вознюк.
Cooken зараз поза форумом  
28 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 12.09.2020, 16:49   #42
Monart
 
Аватар для Monart
 
Реєстрація: 21.10.2006
Звідки Ви: Киев. Турецкий городок.
Дописи: 303
Сказал(а) спасибо: 572
Поблагодарили 1.669 раз(а) в 94 сообщениях
Привет, домовому народу в этот раз коротко, бо крепкого хочется после такой рыбалки 6 рыб - общий вес за 24кг. лишнего не взяли. Всем добра!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200911_212943_990.jpg
Переглядів: 1465
Розмір:  90,5 КБ
ID:	865706   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200911_160709.jpg
Переглядів: 1357
Розмір:  70,7 КБ
ID:	865707  
Monart зараз поза форумом  
60 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 12.09.2020, 19:04   #43
Lavr
 
Аватар для Lavr
 
Реєстрація: 11.04.2007
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 2.325
Сказал(а) спасибо: 13.016
Поблагодарили 24.803 раз(а) в 1.243 сообщениях
Осіння прохолода вже сповна нагадує про себе зранку, важко кудись вибиратися коли надворі так темно і холодно, та все ж, мусиш себе пересилити. І все заради лише отих митей насолоди які приносять потужні удари "літаючих" щук. Десна, ще не пробудившися від сплячки зустрічає молочно-білою ковдрою, що вкутала її так, за метрів десять не розгледиш куди пливеш по її потокам, чи то в чиїсь донки-фідера, чи в гатку. Та настрій це не псує, пам'ятаю, як не так давно відловився в таку погоду. Тим більше, що є ще деяка робота на сьогодняшній ранок, дочекався я нарешті таки свого нового тонучого шнура, дуже вже кортить його в ділі побачити. Та почав з класики, перевірений вже часом Outbond, з легкістью посилає мухи в намічені точки і все відразу натякає- день буде сповнений вражень і емоцій. Лише початок, а вже перший щупак щосили лупить мій фіолетовий стрімерок так, що ген де й видно його в пащі. Кліка хвилин і компанію йому в бонусі складає ще парочка дещо менших рибинок. Щупаки вилітають з трави за фантастичним, до цьої миті небаченим їми створінням і агресивно хапають лохмате диво. "От зараз буде діло!!!"- подумалося. Подумалося, та й швиденько думки приспустилися як стара шина в авто. Довгенько мовчать зубасті, не видають своїх засідок, вже й сонечко виглядає з за густих деснянських верб, Десна скидає ковдру, щука мовчить. Саме час подумалось вдатися до експериментів зі шнуром! Швиденько проводжу заміну, перші спроби обнадіюють і в одночас трішки пригнічують. Дійсно, працювати зі швидкотонучим шнуром- то нелегке діло, але кілька пробних розігрувань і хоча до рішучого викиду важкої голови "Аутбонда" ще далеко, та все ж помічаю- нова іграшка мало- потроху піддається мені! Зате які тепер горизонти відкриваються, переді мною!!! Мухи швидко зникають в глибині так, що ген побачиш де вони там зараз знаходяться!!! І лише різкий свист шнура в кільцях підказує- муха в правильному місці!!! Вже не травяні щупаки а руслові починають приносити море емоцій своїми рішучими спробами вирвати шнура з пальців. Тепер мені легко підкорити і глибини. Але ж розмір- хоч і не все дрібязок, та і не те до чого я прагну. Сонечко вже починає по осінньому лагідно підігрівати, день на Десні входить в свої права. Час збиратися додому, чудова емоційна рибалка, останній закид, аби вкласти по людськи шнур на катушку. Муха десь в глибині, поволі повільно вибираюсь. Шнур вже розпрямило по течії так, що приманка викотила в поле зору поряд з якимось корчем. Не звертаючи уваги на це дійство продовжую поволі вибирати неквапливо метри шнура. Та що ж то коїться!!! Муха вже за метрів пять від човна, а та корчомака як була поряд так і залишається, неначе приросла до мого стрімера!!! Якби то не забув в машині поляри свої, то відразу б все помітив а так- довелося пильно доглядатись в водяну бездну, аби второпати, що тей пень підводний- не що інше як гарнюча метрова щукенція, котра певно, небачивши ще на своєму віку таких дивних створінь (так, нахлист у нас не часте явище, а на Деснянських просторах- і того ще менше), прилаштувалась немов товарний вагон до потяга слідує своїми граційними повільними але такими впевненими рухами за приманкою!!! Вона господиня цих вод, їй ніщо вже не загрожує, тож і рухи її таки плавні і водночас рішучі. Думка лише одна: "Мало лишається простору!!! Давай!!! Зараз!!!! БИЙЙЙЙЙЙ!!!!". Та хижачка немов читає мої думки, відчуває що на іншому кінці за цим дивним лохматим створінням криється небезпечний хижак!!! Єдиний кого їй зараз варто боятися!!! Ось і все, в мене не лишається ані метру простору для маневрування, а вона, клята, немов зрозумівши в чому річ не тільки не рішається на атаку, та ще ж і гаденя таке на останок вирішує полоскотати дужче мої нерви!!! Вона не поспішає втекти від човна, ми дивимось в очі одне одному, я зповна можу оцінити всю її красу, силу і граціозність на відстані витянутої руки. Таких в своєму житті я тільки на джеркбейти брав, вона прекрасна в сонячних променях що грають по її величезному тілу. Я розумію що мої справи не дуже хороші (знаю таке з джеркового досвіду), та в останніх потугах, з тремтячими від напруги колінами починаю витворяти в воді мухою хоч щось. Щукенція лише повторює в воді рухи приманки, опускаю її на дно- вона за нею, різко вириваю, ген спрацює інстинкт убивці у щуки- ніііі!!! Вона просто грається зі мною, так триває хвилин дві, доки їй все ж не набридає бавитися зі мною. Хижачка востаннє під човном підіймається на поверхню щоб сказати мені на своїй мовчазній рибячій мові: "Я не дозволю аби твоя нова мрія збулася так легко та швидко!", потужно здійнявши бурун могутнім хвостом зникає в глибині! Коліна ще тримтять а мрія відкладається щонайменше- до наступного разу!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200912_112642.jpg
Переглядів: 394
Розмір:  118,7 КБ
ID:	865716   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200912_112634.jpg
Переглядів: 327
Розмір:  139,9 КБ
ID:	865717   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200912_062738.jpg
Переглядів: 325
Розмір:  108,2 КБ
ID:	865718   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200912_064504.jpg
Переглядів: 327
Розмір:  46,8 КБ
ID:	865719   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200912_064947.jpg
Переглядів: 354
Розмір:  116,9 КБ
ID:	865720  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200912_064952.jpg
Переглядів: 328
Розмір:  198,4 КБ
ID:	865721   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200912_085707.jpg
Переглядів: 254
Розмір:  135,1 КБ
ID:	865722   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200912_110941.jpg
Переглядів: 216
Розмір:  107,6 КБ
ID:	865723   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200912_122042.jpg
Переглядів: 244
Розмір:  251,6 КБ
ID:	865724  
Lavr зараз поза форумом  
61 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 13.09.2020, 12:49   #44
Дмитрий с нивок
 
Аватар для Дмитрий с нивок
 
Реєстрація: 17.02.2017
Звідки Ви: на Нивках. работаю в интернет компании
Дописи: 182
Сказал(а) спасибо: 283
Поблагодарили 7.271 раз(а) в 182 сообщениях
Десна, под киевом

С пятницы на суботу. Вечером одна поклевка и карась на 1107 гр. .ночью ноль и утром два леда чють за кило, один подлещь и чють мелочи. В обед уехал. Ну как то так.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20200912_150407.jpg
Переглядів: 916
Розмір:  138,3 КБ
ID:	865801   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-a22cf7cb4614e25d3cedcf46aadcfc63-V.jpg
Переглядів: 1029
Розмір:  59,8 КБ
ID:	865802   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20200912_150319.jpg
Переглядів: 866
Розмір:  153,2 КБ
ID:	865803   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20200912_202502.jpg
Переглядів: 1054
Розмір:  97,9 КБ
ID:	865804  
Дмитрий с нивок зараз поза форумом  
33 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 13.09.2020, 15:04   #45
МаксимусС
 
Реєстрація: 07.07.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2.223
Сказал(а) спасибо: 7.101
Поблагодарили 17.294 раз(а) в 1.229 сообщениях
Давно не отчитывался...
На этой неделе... Ночью на "мясо" попался не плохой васька(за двушку)...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200908_211306.jpg
Переглядів: 414
Розмір:  45,9 КБ
ID:	865810   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200913_141527.jpg
Переглядів: 403
Розмір:  51,1 КБ
ID:	865811  

Востаннє редагував МаксимусС: 13.09.2020 о 15:17.
МаксимусС зараз поза форумом  
47 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 13.09.2020, 16:06   #46
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.813 раз(а) в 791 сообщениях
Наконец то полноценный день рыбалки. Как понятно, нужно время и семье уделять, а на рыбалку то хочется, вот семейный совет и постановил - на целый день рыбачить с семьей, что может быть лучше. Выезд в 6 утра, в 7 уже первый флэт полетел за рыбой. Ну далее понятно, рыбачим, шашлык и т.д.... Забросил 2 флэта на карася и 1 снасть забросил на толстолоба.
Рабочее место, примитивное)
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Караси клевали около ладошки +-. Клевал исключительно на бутерброд - 1 кукурузка и 2-3 опарика, иначе никак
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

И так же был тостолоб, не крупный 2,2 кг.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Когда на природе не хотят есть картошку в мундирах, есть выход, лайфхак))))). На угли положить фольгу, а на фольгу выложить картофель, минут 5 с одной стороны и минут 5 с другой стороны, улетает на ура)
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Все было поймано около 50 карасиков и один толстолоб, с собой взяли 20 штук пожарить (ведь жаренный карасик, это веСЧ). Остальные все уплыли. Толстолоб так же уплыл, у толстолоба весом в 2,2 кг., половина только голова)))
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

А жаренный карасик, таки вкусно
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Время проведено суперски, чего и Вам желаю!
Владимир_84 зараз поза форумом  
45 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 13.09.2020, 18:33   #47
Ліквідація за власним бажанням
Banned
 
Реєстрація: 22.04.2014
Дописи: 6.168
Сказал(а) спасибо: 4.905
Поблагодарили 8.851 раз(а) в 2.055 сообщениях
Поехали с отцом на пару часов к Большой Реке.

Никогда не думал, что смогу поменяться местами с родителем и уже батя будет "почемучкой"

Началось всё с того, что кашу залило водой. А так как поймать чего-нибудь всё же хотелось - мотнулся по-быстрому в Остёр. Взял первое, что попалось на глаза - вездесущая флагмановская сыпучка на карася с чесноком. Продавец активно предлагал взять траппер. Но денег было жалко
Пока собирал фидер, узрел, что рама на втором колене разошлась и вставка того и глядя выпадет. Но... Пронесло Правда кольцо таки придётся поменять.
На стоянке была всё та же компания из трёх семейных пар, где рыбу, в основном, ловили женщины ( Где бы себе такую жену взять? )

На воде - благословенная тишина. Один раз промчался колибрик с двумя покемонами и на этом всё. Тишь да гладь, благодать!

Рыб есть. Не активный, но есть. Толстые поводки принципиально игнорирует. А вот 0.11 шимановская лесочка и 003-й декой в 14-м размере леща не особо смущали, а всё что крупнее - игнор. Правда поводки, падло такое, эпизодически отрывал. Но то такое. Вчера навязал их с запасом.
Ловился лещик как обычно, на одного белого. Два и более игнорировались принципиально.

Умудрился утопить отцовский складной стульчик. Батя же не растерявшись отжал у меня моё дайвоввское карповое кресло. А шо делать? Старое поколение оно такое

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Не удержались. Искупались. Вода ну просто чистейшая и такая ласковая, что сдержаться силы не хватило

Фидерный сезон, надеюсь, закрыл. Вода уже довольно прохладная - в минимальной зоне комфорта. Так шо всё. Теперь ток хищник
Ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом  
53 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 13.09.2020, 21:23   #48
Витя Щукарь
 
Аватар для Витя Щукарь
 
Реєстрація: 24.02.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.367
Images: 678
Blog Entries: 43
Сказал(а) спасибо: 23.655
Поблагодарили 45.339 раз(а) в 1.040 сообщениях
Lightbulb Один счастливый день

Всем привет. Сегодня был очень приятный день. Целый праздник
Наконец-то жену к рыбалке пристрастил. Еле с озера утянул домой)
Маленькая рыбка на крючке... а столько счастья в глазах... Эхх!)
В эти моменты вспоминал себя совсем еще малым, с бамбуковой удочкой...
Когда ловил с дедом карасиков с пальчик, а эмоций было выше неба...
Сегодня понял, что тоже хочу немного окунуться в прошлое
И снова половить на поплавок, как в детстве

Как было чертовски приятно слышать, в конце рыбалки:
- Витя, а когда мы еще поедем порыбачим?
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200913_155840.jpg
Переглядів: 1244
Розмір:  168,1 КБ
ID:	865847   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200913_184311.jpg
Переглядів: 1305
Розмір:  121,0 КБ
ID:	865848   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200913_154929.jpg
Переглядів: 1138
Розмір:  80,0 КБ
ID:	865849   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200913_181749.jpg
Переглядів: 1678
Розмір:  144,0 КБ
ID:	865851   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200913_155042.jpg
Переглядів: 1065
Розмір:  186,2 КБ
ID:	865852  

Витя Щукарь зараз поза форумом  
87 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.09.2020, 07:24   #49
Air Jordan
 
Аватар для Air Jordan
 
Реєстрація: 19.06.2011
Звідки Ви: Киев Воскресенка
Дописи: 2.534
Blog Entries: 29
Сказал(а) спасибо: 1.429
Поблагодарили 20.014 раз(а) в 1.120 сообщениях
КВХ и Гидропарк

Всем доброго времени суток!
Отчет за два моих рыбацких дня

Суббота едем на Козаровичи в поиске судака...утром мы его так и не нашли на русле...переместились на ближние ямы. Солнце припекло трошки,я ночь не спал перед выездом...крутился так и не заснул,пообедав я пошел в машину перекемарить часок-другой. Товарищ пошел дальше рысачить по бровкам...попал на небольшую раздачку в виде 20-ти минутного клева,4 штучки поймал,куча клевак и пара откушенных хвостов силикона...забирает меня,выставляемся,но клевак больше не было. По среднему ближнему КВХ в тот день у всех было очень слабо по клыкатому
Я за весь день даже рыбу не подержал на спиннинге...

Вчера (воскресенье) звонит мне давнешний мой кент и говорит у меня отпуск и давно мы с тобой на Гидропарк не выбирались на ночного леща...в 19-00 мы проходим контрольно пропускной пункт на вьезде и вот мы уже на пляжике возле "Трех бакенов" чуть ниже по течению от сгоревшего "Камышового кота". Народу не то что много,на каждый квадратный метр по два человека...олдовые жерешатники меряются шнурами у кого потоньше да попрочнее,кто бородок навязал уловистых,человека три джигуют,кто на отводной,пробиваясь через артиллерию поплавков с бородками,колбасит вполне тараночного окуня,причем очень даже не плохо,ну и конечно куда же без доночников,все заставлено прутами...узнаю знакомую с которой познакомился там же,она в ночь не остается и мы уже нашли себе место!
Заменив ее мы наблюдали как людишки с наступлением темноты растворяются в шашлычном дымке в сторону метро,самые упорные досидели до 23-30 часов и ретировались в ту же сторону. Мы просто сидели и вспоминали моменты которые были на этом месте лет 5-7 назад...эти ночи,костры,шашлык...весення плотва..."А помнишь как мы за ночь даже бутылку не допили ибо синец клевал на один опарыш без каши моментально?" эххххх...были времена! Бросать начали уже где то в 00-30,делаю наверно пятый заброс и фидер слаживается,давно я хотел обновить свои снасти по доночно-фидерному направлению. В этот момент левый прут начинает лещево клевать и вот первый килушничек на берегу,перезабрасываю,буквально минута и вторая размашистая клевака,брат близнец на берегу! Говорю "Бог взял-Бог дал" потом была клевака прям на падении чехони гарной-в садок! И все затихло,осматриваюсь по берегу-мы одни,ушел даже тот горе-фидермен которые забрасывал не снимая бубенчика...каЕФ! Поймали мы еще пару гарных синцов,и в часов 5 ехали в сторону дома! Удовольствие получено,ностальжи сыграл,чего еще надо?
Вот такие были у меня два дня проведенных на и у воды!
Фото не делал ибо килушных судачков и такого же веса подвасылей я думаю вы все видели!
Спасибо что читаете
Всех благ!
С ув Шурик.
Air Jordan зараз поза форумом  
62 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.09.2020, 10:52   #50
Gardrad
 
Реєстрація: 14.02.2018
Звідки Ви: г. Харьков. Администрирование и аналитика.
Дописи: 52
Сказал(а) спасибо: 348
Поблагодарили 1.228 раз(а) в 34 сообщениях
Где-то на Харьковщине

Общий привет, коллеги!
Проведал любимое водохранилище. Исключительно, чтобы убедиться, что каста спиннингистов ширится и плодится с каждым годом и все теснее бывает на воде
Но место для меня и моих товарищей, на воде нашлось. Удалось, не без известных стараний и усилий, убедиться и в наличии рыбки в воде.

Утро выдалось зябкое (учтите все те, кто планирует выезд - без фуфайки не суйся) и туманное. Тут и там раздавались всплески охотящегося хищника и... всплески весел, заглушаемые заводящимися моторами! Распределившись по водной глади, сосредоточились в ожидании поклевок

А щучка не спешила радовать и баловать. Только точные, выверенные забросы не далее 10-20 см от намеченного кустика или окошка между кувшинок, давало шанс на поклевку. И он был реализован. Не вдаваясь в размеры улова. а они были различными, есть чем похвастать

Мелкощучка активно гоняла и кусала приманки. Окуньки, локальные и дюже балованные, тоже не могли устоять перед моими приманками. Кое-кому улыбнулась удача не только выманить на поклевку "мамашку", но и подержать ее в руках.

Ничего, через несколько лет и мои щучки созреют до таких кадров

По существу: предпочтения у щучки - объемистые силиконовые приманки типа СвинФэт и ППШ в цветах МашМасло и Лайм. Малый груз и крупный офсетник с упрятанным в тело жалом. Точные, филигранные забросы и меееееедленная проводка и протаскивание среди кувшинок. Очень много холостых поклевок и сходов, зацепов. Ловля на железо и воблеры, у границы трав, возможна. Но не дает того азарта и куража, когда выдуриваешь зубастую из самой гущи кувшинок!
Как-то так!
Всем доброй удачи, милосердия (отпускайте рыбешек) и не забывать увозить с собой свой мусор!
Gardrad зараз поза форумом  
30 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.09.2020, 12:26   #51
Лёва
 
Аватар для Лёва
 
Реєстрація: 17.11.2008
Звідки Ви: Киев, Закревского
Дописи: 184
Сказал(а) спасибо: 2.791
Поблагодарили 1.936 раз(а) в 105 сообщениях
Страхолесье

Учитывая, что судачьи новости от товарищей были неутешительными, то долго не могли решить какую тактику выбрать: упереться, но найти стеклянных или расслабиться и поискать таранки
С вечера релакснув приняли решение таки варить на завтра кашу.
Утром неспешно собравшись, покатили искать бель . Отойдя пару км от базы, глаза не нашли в лодке запаренной каши и напарник воскликнул . Пришлось вернуться
Ну а дальше все было по классике. За час плотного кормления рыбка с точки уже не уходила. В основном подлещ. Влетело пара гарных васылей на 2кг. Порадовало наличие мерного и очень дерзкого карася (200-500г), на лайтовый спининг до 12г самое то удовольствие , трясет башкой как щука.
До обеда уже стало неинтересно ловить. Дальше отдых, ужин под жаренных карасей, крепкий сон. На второй день решили не выходить на воду ибо заряд энергии уже сполна получен, рыбки наловили, пора и домой ехать пока пробок нету
Всем НХНЧ
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  изображение_viber_2020-09-13_12-45-25.jpg
Переглядів: 1062
Розмір:  57,4 КБ
ID:	865919   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  изображение_viber_2020-09-13_12-45-251.jpg
Переглядів: 1190
Розмір:  81,9 КБ
ID:	865920   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  изображение_viber_2020-09-13_12-45-2511.jpg
Переглядів: 891
Розмір:  56,6 КБ
ID:	865921   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  изображение_viber_2020-09-13_12-45-252.jpg
Переглядів: 1239
Розмір:  96,5 КБ
ID:	865922  
Лёва зараз поза форумом  
40 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 14.09.2020, 14:20   #52
Аматор 74
 
Аватар для Аматор 74
 
Реєстрація: 20.10.2010
Звідки Ви: г. Чернигов
Дописи: 109
Images: 3
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 4.206 раз(а) в 96 сообщениях
По ранковій прохолоді судак проявив себе різкими, кулементними клюваками. За проведення отримували 2-3 клювання. Різко, швидко, зухвало, з відбиттям кінчика skyline на противоході.
Все з течії, з корчиків, з глибин 5-6 метрів. Вага груза різна, 24-26-28 грамів, колір - гламур...тільки Keitech, тільки на падінні, тільки з входу в яму. Русло, коса, власне яма - тиша.
Риболовля по типу спіймав-відпусти: на 10 спійманих - 9 відпущених, один чітко в формат. Де пристойний - хз...в смачних точках не відгукнувся ні на що, та і поклював всього годину з 8 до 9.
Вранці свіжо, в день спека та вітерець, ввечері - прохолодне пиво та перегляд фільму "Джентельмени".
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FB_IMG_1600078508260.jpg
Переглядів: 808
Розмір:  53,7 КБ
ID:	865933  
Аматор 74 зараз поза форумом  
42 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 15.09.2020, 00:31   #53
uss
 
Реєстрація: 15.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 735
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 4.280
Поблагодарили 9.253 раз(а) в 428 сообщениях
После обеда и до вечера...

Сегодня у меня "пролёт"...Не, я конечно на пару сковородок поймал, но...
Приехал на Днепр. Ветер продувал футболку, свитер и камуфляжную куртку....Было ОДНОВРЕМЕННО !!! и холодно , и жарко ! Меня хватило минут на 45...50. Выпустив около кила плотвы (пока доеду до другого места - пропадёт, а так пусть растёт ), поехал на залив. А на заливе тоже ветер... В общем, нашёл место без ветра, но там уже под вечер была тень и плотва клевала очень плохо на удочку. Спиннинг ("отводной" ) вообще глухо - и тиога, и лярва, и бородка...Ни дрынь-дрынь...Наступает пора тасканий лишних шмоток, которые вроде и не тяжёлые, но место занимают.... Особенно, когда на велике.
Фото, естественно , не делал...
uss зараз поза форумом  
27 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 15.09.2020, 07:38   #54
1968
 
Аватар для 1968
 
Реєстрація: 10.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.472
Сказал(а) спасибо: 9.865
Поблагодарили 24.914 раз(а) в 847 сообщениях
Київ…Русанівський канал

Русанівка, ніч, фідер, середина каналу, білий, 0,14, шість покльовок, п'ять реалізовано, риба місцева...рівень води ...підйому майже не було з 22-00, просто спадала...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0189.jpg
Переглядів: 355
Розмір:  53,6 КБ
ID:	866001   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0190.jpg
Переглядів: 368
Розмір:  54,6 КБ
ID:	866002   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0193.jpg
Переглядів: 728
Розмір:  45,2 КБ
ID:	866003  
1968 зараз поза форумом  
48 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 15.09.2020, 11:56   #55
Владимир_84
 
Аватар для Владимир_84
 
Реєстрація: 04.07.2018
Звідки Ви: г. Валки
Дописи: 1.219
Сказал(а) спасибо: 3.788
Поблагодарили 13.813 раз(а) в 791 сообщениях
Вчера вечерком прогулялся на местный водоем. Всего один судачек, который не пострадал.
[[Ссылки только членам профсоюза. ]

[[Ссылки только членам профсоюза. ]
Владимир_84 зараз поза форумом  
30 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 15.09.2020, 18:09   #56
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Киев, м"Харьковская"
Дописи: 4.207
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.982
Поблагодарили 38.386 раз(а) в 1.846 сообщениях
Talking Фидер на День Независимости

В ознаменования Дней независимости в Гватемале, Гондурасе, Коста-Рике, Никарагуа и Сальвадоре (15.09.2020) я решил нанести дружеский визит Рыбоидам, шастающим в окрестностях ПешМо.

В ходе визита я угостил желающих прикормкой Flagman PRO Лящ Карамель, сдобренной Additive Стік Кукурудза и приправленной Ячнево-Кукурузной Крупой.

А для любителей экстрима я предложил опробовать Опарыш Летний, что наживлен на Крючок, и заброшен на дальность 50 оборотов (для ровного счета!) катушки Penn Conquer 7000, забросы осуществлялись с помощью фидера Armadale 4,2-160.

Особо ретивые особи Рыбоидов имели возможность вживую ознакомится с устройством кормушки МонаЛиза на 90 граммов (от В.Пугача) и оснастки Несимметричная Петля.

Рыбоидам так понравилось это мероприятие, что Особо Уполномоченные от неформальных обществ Красноперой Густеры, Жирной Белоглазки, Бойкого Синца и Хитрющего Леща решились покинуть Днепровскую Пучину и нанести мне Ответный Визит на Горячую Сковородку!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Перед Восходом.jpg
Переглядів: 230
Розмір:  59,3 КБ
ID:	866178   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Опаріш и Прикормка.jpg
Переглядів: 220
Розмір:  208,8 КБ
ID:	866179   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Вид в сторону ПешМо.jpg
Переглядів: 303
Розмір:  107,9 КБ
ID:	866180   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Крючки.jpg
Переглядів: 300
Розмір:  109,0 КБ
ID:	866181   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Вид на 3-ю Лестницу.jpg
Переглядів: 342
Розмір:  83,2 КБ
ID:	866182  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Густероид.jpg
Переглядів: 311
Розмір:  227,5 КБ
ID:	866183   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Птички.jpg
Переглядів: 268
Розмір:  55,0 КБ
ID:	866184   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Фидер и Катушка.jpg
Переглядів: 267
Розмір:  124,2 КБ
ID:	866185   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Рібоид в Подсаке.jpg
Переглядів: 338
Розмір:  105,2 КБ
ID:	866186   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Лещик и МонаЛиза.jpg
Переглядів: 401
Розмір:  147,1 КБ
ID:	866187  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Ласточка.jpg
Переглядів: 310
Розмір:  82,4 КБ
ID:	866188   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Улов.jpg
Переглядів: 595
Розмір:  122,9 КБ
ID:	866189  

Востаннє редагував Dood: 15.09.2020 о 18:20.
Dood зараз поза форумом  
60 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 15.09.2020, 22:04   #57
Витя Щукарь
 
Аватар для Витя Щукарь
 
Реєстрація: 24.02.2010
Звідки Ви: Киев
Дописи: 1.367
Images: 678
Blog Entries: 43
Сказал(а) спасибо: 23.655
Поблагодарили 45.339 раз(а) в 1.040 сообщениях
Lightbulb За уклейкой, с удочкой

Сегодня еще на пару часиков решили заскочить с женой на озеро, половить уклейку
Ловилась на опарыша. Но надо постоянно прикармливать, иначе перестает клевать
Размер довольно приятный, как для озера. Еще три десятка вялится под пивко
Все. По уклейкам душу отвели, жена счастлива. Пора к щукам готовиться
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1.jpg
Переглядів: 866
Розмір:  124,3 КБ
ID:	866215   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2.jpg
Переглядів: 953
Розмір:  96,5 КБ
ID:	866216   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  4.jpg
Переглядів: 1185
Розмір:  133,1 КБ
ID:	866218   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  3.jpg
Переглядів: 825
Розмір:  62,3 КБ
ID:	866219  
Витя Щукарь зараз поза форумом  
68 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 16.09.2020, 19:13   #58
sniper 1
 
Аватар для sniper 1
 
Реєстрація: 04.07.2012
Звідки Ви: г.Киев
Дописи: 907
Images: 1
Сказал(а) спасибо: 9.561
Поблагодарили 14.029 раз(а) в 574 сообщениях
Днепр

Всем привет.
Сегодня по ходу у всех выходной.Такое количество народа,я весь год не наблюдал.Ели нашел место.Я когда-то там рыбачил весной.Знаю что место лютое.Но не домой ехать.Заклипсовался на 95 оборотах 6000.И 80 об 5000.Кормил жирно.Ловил на красного и белого.Рыбку поставил на точку.
Первые лещики ушли на адской брове.Пробовал чуть ближе,клёва нет.Вернулся на рабочую.Рыбка мелкая свалила,лещики пришли.Плотва килушная.
В итоге 4 хороших хвоста слил на ракушке.Флюр 0.2 срезало моментом.
Забрал 3 шт.
Соседи с лева-права откурили по полной.
Сломал вершинку на скауте
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200916_112056.jpg
Переглядів: 1077
Розмір:  136,8 КБ
ID:	866310   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20200916_155051.jpg
Переглядів: 1076
Розмір:  203,1 КБ
ID:	866311  
sniper 1 зараз поза форумом  
62 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 16.09.2020, 23:56   #59
uss
 
Реєстрація: 15.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 735
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 4.280
Поблагодарили 9.253 раз(а) в 428 сообщениях
Вечерний Днепр и ночные!!! шершни...

Сегодня с послеобеда и до вечера, Днепр. Каша, мастырка, маховая удочка. Парашютисты с лодкой, парашютисты с мотором, лыжники, катера, лодки. Не хватало только бронепоезда.
В воду - кашу, а оттуда рыбу. И тут кум мне говорит - "а давай на обратном пути груш нарвём ! Дикие, маленькие, но очень вкусные." И даёт попробовать. Действительно вкусно. "Но ведь будет темно" - говорю я. - "Так у тебя же супер фонарик", отвечает кум . На обратном пути подъезжаем к грушке, ЗАПАХ от неё - обалдеть ! Я включаю свой суперналобник (лучший из недорогих , РЕКОМЕНДУЮ ) BORUIT D10 на полную яркость. И начинаем рвать маленькие вкусняшки и распихивать их по карманам
И тут , откуда не возьмись - ШЕРШНИ ! И на свет моего фонарика, шо на солнце ! Кум кричит "Выключай свет! - ТикАем !" А я так подумал, ну не настолько же я люблю груши. Короче, в полной темноте добежали до велосипедов и "дали по газАм"
Рыбалка вышла запоминающейся
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Фото-0599.jpg
Переглядів: 948
Розмір:  197,4 КБ
ID:	866354  
uss зараз поза форумом  
54 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

Старий 17.09.2020, 18:30   #60
Pa3puBaka
 
Аватар для Pa3puBaka
 
Реєстрація: 19.08.2020
Звідки Ви: Боярка
Дописи: 22
Сказал(а) спасибо: 672
Поблагодарили 760 раз(а) в 21 сообщениях
В среду правильные рыбаки плотно сидели на белой рыбе по всему Днепру. Меня же все мучила вавка-бородавка: накрутил кривых бородок ...фигня, короче...
Только один из десяти почтисудаков со скрипом прошел фейс контроль и уехал в Боярку, где был филерован, помещен в литровую банку и завтра выдвинется в местную баню для участия в спецоперации "С легким паром" под псевдо "Селедка из судака"
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  P00917-154122.jpg
Переглядів: 1134
Розмір:  52,3 КБ
ID:	866441   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  P00917-153624(1).jpg
Переглядів: 1357
Розмір:  39,9 КБ
ID:	866442  
Pa3puBaka зараз поза форумом  
43 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей

 



Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:40.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua