Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Барахолка > Продам или обменяюсь > Спиннинговые снасти
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Спиннинговые снасти Удилища, катушки спиннинговые и мультипликаторные. Шнуры и лески. Фурнитура и крепеж. Родбилдинг.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.09.2024, 16:01   #1
Vov4ick
 
Реєстрація: 04.03.2017
Звідки Ви: Київ, Микільська Слобідка
Дописи: 66
Сказал(а) спасибо: 428
Поблагодарили 360 раз(а) в 20 сообщениях
Arrow Zemex Buriza 802ml (5-18 грамм, 2,44 м) та UL/L комплект

Вітання!

1) Продам спінінг Zemex Buriza 802ml.
Довжина 2,44м
Тест: 5-18гр (на мій погляд від 5+3" до 18+3"/16+4")
Тест по шнуру: 5-12lb
Стрій: Extra-fast/Fast (важко віднести в ту чи іншу категорію)
Матеріал: Carbon Skyflex 36T
Руків'я: EVA

Цікавий спінінг, не перенавантажувався (для цього маю Buriza 862ml 7-28 гр). Стан чудовий: руків'я не затерте, по бланку жодних ушкоджень чи інших недоліків. Стрій не дивлячись на те, що заявлений як Extra-fast, на мою думку все-таки більше тягне на Fast на відміну від старшої моделі 862ml.

Причина продажу: в цьому тесті маю Tict Ice Cube 274см до 21гр, який класом вище, а цей спінінг став як запасний по "тісним" місцям або гостьовим. А зараз не так багато часу їх експлуатувати.
Ціна 2000 грн. Аргументований торг присутній.


2) Продам UL/L комплект спінінг Rich Sport Fishing Hunter Hi-Modulus тестом 0-8 (реальний тест 2-10), довжиною 2,13м та котушку Favorite Sapphire 1000S з додатковою 1000 шпулею.

Це мій перший спінінговий комплект яким я відловив десь с 2018 року до 2021го. Джиг, залізо, поплапоппер... в рамках тесту без жодних питань. Матеріал спінінга бюджетний карбон від якого не варто очікувати мегасенсорику, але за рахунок вклейки обережні клювання легко реєструються візуально, а більш впевнені прийнятно відчутні по бланку. Для початківця це буде чудовий набір, який точно не вдасться зламати необережними діями, а якістю не відіб'є бажання рибалити. Тюльпан протизахлистний, кільця з SiC без сколів і пропилів.
Шпуля з ідеальними бортиками без ушкоджень. Робота котушки без проблем, ролик без пропилу. Дужка катушки сама не закривається при закиді, з цим також жодних проблем.

Стан комплекту чудовий без перебільшень.

Причина продажу: маю graphiteleader finezza glfs-7112ml-t в тому ж тесті, цей компект лежить без діла, інколи беру спінінг пару разів на рік коли треба по якихось хащах полазити, або просто коли настрій до нього є.

Ціна комплекту 1000 грн.

Додаткові фото по запиту.
В Києві можна особисто зустрітися і подивитися стан.

Зв'язок тільки в ЛС. Якщо не відповідаю швидко - наявність оголошення означає актуальність пропозиції. Доберусь до ЛС, обов'язково відповім.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Buriza1.jpg (34,7 КБ, 15 переглядів)
Тип файлу: jpg Buriza2.jpg (39,6 КБ, 14 переглядів)
Тип файлу: jpg Buriza3.jpg (48,1 КБ, 14 переглядів)
Тип файлу: jpg L1.jpg (46,2 КБ, 15 переглядів)
Тип файлу: jpg L2.jpg (48,5 КБ, 10 переглядів)
Тип файлу: jpg L3.jpg (48,8 КБ, 10 переглядів)
Тип файлу: jpg L4.jpg (50,8 КБ, 14 переглядів)
Vov4ick зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 07:17.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua