Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Спиннингист
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Спиннингист
Все о ловле спиннингом взаброс. Воблерами, железом, джигом, поводковые оснастки, техника, тактика, снасти и т.д. Спортивный спиннинг.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.05.2024, 13:26   #1001
П.Ржевский
 
Аватар для П.Ржевский
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Carthago delenda est
Дописи: 1.815
Сказал(а) спасибо: 7.762
Поблагодарили 8.129 раз(а) в 460 сообщениях
Цитата:
Допис від zbb Переглянути допис
Купив собі два поплавка, планую нарешті спробувати. Жерех різного калібру зараз дуріє. Судак схоже пішов на гнезда, окунь ще не перехворів, так що при нагоді буду пробувати, а потім сюди питання принесу.
А я от сьогодні зранку спробував нову набережну, як і планував. Щоправда, по причині повітряної тривоги виїхав на годину пізніше ніж хотілося б (подумав, що коли в такий час буду вештатись під двома мостами це буде...не дуже добре).

Що побачив? Вода середня- ні висока, ні низька. Відповідає порі року. На набережній зранку не залиті три сходинки нижче пішоходних доріжок.
Течія пре чимала. Народу небагато. Засилля фідерменів починається нижче моста на Троєщину і вони переважно спілкуються з О.Петровичем.

Брати по розуму з бомбардами часом проходили повз туди-сюди, але факт поїмки чехоні бачив лише в одного з них (причому двічи). Риба була зловлена в обратці (це важливо). Коли йшов назад, в цього ж мена плавало в садці десь 5 хвостів чахлої. Не Богзнащо за результат, але він був єдиний, хто щось ловив.

В мене піймалась одна верховодка + ще з десяток клюваннь її ж. Теж в обратці, що характерно. Якби ловив на УЛ-снасть, можна було б її насмикати, але розраховував кидати 20 гр., тому таке не ловив.

Висновків...не робив. Вцілому не сподобалось. Буду чекати, поки почне ловитись на затоках (ось-ось), а поки може на Десну на вихі зїзжу. Або на Обвідний вище Лебедівки.

Востаннє редагував П.Ржевский: 09.05.2024 о 18:22.
П.Ржевский зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Camper (08.05.2024), picker (09.05.2024), Sergii Doc (08.05.2024), SVT (08.05.2024), zbb (09.05.2024), Кузьмич (Вчора)
Старий 09.05.2024, 13:00   #1002
zbb
mista ryba lowa
 
Аватар для zbb
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Kиев
Дописи: 5.086
Images: 9
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 11.013
Поблагодарили 10.532 раз(а) в 2.022 сообщениях
Сьогодні з самого ранку виходив, але знов не ловив бо судак гарно клював ) Вода надзвичайно висока.
zbb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
П.Ржевский (10.05.2024)
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:16.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua