Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Спиннингист
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Спиннингист
Все о ловле спиннингом взаброс. Воблерами, железом, джигом, поводковые оснастки, техника, тактика, снасти и т.д. Спортивный спиннинг.

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий Вчора, 12:56   #2661
taras..
 
Реєстрація: 06.02.2017
Звідки Ви: Львівська обл.
Дописи: 78
Сказал(а) спасибо: 30
Поблагодарили 166 раз(а) в 24 сообщениях
Експерименти,які провів absh вельми цікаві,треба віддати належне),але діаметр 1мм...таке в реаліях рибалки щука зазвичай не в стані зрізати,чи тим більше стерти при викачуванні,хай то буде чи флюр,чи нейлон,чи жилка для косарки)).А все,що тонше,скажімо до 0,45мм,думаю,буде різати з однаковою статистикою(що нейлон,що флюр).Мало вірю,що тих 24% врятують.
Хіба що ціна і гнучкість нейлону можуть бути плюсами,це ще можна розглянути.
Особисто для себе зробив висновок,що для крупновобів міцності і надійності хардмоно20лб цілком вистачало.А лайти-ультралайти - це або правильно виготовлений тітан 0,15-0,2мм,як100процентний захист від щучих зубів,або тонкі флюри чи монки до 0,26мм(залежно від приманок),але з усвідомленням ризику "як зріже,я знав,на що йшов")
taras.. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
boatman69 (Вчора)
Старий Вчора, 13:20   #2662
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.679
Сказал(а) спасибо: 18.502
Поблагодарили 32.709 раз(а) в 7.363 сообщениях
Як що розглянути питання якісті та призначення, то ціна таким експериментам не дуже висока. Хочете мати кращі результати, візьмить, наприклад, В-Хард, ну а "дешева рибка - погана юшка"
Andron зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий Вчора, 13:59   #2663
taras..
 
Реєстрація: 06.02.2017
Звідки Ви: Львівська обл.
Дописи: 78
Сказал(а) спасибо: 30
Поблагодарили 166 раз(а) в 24 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Як що розглянути питання якісті та призначення, то ціна таким експериментам не дуже висока. Хочете мати кращі результати, візьмить, наприклад, В-Хард, ну а "дешева рибка - погана юшка"
Ну,саме це я і мав на увазі,- відсутність практичної цінності проведених тестів.
Якби протестувати нейлон проти флюру хоча б в 0,5му діаметрі,то було б цікавіше.Але це довгий процес.Спочатку різати ножем,терти напильником,+міцність на вузлі,накопичення "втоми"...,- отримуєм якусь теоретичну різницю,виражену в цифрах.А потім практична статистика - сотня рибалок із записами)),або не сотня,бо на практиці може виявитись,що зусилля при ударі щуки нівелюють отриману теоретичну різницю(тобто зріже і те і інше,оком не моргнувши))).А від 0,6 і більше цінність експерименту вже під сумнівом
taras.. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Вчора, 17:29   #2664
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 780
Сказал(а) спасибо: 173
Поблагодарили 1.098 раз(а) в 328 сообщениях
Цитата:
Допис від taras.. Переглянути допис
Ну,саме це я і мав на увазі,- відсутність практичної цінності проведених тестів.
Якби протестувати нейлон проти флюру хоча б в 0,5му діаметрі,то було б цікавіше.Але це довгий процес.Спочатку різати ножем,терти напильником,+міцність на вузлі,накопичення "втоми"...,- отримуєм якусь теоретичну різницю,виражену в цифрах.А потім практична статистика - сотня рибалок із записами)),або не сотня,бо на практиці може виявитись,що зусилля при ударі щуки нівелюють отриману теоретичну різницю(тобто зріже і те і інше,оком не моргнувши))).А від 0,6 і більше цінність експерименту вже під сумнівом
Хлопці,прошу вибачення за флуд, але це самий гарний привід освоїти мормоджиг, коли замість оцих всіх єкспериментів, можна хоча б на півгодини вийти і не просто побросати, а і половити рибу, отримавши купу ємоцій.Що зараз я і зроблю після роботи.
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
taras.. (Вчора)
Старий Вчора, 17:42   #2665
taras..
 
Реєстрація: 06.02.2017
Звідки Ви: Львівська обл.
Дописи: 78
Сказал(а) спасибо: 30
Поблагодарили 166 раз(а) в 24 сообщениях
Talking

Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Хлопці,прошу вибачення за флуд, але це самий гарний привід освоїти мормоджиг, коли замість оцих всіх єкспериментів, можна хоча б на півгодини вийти і не просто побросати, а і половити рибу, отримавши купу ємоцій.Що зараз я і зроблю після роботи.

Та я то освоїв,але мене від нього після 2 годин рибалки починає теліпати,особливо,коли краєм ока побачу,що десь там жерех намалювався,десь в корчі щука гупнула...,а я тут плотвичку,верховодку і окуньців шугаю...))),після цього все мікромормо відкладається мінімум на місяць-півтора,тобто до чергового за@бу піти помікрушити)
taras.. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (Вчора), boatman69 (Вчора), CHEBUR (Нині), Lopar (Нині), Metiz (Нині), Tegeran (Нині), Джокер (Нині)
Старий Нині, 14:26   #2666
Ромка
 
Аватар для Ромка
 
Реєстрація: 14.09.2007
Звідки Ви: Львів
Дописи: 220
Сказал(а) спасибо: 365
Поблагодарили 347 раз(а) в 56 сообщениях
А що воно таке хард моно, реально краще ніж флюр? Ніде не бачив пояснень що ховається за назвою. Комерційна таємниця?
Ромка зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Нині, 15:02   #2667
Alexandr_Korobchuk
 
Аватар для Alexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 1.816
Blog Entries: 22
Сказал(а) спасибо: 442
Поблагодарили 1.318 раз(а) в 556 сообщениях
Цитата:
Допис від Ромка Переглянути допис
А що воно таке хард моно, реально краще ніж флюр? Ніде не бачив пояснень що ховається за назвою. Комерційна таємниця?
А в гугла запитати нє? [[Ссылки только членам профсоюза. ]

Як на мене, херня рідкісна: жодних переваг перед стальним повідцем 0,2-0,3мм не бачу
Хоча, не наполягаю ...
Alexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Ромка (Нині)
Старий Нині, 15:03   #2668
taras..
 
Реєстрація: 06.02.2017
Звідки Ви: Львівська обл.
Дописи: 78
Сказал(а) спасибо: 30
Поблагодарили 166 раз(а) в 24 сообщениях
Цитата:
Допис від Ромка Переглянути допис
А що воно таке хард моно, реально краще ніж флюр? Ніде не бачив пояснень що ховається за назвою. Комерційна таємниця?
Хз,точно не пам'ятаю зі старих описів.Вроді якись супер пупер блаблабла оброблений пресований нейлон і т.д.Старі партії були дуже жорсткими.Діаметри не вказувались.
Найходовіші 10лб і 20лб,проміжних варіантів нема.
10лб використовував при джиговій ловлі,або як компроміс при воблерній.Особисто у мене зрізів на ньому не було,але читав по відгуках,що нормальна щука ріже.
20лб це вже крупновоби,залізо і важчий джиг...
Нові партії,пишуть,трохи м'якші,але я не пробував.
taras.. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Ромка (Нині)
Старий Нині, 16:42   #2669
Ромка
 
Аватар для Ромка
 
Реєстрація: 14.09.2007
Звідки Ви: Львів
Дописи: 220
Сказал(а) спасибо: 365
Поблагодарили 347 раз(а) в 56 сообщениях
Цитата:
Допис від Alexandr_Korobchuk Переглянути допис
А в гугла запитати нє?
Пробував, але не дуже наполегливо. Він видавав переважно якісь описи з і-нет магазинів, або відео з розмазуванням води на десять-двадцять хвилин.


Цитата:
Допис від Alexandr_Korobchuk Переглянути допис
Як на мене, херня рідкісна
Цитата:
Допис від taras.. Переглянути допис
Хз,точно не пам'ятаю зі старих описів.Вроді якись супер пупер блаблабла оброблений пресований нейлон і т.д.
А так набагато доступніше.
Ромка зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
taras.. (Нині)
Старий Нині, 17:27   #2670
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.679
Сказал(а) спасибо: 18.502
Поблагодарили 32.709 раз(а) в 7.363 сообщениях
На всяк випадок - в своєму посту я мав на увазі флюорокарбон Sunline Tornado V- Hard, не хард- моно
Andron зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:26.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua