Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Как мы ловим > Доночник > Архив раздела
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Архив раздела темы, утратившие актуальность

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.08.2008, 09:19   #1
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Post Спортивний фідер

Сформована фідерна секція РСК "Дом Рыбака" у складі:
1 Дидик Андрій (aka Hooligan86)
2 Дубина Анатолій (aka Trolik)
3 Дубчак Антон (aka Toxa007)
4 Ісько Володимир (aka VIsko)


Шановний домовий народ!!! Якщо для Вас "Дом Рыбака" не пустий звук, якщо у Вас є незадоволені спортивні амбіції, якщо Ви любите подорожувати, Якщо Ви відрізняєте петлю Гарднера від вузла Гріннера а фідер від пікера, якщо у Вас багато вільного часу та трошки вільних грошей, в решті решт, якщо Вам приємна компанія компетентних, врівноважених, розсудливих та адекватних людей - професіоналів своєї справи , пам'ятайте - список, наведений вище, може розширюватись Вашими прізвищами!!! і ще



Фідерна секція РСК "Дім Рибака" дякує за допомогу та постійну підтримку торговельні організації

"Balzer-Ukraine"





Плани Київ 2013
Фідерний напрямок. Календарний план змагань (проект).
Чемпіонат Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 40 спортсменsd. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 22-24 серпня 2014 року. Місце проведення - м.Київ, Набережна Дніпра.
Кубок Києва з лову риби на фідер. Залік - особисто-командний. Склад команди - 4 спортсмени. Кількість команд від клубу - необмежена. Кількість учасників - 32 спортсмени. Тривалість змагань - 2 етапи по 5 годин протягом двох днів. Тренування перед змаганнями обов'язкове для всіх спортсменів. Дата проведення - 09-11 травня 2014 року. Місце проведення - м. Київ, Набережна Русанівського каналу.

В графіку можливі зміни.

Плани Україна 2014

Цитата:
- Кубок України 6-8 червня, Вишгород.
- 1 етап Чемпіонату України 18-20 липня, Орельська дамба, Дніпропетровська обл.
- 2 этап Чемпіонату України 5-7 вересня Тернопіль, гребний канал.


[[Ссылки только членам профсоюза. ]

Востаннє редагував Trolik: 29.10.2018 о 23:03. Причина: внесено зміни в календарний план
Trolik зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
DimonDSV (24.12.2013), nemec6969 (13.03.2015), Nycolas (15.06.2015), YuraHanter (17.02.2015)
Старий 03.03.2009, 09:59   #541
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
ЧУ-2009

2 romeo(donetsk)
У центрі Києва, навіть якщо вдасться розбити намет, то все рівно не відпочинеш - поруч Набережне шосе. Питання розміщення спортсменів на час проведення ЧУ ще не піднімалось... Сподіваюсь на найближчому засіданні ФРСУ це буде обговорюватись.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 03.03.2009, 10:13   #542
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.179
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Цитата:
Допис від romeo(donetsk) Переглянути допис
Все-таки прямо в городе палатки разбивать как-то стремно, тем более с Донецкими номерами - сразу за какую-то акцию протеста примут
Прямо в городе, тоже не проблема. Только не на самой набережной, а напротив, на Трухановом острове. Кроме этого, еще есть масса мест где можно поставить палатки (к примеру Оболонские полуострова) с временем подъезда на место соревнований не более 20 минут. Так же можно снять рыболовно-спортивную базу, как это было на МКФ-е, но естественно дороже чем в палатке. Вариантов море. Думаю организаторы что то придумают

По поводу Донецких номеров не боись. Все OK. Как минимум четверть машин в Киеве с Донецкими, Днепропетровскими и Луганскими номерами . Не смотрите телевизор, а читайте наш форум
Цитата:
Допис від romeo(donetsk) Переглянути допис
Да и в гостинице селиться на 2 дня тоже деньги лишние в кармане не звенят
Гостиницы - однозначно отказать. Очень дорого...
AK зараз поза форумом  
Старий 07.03.2009, 17:30   #543
Dood
 
Аватар для Dood
 
Реєстрація: 25.12.2007
Звідки Ви: Київ, біля метро "Харківська"
Дописи: 4.208
Images: 1111
Сказал(а) спасибо: 6.987
Поблагодарили 38.438 раз(а) в 1.847 сообщениях
Взял для пробы пачку прикормки "Карп Фиеста Фидер" фирмы "Carp Zoom" - Венгрия (1 кг - 22 грн).
Состав традиционный:крошка хлебная, помол кукурузный, мука бисквитная, рожок сладкий (Caruba), масличные семена поджаренные молотые, семена конопли, зерна льна, семена кориандра, ароматические добавки.
Подкупило наличие на пакете двух дат: дата изготовления - 29.05.2007, срок годности - Best before 12.2009 и добротный полиэтиленовый пакет.
Нет сомнений - до декабря этого года прикормка будет пущена в дело...
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Прикормка Карп Фиеста Фидер.jpg (141,9 КБ, 103 переглядів)
Dood зараз поза форумом  
Старий 08.03.2009, 22:29   #544
дим
 
Аватар для дим
 
Реєстрація: 14.04.2006
Звідки Ви: Киев, адвокат
Дописи: 238
Сказал(а) спасибо: 146
Поблагодарили 395 раз(а) в 33 сообщениях
плоский или круглый

И еще. Не понимаю чем 'круглый' шнур лучше 'плоского'. Буду благодарен за квалифицированный ответ.[/QUOTE]

при использовании плоского шнура с безинерционной катушкой, к сожалению, не удаётся избежать перекручивания шнура. Современные ролики типа Твист бастера с плоским шнуром не справляются. В итоге, последних 2-3 м. шнура очень сильно перекручиваются, что сказывается его прочности.
Единственная снасть, с которой не проявляется разница между плоскими круглым шнуром - бейткастинговая.
Мой любимый шнур ПП в тонких диаметрах 0,1 и 0,13 к сожалению, плоский. Моя 0,13 ПП прижилась на мыльнице, а на эксии были проблемы с перекручиванием. Учытавая этот фактор, как альтернативу тонкой ПП применяю Асаму стилпауэр или ПЕ.
отаке
дим зараз поза форумом  
Старий 09.03.2009, 12:34   #545
V_pugach
 
Реєстрація: 05.02.2009
Звідки Ви: г.Киев пенсионер
Дописи: 582
Images: 201
Сказал(а) спасибо: 2.995
Поблагодарили 1.421 раз(а) в 302 сообщениях
За фідер!

Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Сформована фідерна секція РСК "Дом Рыбака" у складі: Турик Борис (aka TUR), Гарбуза Сергій (aka Semen), Пясецький Микола (aka Nycolas), Дубина Анатолій (aka Trolik), Ковальов Олександр (aka Dabbler), Дудченко Владислав (aka dood), Вацко Віктор (aka VIVA), Едуард Молодцов(aka Edgik), Сергій Титаренко (aka Titar), Антон Дубчак (aka Toxa007).
Шановний домовий народ!!! Якщо для Вас "Дом Рыбака" не пустий звук, якщо у Вас є незадоволені спортивні амбіції, якщо Ви любите подорожувати, Якщо Ви відрізняєте петлю Гарднера від вузла Гріннера а фідер від пікера, якщо у Вас багато вільного часу та трошки вільних грошей, в решті решт, якщо Вам приємна компанія компетентних, врівноважених, розсудливих та адекватних людей - професіоналів своєї справи , пам'ятайте - список, наведений вище, може розширюватись Вашими прізвищами!!! і ще
З задоволенням приєднаюсь до однодумців.

Добавлено через 6 минут
Купил в магазине шнур Файр Лайн размотка 270 м чёрного цвета 0,12.
Меня смутило то,что при протягивании по ладони оставляет чёрный цвет.
Не подделка ли..?
V_pugach зараз поза форумом  
Старий 09.03.2009, 15:02   #546
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Цитата:
Допис від V_pugach Переглянути допис
Купил в магазине шнур Файр Лайн размотка 270 м чёрного цвета 0,12.
Меня смутило то,что при протягивании по ладони оставляет чёрный цвет.
Не подделка ли..?
це його нормальна характеристика - вогонь все-таки
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 18.03.2009, 18:07   #547
My_kola
 
Реєстрація: 13.03.2009
Звідки Ви: Киев
Дописи: 83
Сказал(а) спасибо: 62
Поблагодарили 67 раз(а) в 7 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Сформована фідерна секція РСК "Дом Рыбака" у складі: Турик Борис (aka TUR), Гарбуза Сергій (aka Semen), Пясецький Микола (aka Nycolas), Дубина Анатолій (aka Trolik), Ковальов Олександр (aka Dabbler), Дудченко Владислав (aka dood), Вацко Віктор (aka VIVA), Едуард Молодцов(aka Edgik), Сергій Титаренко (aka Titar), Антон Дубчак (aka Toxa007).
Шановний домовий народ!!! Якщо для Вас "Дом Рыбака" не пустий звук, якщо у Вас є незадоволені спортивні амбіції, якщо Ви любите подорожувати, Якщо Ви відрізняєте петлю Гарднера від вузла Гріннера а фідер від пікера, якщо у Вас багато вільного часу та трошки вільних грошей, в решті решт, якщо Вам приємна компанія компетентних, врівноважених, розсудливих та адекватних людей - професіоналів своєї справи , пам'ятайте - список, наведений вище, може розширюватись Вашими прізвищами!!! і ще
Запишите Микола Кривошеєв (aka My_kola)

Добавлено через 3 часа 45 минут
В журнале свит рыбалки за 2/2009 в статье "Спортивный фидер:выбор снасти" категорически не советуют использовать матчевую катушку при ловли фидером, а использовать карповые, даже не знаю возможно справедливо для екстрахеви, но для медиум или лайт... Какие будут соображения по этому поводу?
My_kola зараз поза форумом  
Старий 18.03.2009, 20:19   #548
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від My_kola Переглянути допис
Запишите Микола Кривошеєв (aka My_kola)

Добавлено через 3 часа 45 минут
В журнале свит рыбалки за 2/2009 в статье "Спортивный фидер:выбор снасти" категорически не советуют использовать матчевую катушку при ловли фидером, а использовать карповые, даже не знаю возможно справедливо для екстрахеви, но для медиум или лайт... Какие будут соображения по этому поводу?
Єрунду пишуть. Якщо правильно виважувати трофейні екземпляри, а саме бланком, катушкою тільки підмотувати, то люба матчовка розмір 4000 справиться, тай прослужить довго.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 18.03.2009, 20:22   #549
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Матчеві котушки на фідері

Два повних сезони використовував Сімано Страдік ЖТМРА та Сімано супер МЖТРБ. Обидві 4000 за розміром. І на течії і на стоячці, вага годівничок до 150 грамів+прикорм. Найбільша риби - сазан 8,250. Питань до котушок немає, політ нормальний.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 20.03.2009, 08:36   #550
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Єрунду пишуть. Якщо правильно виважувати трофейні екземпляри, а саме бланком, катушкою тільки підмотувати, то люба матчовка розмір 4000 справиться, тай прослужить довго.
Ерунду не пишуть.. а ею болтают. А мы высказали своё мнение. Когда матчевой катушкой 6 часов повыкручивать 80-100гр кормушки.. так руки устают реально. При этом пользовалась катушка Шимано Страдик 4000...
Прошу к чужому мнению быть более лояльным.

Добавлено через 8 часов 5 минут
Цитата:
Допис від My_kola Переглянути допис
Запишите Микола Кривошеєв (aka My_kola)

Добавлено через 3 часа 45 минут
В журнале свит рыбалки за 2/2009 в статье "Спортивный фидер:выбор снасти" категорически не советуют использовать матчевую катушку при ловли фидером, а использовать карповые, даже не знаю возможно справедливо для екстрахеви, но для медиум или лайт... Какие будут соображения по этому поводу?
В статье, по моему, вполне ясно всё прописано. В контексте ловли на сверхдальних дистанциях и при ловле на сильном течении, как оказалось разумнее использовать довольно мощные катушки. Для фидеров лёгкого класса ЕСТЕСТВЕННО, разумнее пользовать более лёгкие катушки. Ну это же вполне ясно. И, не помню к сожалению точно, но речь таки шла об использовании матчевой катушки при ловле с крормушками лёгкого веса.
А вообще, где-то на матчфишинг ру есть статья голандского автора об использовании карповых, или сюрфовых катушек, для ловли фидером. При этом темп ловли, судя из статьи, не смотря на такую "тяжёлую" катушку, поддерживается довольно высокий.
И руки устают не от вываживания трофеев, а от того, что тяжёлые кормушки скоростная (но не тяговая матч катушка) буквально не тянет. Впрочем, опять же таки — Имеющий ухи, да услышит!
Бадардинов зараз поза форумом  
Старий 20.03.2009, 09:33   #551
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Плюралізм

Дозволю собі зацитувати п.1 Правил поведінки на форумі: "Уважайте чужое мнение!".

Пане Романе, я поважаю Вашу думку і Ваше право її мати. Але у зв'язку з переходом від тверджень до дискусії, хотів би чітко визначити наші позиції, що дозволить нам у ході подальшого обміну аргументами не відходити від суті справи. Я свою позицію про можливість використання матчевих котушок в умовах спортивної фідерної ловлі вже сформулював і хочу аргументувати її своїм практичним досвідом. Сподіваюсь Ви також звернетесь до практики і не обмежитесь цитуванням статей (своїх та не своїх).

НМСД, спортивна ловля матчевим вудлищем мало відрізняється за темпом від спортивної фідерної ловлі. І трофеї там теж часто перевалюють за 5 кг. Але чомусь спортсменів-поплавочників не лякають ні великі розміри котушки (4000 за Сімано це стандарт для матчевих котушок. Не вірите - спитайте у тих спортсменів, що реально і часто ловлять на матч) ні її вага. Може у них краща фізична підготовка?

Звичайно, можна купити неякісну матчеву котушку і за першу рибалку "вбити" її тасканням важких годівничок чи спробами зірвати з дна якір, загублений нетверезим боцманом з якогось буксира. Для таких "майстрів" я б порадив Легенду від Флагмана - вистачить не на одну рибалку. Може навіть не на дві... За все своя ціна має бути.

Повторюю... Не маю проблем з використанням типово матчевих котушок (саме як матчеві названі мною котушки позиціонуються у модельному ряду Сімано) на фідерній ловлі ні з точки зору стомлення ні з точки зору технічної надійності.

Я своє твердження аргументував, маю котушки та готовий надати їх для огляду чи технічної перевірки. Маю свідків, котрі підтвердять, що ловлю ними постійно. Вони ж можуть підтвердити і численність саме рибалок. Маю світлини на підтвердження того, що риба цими котушками витягувалась трофейних розмірів (вищезгаданий сазан 8,250 фігурує у №50 журналу "Рыболовный Мир"). Можу принести довідку від лікарів, що фізичні та біохімічні процеси у моєму організмі перетікають за схемами, звичними для в міру підстаркуватого чоловіка а діаметр musculus biceps brachii навіть не наближується до аналогічного показника у Термінатора Каліфорнії. При цьому навіть після 6-ти годин інтенсивного лову не відчуваю себе занадто втомленим. Тому я вважаю, що матчеві котушки можна використовувати в умовах інтенсивної фідерної ловлі і це не призведе ні до перевтоми ні до виникнення технічних проблем в самих котушках. Звичайно, якщо ці котушки відповідної якості. Хоча останнє твердження можна було і не робити, адже у гілці "Спортивний фідер" не варто обговорювати неякісні товари...
Чекаю на Ваші аргументи.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 20.03.2009, 10:01   #552
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Images: 45
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.179
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Цитата:
Допис від Бадардинов Переглянути допис
1. Ерунду не пишуть.. а ею болтают.
2. А мы высказали своё мнение. Когда матчевой катушкой 6 часов повыкручивать 80-100гр кормушки.. так руки устают реально.
3. В контексте ловли на сверхдальних дистанциях и при ловле на сильном течении, как оказалось разумнее использовать довольно мощные катушки.
1. Это у кого какая ерудна . Может кому то и болтать нечем

2. Тут надо сначала разобраться в чем разница между матчевой катушкой, фидерной, карповой, серфовой и т.д. В большинстве случаев эти разделения очень условны.
К примеру для меня основное отличие матчевых катушек от остальных это:
- Повышенное количество вымотанной оснастки за 1 оборот катушки. Некторые выпускают катухи с обычным передаточным числом (5...5,5/1) но со шпулей увеличенного размера. Некоторые делают некрупную шпулю, но повышают количество оборотов до 7/1 и выше. ИМХО и тот и тот вариант - матчевая катушка. Встречаются модели и с большой шпулей и с большим передаточным числом.
- т.к. матчевое удилище по определению более элегантное и легкое, чем фидерное, то катушка для него должна иметь меньший вес.
- матчевая катушка не предназначена для выматывания больших грузов. Ну сколько там весит поплавок и грузки, износ механизма минимальный. А при вываживании крупной рыбы происходит ее выкачивание, а не силовое выматывание катушкой.
Мое ИМХО-шное заключение (совпадающее с мнением РБ). Матчевую катушку на фидер ставить можно, но желательно на легкий фидер с малыми грузами, т.к. груз 80-150 грамм мы не выкачиваем, а просто выматываем, что подвергает механизм катушки повышенному износу. Улучшение качества материалов механизма и увеличение его износостойкости резко повышает цену изделия. Может в большом спорте это и не имеет значения, но в нашей стране, да еще в условиях кризиса, приходится задуматься о стоимости не то что катушки, но и даже лески и шнура...

3. +1.
В описанных условиях я бы применял фидеры класса хеви, экстра хеви и возможно даже с карповыми катушками. При условии, что рыба не клюет как из пулемета . Но среднестатистически в таких условиях ловли бывает от 0 до 5 крупных рыб за этап, а это не так много, что бы руки уставали .
AK зараз поза форумом  
Старий 20.03.2009, 22:48   #553
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Це ж треба, гадки не гадав, що статтю писав Роман. Скаже що я привзято відношусь до нього. Але все ж таки попробую висказати свою думку.
Я не Шварцнегер про якого згадував Тролік ну і не Чахлик Невмерущий (Кащей Бессмертный), так середнього фізичного розвитку. До чого це я пишу. Непамятаю, щоб після змагань мене боліла чи відчував втому лівої руки якою кручу ручку катушки. Права, якою тримаю фідер, виводжу рибу може справді більше замучитись, тому що фізичні нагрузки на неї більші. Я завжди ловлю 4000 страдік яка важить 377 грм. передаточне 5,7:1. Перевага її в тому, що при при перезакиді маю можливість швидше вимотати кормушку з води. Коли виводжу рибу, велику чи малу, для мене немає різниці яке передаточне, велику всерівно виводжу бланком а катушкою прибираю лишній шнур, дрібну виводжу катушкою, швидкість регулюю оборотами ручки. Булоб передаточне , наприклад 3:1, то крутив би швидше ручкою.
Цього року , на водоймах де потрібний максимальний заброс, хочу попробувати Shimano Aero Technium XT 10000 з передаточним 3,6:1. Вона годиться для дальних забросів, так як має велику шпулю, а також на водоймах де немає швидкісної ловлі, наприклад Пустовіти чи Бєляївка, але я вважаю, що вона непотрібна на таких водоймах як Набережна чи Русанівка. Як не як, важить вона 620 грм, а це лишніх 243 грм нагрузки на праву руку напротязі шести годин, плюс підготовка ( промір глибини і т.д.).
Тому я залишаюсь на своєму, 4000 це той розмір якого вистачить в любих умовах лову на фідер. фідер це швидкісний вид лову. Думаю ніхто не стане перечити, що платники типу Пустовіт це незовсім фідерна водойма. Та й ти Роман сам колись мені про це говорив.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 21.03.2009, 19:43   #554
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Игорь!!!! Начну с того что про свою комплекцию ты поскромничал . И статю не я писал. И про Пустовиты был разговор, да не скажу с кем....(только при чём тут Пустовиты вообще?) И я действительно считаю фидерные соревнования в том формате в котором они проводятся у нас по действующим правилам не совсем подходящими для ловли именно карпа. И опять же.. это моё личное мнение.
Игорь, ты высказал своё мнение... да не вопрос, я послушал и на том спасиба что ты поделился своим мнением. Но только ты как то написал, уж прости, не совсем коректно по отношению к моему и Жениному мнению. Или я не правильно гдето понял твой пост?
Не заводя "Знов за рибу гроши"... скажу, что лично я (лично) не вижу смысла гробить катуху и пытаться приклвдывать излишние усилия для того чтобы 6 часов напрягать Страдик 4000... коий и сам я пользую, выкручивая кормухи весом 80-100гр. Ну если есть более удобный вариант, то зачем насиловать катушку.. И если я Ловлю карповым Бальцеровским Металиком, и он мне нравицца потому как абсолютно без нагрузок и преспокойно справляется со 100 грамовыми кормушками, разве ж я сказал крамолу? Я высказал своё мнение, не более того!
Бадардинов зараз поза форумом  
Старий 21.03.2009, 20:51   #555
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Статтю я не читав і хто про що в ній пише поняття немаю. І тебе і Женю знаю як неновачків в фідері і людей які десь щось вигравали і невипадково а саме маючи поняття в даному виді лову риби.
Просто людина спитала, чому КАТЕГОРИЧНО НЕРАДЯТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ МАТЧЕВІ КАТУШКИ В ФІДЕРІ? Ну ти мене вибач, але більшість спортсменів на змаганнях використовують саме їх, і при цьому немає ніяких нарікань. Вони непогано витримують ті нагрузки які до них прикладають. Тому і реакція моя була такою.
AXIC зараз поза форумом  
Старий 21.03.2009, 21:01   #556
Nycolas
 
Аватар для Nycolas
 
Реєстрація: 06.04.2006
Звідки Ви: Київ, Харківський
Дописи: 6.090
Images: 700
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.937
Поблагодарили 4.624 раз(а) в 1.334 сообщениях
Рома, так все-таки які ти котушки юзаєш при ловлі фідером з кормаками 80-100? металіку А Страдік з якою вагою 10-30 грам (матч все-таки)

і чому Ви вважаєте, що це матчева котушка? передатка 5.7:1 - добре... але шпуля глибока... і виробник ні слова не пише, що вона "заточена" мід матч, тим більше вага 420 гр.. замахаєшься матчувати
Nycolas зараз поза форумом  
Старий 21.03.2009, 23:01   #557
Taurus
 
Аватар для Taurus
 
Реєстрація: 25.05.2008
Звідки Ви: г. Киев ПП "КРЕО-Енергия"
Дописи: 66
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 54 раз(а) в 11 сообщениях
...... а вот Женя (Taurus) в фидерной ловле как раз очень даже новичёк.... я, ну ладно признаюсь, ещё на ПЛОТВЕ-2008 и не догадывался что такое "ловить под клипсу". ...... А Бадардинов "шота знает" скажу вам тихонечко на ушко..... только никому не говорите
Taurus зараз поза форумом  
Старий 22.03.2009, 00:41   #558
TUR
 
Аватар для TUR
 
Реєстрація: 01.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 3.649
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 3.253
Поблагодарили 14.770 раз(а) в 1.752 сообщениях
Цитата:
Допис від Taurus Переглянути допис
...... а вот Женя (Taurus) в фидерной ловле как раз очень даже новичёк....
Женя. А где ты взял эту цитату, или она с другого форума?
Я пост такой от Романа не нашел.
Знает, так знает. Молодец!
Вы когда на соревнования заявляетесь-то?
А то лОвите с другого берега. Видели Вас сегодня.
Не порядок!
TUR зараз поза форумом  
Старий 22.03.2009, 21:12   #559
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Images: 42
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Бадардинов

Пане Романе. Останні повідомлення про Ваші здобутки на каналі я перемістив у "Весняну Плітку 2009" - саме там їм місце. Якби Ви хотіли обговорити зі спортивної точки зору свої досягнення - то це можна було б зробити тут. Але розмова пішла в іншому руслі і тому вестись вона буде там.
П.С. Дослухайтесь ще моєї поради. Не знаходьте приводу посваритись чи образити людей - шукайте привід для миру, порозуміння і до вас потягнуться люди. А поки що у Вас занадто віктимна поведінка, що не має під собою підстави.
Trolik зараз поза форумом  
Старий 22.03.2009, 23:36   #560
Taurus
 
Аватар для Taurus
 
Реєстрація: 25.05.2008
Звідки Ви: г. Киев ПП "КРЕО-Енергия"
Дописи: 66
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 54 раз(а) в 11 сообщениях
Да не цитата это вообще..... эт я вам сам написал ...... для статистики. На соревы обязательно заявимся, неволновайтесь ..... а тренироваться всё-равно с какой стороны, при желании мона и на другом берегу голубей на крошки ловить ...... заброс позволяет, так что......
Taurus зараз поза форумом  
 

Мітки
спортивна ловля на фідер, спортивная ловля на фидер, фидер, фідер




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:32.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua