Назад   ОБЩАЛКИ ДОМА РЫБАКА > Отчеты о рыбалке, клёвые места > Отчёты о рыбалках.
<Отчеты> <Барахолка> <Общалка, Объявления> <Галерея> <<Дневники>>

Примітки

Отчёты о рыбалках.
ВСЯК ВОШЕДШИЙ - не ленись, отчитайся пред Домовым народом: где был, что поймал и как тебе это удалось! Народ оценит и прославит твою победу! Ну, а уж если не повезло, то даже из неудачной рыбалки можно сделать полезные выводы!

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий Вчора, 11:04   #2681
ageev
 
Аватар для ageev
 
Реєстрація: 28.10.2018
Звідки Ви: Владимирец. Ровенская область.
Дописи: 10
Сказал(а) спасибо: 20
Поблагодарили 79 раз(а) в 4 сообщениях
Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
..."автор звіту" висловлював свою позицію щодо війни і наших єб..утих північних сусідів...
Форум на рыбкоме закрылся в 2020 году и после этого там никто ничего не писал. Со времени вторжения многие поменяли свою точку зрения и то что было до и после это большая разница. Но он почему то уверен что убеждения человека не поддаются коррекции. Он бы ещё вспомнил что я в детском садике утверждал. )))
ageev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Вчора, 12:42   #2682
vvl
 
Аватар для vvl
 
Реєстрація: 05.01.2007
Звідки Ви: Киев, Троещина
Дописи: 6.337
Сказал(а) спасибо: 6.321
Поблагодарили 11.056 раз(а) в 2.415 сообщениях
Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
Можливо тому,що той хто про це написав,читав пости "автора звіту" на "Рибкомі".І можливо саме там цей "автор звіту" висловлював свою позицію щодо війни і наших єб..утих північних сусідів.А потім прийшов сюди...Ну а тут його вже зустріли відповідно до того,що він писав раніше і на іншому ресурсі.
ПС.Це лише моє ІМХО.Так це чи ні може сказати лише той,хто назвав іншого прихильником окупантів.І підтвердити це або спростувати може лише він.
100% влучання

пс: а всім хто вірить в перевиховання, зміну думок та раптове прозріння - я бажаю більше дивитись фантастику та російське ТВ
пс2: я б ще радив СБУ придивитись до подібних переселенців на тему дорозвідки військових обєктів тощо
vvl зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
pit-makp (Вчора), Tsar (Вчора)
Старий Вчора, 13:09   #2683
ageev
 
Аватар для ageev
 
Реєстрація: 28.10.2018
Звідки Ви: Владимирец. Ровенская область.
Дописи: 10
Сказал(а) спасибо: 20
Поблагодарили 79 раз(а) в 4 сообщениях
Цитата:
Допис від vvl Переглянути допис
...я б ще радив СБУ придивитись до подібних переселенців на тему дорозвідки військових обєктів тощо
В прошлом году СБУ меня проверяли, у них вопросов ко мне нет.
ageev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Вчора, 13:51   #2684
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.100
Сказал(а) спасибо: 21.980
Поблагодарили 16.249 раз(а) в 1.644 сообщениях
Цитата:
Допис від ageev Переглянути допис
Со времени вторжения многие поменяли свою точку зрения и то что было до и после это большая разница. Но он почему то уверен что убеждения человека не поддаются коррекции.
Та Ви шо!!!Серйозно?Он воно як...Виявляється,що "убеждения" найкраще "поддаются коррекции" коли на голову летять ракети,.. А з 2014 по 2022 роки ,коли війна була десь там далеко-далеко,то можна було і інші "убеждения" сповідувати і про "АтличАе Ат вас мнение" розповідати...А інші люди в цей час воювали,волонтерили і донатили...Всі 8 років... І чомусь їх "убеждения не поддавались коррекции".І донині не піддаються.
Особисто мені,ось такі от "корректоры убеждений" огидні до глибини душі.Навіть більш огидні ніж кацапи.
Все,особисто я цю розмову закінчую.

Востаннє редагував Tsar: Вчора о 15:35.
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alex_m (Нині), Cooken (Вчора), pit-makp (Вчора), vvl (Вчора)
Старий Нині, 14:00   #2685
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 791
Сказал(а) спасибо: 179
Поблагодарили 1.121 раз(а) в 332 сообщениях
Цитата:
Допис від vvl Переглянути допис
100% влучання

пс: а всім хто вірить в перевиховання, зміну думок та раптове прозріння - я бажаю більше дивитись фантастику та російське ТВ
пс2: я б ще радив СБУ придивитись до подібних переселенців на тему дорозвідки військових обєктів тощо
Я б вам відповів, да правила порушувати не хочу,ну а легально,скажу, що вороги насправді це ви !Ті хто розпалюють ворожнечу між українцями.А з досвіду,до речі я також переселенець з Донбасу,бачив десятки разів,як переобуваються такі патріоти, коли стає реальна загроза його "кабанчику".Я до речі 52 роки російською розмовляв і досі в сім'ї розмовляю так, що до мене також треба придивитися ? Ти дивись,сука,переселенців він зібрався перевіряти......

Востаннє редагував boatman69: Нині о 14:07.
boatman69 зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
mabilochka (Нині)
Старий Нині, 16:47   #2686
vvl
 
Аватар для vvl
 
Реєстрація: 05.01.2007
Звідки Ви: Киев, Троещина
Дописи: 6.337
Сказал(а) спасибо: 6.321
Поблагодарили 11.056 раз(а) в 2.415 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Я б вам відповів, да правила порушувати не хочу,ну а легально,скажу, що вороги насправді це ви !Ті хто розпалюють ворожнечу між українцями.А з досвіду,до речі я також переселенець з Донбасу,бачив десятки разів,як переобуваються такі патріоти, коли стає реальна загроза його "кабанчику".Я до речі 52 роки російською розмовляв і досі в сім'ї розмовляю так, що до мене також треба придивитися ? Ти дивись,сука,переселенців він зібрався перевіряти......
Насправді не здивований, що у ватніка є захисники
Але якщо б вас більш ніж 50 років тому навчили не тільки розмовляти, а й читати... Написав же - "до подібних переселенців", бо людина навіть не зеперечує, що був сепаром, але вдруг переваспітался. Ну якщо ви приписуєте і себе до подібних, ну не здивований і тут. Плювали по за очі на Донбасі мені в спину, і не раз, а потім поїхали і вчать - як мені реагувати на відкритого ватана та сєпара. Ми в одному окопі не седіли, щоб мене вчити...
пс: І справа тут зовсім не у мові, але зрозуміти це не всім дано
vvl зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Tsar (Нині)
Старий Нині, 16:57   #2687
mabilochka
 
Аватар для mabilochka
 
Реєстрація: 14.10.2006
Звідки Ви: Киев, Лесной. Изготовление и обслуживание аквариумных систем.
Дописи: 1.308
Images: 2
Сказал(а) спасибо: 1.637
Поблагодарили 5.277 раз(а) в 404 сообщениях
Народ, вас просто противно читать. Вам не нужен внешний враг. Вы сами друг друга перегрызете.
Форум окончательно умер.
mabilochka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий Нині, 18:06   #2688
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.690
Сказал(а) спасибо: 18.517
Поблагодарили 32.725 раз(а) в 7.371 сообщениях
Цитата:
Допис від mabilochka Переглянути допис
Народ, вас просто противно читать. Вам не нужен внешний враг. Вы сами друг друга перегрызете.
Форум окончательно умер.
Насправді, питання дуже серйозне ...суко, мене просто вивертає навиворот, коли в той час, коли кожен день гінут наші друзі, коли наші міста порівнюють з землею, коли навколо стільки крові і горя.... хтось ще може дозволяти себе розмовляти цією йоб..ной кацапською мовою Ніколи в жітті не вивчав українську, нажаль, і досі не можу опанувати, дуже шкодую про це, але я її точно опаную Хочь трохи поважайте свою батьківщину та тіх, хто за неї гіне та воює
Andron зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
boatman69 (Нині), Tsar (Нині), vvl (Нині), ЧУДАК (Нині)
Відповідь




Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.





Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:17.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Без ГМО Kapitan.ua mirrybolova.com.ua
Лодочные моторы на motor.com.ua