Перегляд одного допису
Старий 19.10.2019, 23:26   #88
e$tet
 
Аватар для e$tet
 
Реєстрація: 27.04.2012
Звідки Ви: Київ "Не стидайся – то твоя земля Не стидайся – то Україна Добре там є де нас нема..." (Скрябін)
Дописи: 1.111
Сказал(а) спасибо: 5.118
Поблагодарили 10.352 раз(а) в 647 сообщениях
...Близько першої дня із голови вже не виходила думка, що це таки найкращий виїзд сезону.
Його ми спланували ще на початку тижня, але цьогорічні невдачі породили купу сумнівів, що до самої локації. Що ми тільки не перебирали: р. Рось, "Шлюзи", Десна... прозвучав навіть такий варіант, як БК 1.1...ну що б точно бути із рибою) Але перемогу у номінації "пан або пропав" отримала поїздка на КВХ. Спонтанні рішення... саме вони, чомусь, вносять у моє життя найяскравіші моменти.
Але у всьому цьому не вистачало якогось... натхнення, чи що. Того самого, що блискавично породжує певну мотивацію. А що може мотивувати риболова краще, за звіти звідусіль. То хтось піймає щуку за 8 кіл, а хтось судака "напоре" ...
-Паш, що з великого силікону норм буде? Swing 4.8 ?🧐
- Хіба ж то великий? Я ловлю на 6, 7 дюймів😲
- Ні ні, не переступив я ще той поріг психологічний. Візьму 4.8)) (діалог із процессу підготовки до виїзду із Pavel Daiwer Lyasotsky)
А дарма. Гадаю і 5.8 прийшовся б в самий раз. Адже менший діставався аж із зябер. Розмір що треба! Здивував Кейтечівський Sulty Core Tube. Не мене - судака. Дууууже здивував. Важка і оригінальна приманка вийшла у ТОП цього дня на рівні із Свінгом.
…Перевантаження, перевантаження і ще раз перевантаження. Там де 20 нормально - став 30. Перша аксіома ловлі осіннього судака. Із року в рік це працює!
Цілий день на одному якорі. Ловили ,фоткались, випускали, їли, ржали, знов ловили. Про все інше вже розповів, а про те що не розповів - Вам знати не обов'язково😋
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  _MG_0817.jpg
Переглядів: 6128
Розмір:  60,2 КБ
ID:	813414   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  _MG_0796.jpg
Переглядів: 823
Розмір:  27,5 КБ
ID:	813415   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  _MG_0827.jpg
Переглядів: 918
Розмір:  49,4 КБ
ID:	813416   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  _MG_0833.jpg
Переглядів: 881
Розмір:  70,6 КБ
ID:	813417  
e$tet зараз поза форумом  
61 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей