Перегляд одного допису
Старий 17.04.2023, 17:37   #2981
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 757
Сказал(а) спасибо: 168
Поблагодарили 1.039 раз(а) в 317 сообщениях
Цитата:
Допис від taipen Переглянути допис
Я спеціально так сформулював вимогу по низу, щоб не думали що хочу однаково якісно мати чутливість по всьому діапазону який вказав. Взагалі сходу важко пояснити це людям, коли шукаєш універсал.
Я ж розумію що там де верх 14-15 реальний не буде тої ж чуйки на 2 грамах. Але деколи приходиться зменшуватись до 2х (коли риба дуже пасивна) і прокинути треба берегову лінію в умовах коли тільки один спінінг з собою. В таких випадках бажано хоча б могти відчути що ти підкидаєш на другому кінці приманку, а не сам шнур.
А основні ваги 3,5-5 грам джиг, 6-9 вертухи, 9-14 колебло, воби 50-90.
Риба переважно щупак 1-2 кг часом 3-5, зрідка судак і окунь від 100 гр.

Щодо чутливості рук, є таке, але тут скорше грає роль не розмір долоні а нюанси нервової системи і те що руками по життю робиш. Бо чутливість різна буде в хірурга і будівельника (наприклад )

За сьогодні багато ще почитав, інквізитори 2-12 і 3-15 все ще розглядаю, зацікавив Аріон ASRE762LS - але то трохи забюджет і не знаю як у нього з рибкою 2+ буде робота, і можливо ветейс (але пишуть що він трохи більш делікатний і має проблеми з балансом). Були ще кілька моделей, але вони зараз ніби оновлені і вже трохи не такі (трейс і ще якийсь здається).
Як це мені знайомо,і джиг,і воблер,і судак,і все на ОДИН спининг .....Не ображайтесь,но з цього роя не вийде ні..чого,це ваші фантазії,які не мають до реальності жодного відношення!Виберіть пріорітет і шукайте в цьому напрямі,бо схрестити ужа і їжака - нажаль неможна!Наприклад ASRE762LS - король джигу,але з воблерами і колеблом.....ну я не знаю
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням