Перегляд одного допису
Старий 06.07.2014, 21:17   #208
cherrywood
 
Реєстрація: 24.05.2011
Звідки Ви: Кировоград
Дописи: 67
Сказал(а) спасибо: 233
Поблагодарили 133 раз(а) в 21 сообщениях
Цитата:
Допис від Dohtur78 Переглянути допис
Повторюся:для ходових рибалок лише сорочка.
Щодо "соларів" Сіммс,то хочу сказати,що вони також хороші,приємні до тіла,але швидко ті їхні зручні шви затягуються і доводиться час від часу нитки "підстригати" при допомозі запальнички. Звичайно,я міг би зараз почати скавуліти,що "за такие деньги могли бы быть и лучше",але цього не роблю,бо особисто я, відразу купуючи річ для рибальської екіпіровки,розумію,що їй все одно має прийти pizdets. А,оскільки вони мені подобаються,підходять окраси (жереха і головня ловлю під ногами:два дні підряд мав покльовки,сходи "пациків" від 2 до 4 кг на відстані 1.5-6 м!!! від того місця на березі,де сидів,а цим хлопцям "новорічні" розкраски не до душі),то відразу купив чотири футболки і маю спокій.
Забігаючи наперед,термобілизна Сіммса для ходьби і у вейдерсах-ВИЩИЙ ПІЛОТАЖ,всі інші,які пробував,просто "нюхають".
Про екіпіровку можу говорити скільки завгодно. Тому,кому цікаво,дзвоніть краще і питайте,а то,якщо почну тут все описувати і нахвалятися,то мене ще більше людей,в котрих живе "ЖАБЕЛА",возненавидить.
Здравствуйте, "созрел" на покупку рубашки с УФ защитой. Ловлю с лодки, в тень не спрячешься. Присмотрел такую-Redington Boundary Bay UPF 40+. Продают на харспине за 485 грн. Может посоветуете что то более интересное в таком бюджете.
cherrywood зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням