Перегляд одного допису
Старий 27.09.2021, 05:57   #1158
Oleksii_
 
Реєстрація: 11.04.2018
Звідки Ви: Kyiv
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 12 раз(а) в 7 сообщениях
Цитата:
Допис від Оzzy Переглянути допис
Право презумпции невиновности хорошо, когда... Обьяснять долго, попробую на примере... тиснули у вас, борцов "за правду и законы", мотор, нормальное такое пихло, например 3+кб (для каждого своя критическая сумма). Тиснули, кинули в багажник. А тут "быдломенты" (с) его тормознули. И доков на мотор нет, и доказать право собственности ворье на этот момент не может. Эй вы, правдорубы, очень бы хотел услышать, на чьей стороне будете, какой именно "прИзумпции"? Ага, можно не отвечать.
А можно отвєчать?

Я був у такій ситуації. Перевозив двигло. Давно . Своє. З 7го РОПа віз на Будіндустрії (там був мужичок, здається Григорій, він по Нєптунам був спец знатний, до нього власне і віз знятий з свого Криму свій "Нептун",на ремонт). Зрозуміло, що без документів. Двігло в багажнику, лодка (з другим "НЕптуном") - на РОПі, у Луценка.
-----
А тут "быдломенты" (с)
----
Це одна з причин, чому я так топлю за "прИзумпции" (с)

Мені здається (може і помиляюсь), що до Вас двигуни на ремонт (Ви ж цим займаєтесь?) - возять так само, як і я тоді свій віз... Впевнений, що Ваш бізнес - це ремонтувати двигуни, а не "зустрічати" з "бидломентами" на вході тих, хто Вам ці двигуни на ремонт везе (без документів, тому що везуть у багажнику і на ремонт)?
Oleksii_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням