Перегляд одного допису
Старий 26.09.2021, 15:25   #1143
vub
-------------------------
 
Аватар для vub
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 24.303
Сказал(а) спасибо: 12.868
Поблагодарили 29.653 раз(а) в 8.053 сообщениях
Цитата:
Допис від Oleksii_ Переглянути допис
я теж бачив воду не тільки в крані.) НА воді - діє у УПК, і Адміністративний кодекс і Конституція. Все грає, тільки дуй (с)
Дорожні мусара теж не одразу погоджувалися раніше видавити із себе "щасливої Вам дороги". Але я без цього - не від*їзжав. Жодного разу. А зараз - їм навіть нагадувати часто не треба (про 111й Наказ). Та й зупиняють набагато рідше. А коли зупиняють - прям відео хочеться знімати для підручника - все коректно, по закону.
Я був в цирку, так там ведмедів (!!!) навчили на вєліках їздити. Я не думаю, що водна поліція (якої немає ні в одному нормативному документі) - тупіша за мішєк.. Просто треба пизд.ть за невиконання, і годувати лакотками - за виконання. Це називається контрастний метод дресирування. Працює на всіх тваринах.
шо вы мне сейчас пытаетесь доказать? у меня все доки в порядке и ко мне за 17 лет на воде подьехали раз водники два раза рыбинспекция и два раза охрана зоны... да ..я так точно помню потому что у меня ВСЕГДА все в порядке..очень хотелось пообщаться, тыкнуть их носом ... и всегда всё общение занимало 2 минуты..нафиг мне пол часа "качать права".. да любому челу если все в порядке нафига это надо? вам нравится собачится вместо того что бы отдыхать? ваше право...я за проверки на воде! ..задолбало это количество пьяных и людей которые не знают даже элементарных правил судовождения..пусть проверяют,штрафуют,изымают - я за!
зы: к стати полиция меня тоже БЕЗ ПРИЧИНЫ забыл когда останавливала...шоб просто так..а если тормозила по делу то я и не выёживался....
vub зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Nes (26.09.2021), Оzzy (26.09.2021)