Перегляд одного допису
Старий 16.02.2024, 18:09   #1624
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.627
Сказал(а) спасибо: 18.429
Поблагодарили 32.625 раз(а) в 7.337 сообщениях
З приводу китайских співучих фрікционів . Скажу відразу - той варіант, що потрапив до мене - відверте лайно. Але це тільки моя особиста думка, цілком припускаю, що комусь повезло більше . Отже, по порядку.
1. Була придбана ось така тріскачка, виробник рекомендує єї для серій Т3, а мені потрібно було встрановити на СС СВ. Зробив виміри - наче повінна підійти
1.jpg
2. Клею гребьонку. Відразу бачу, що карбонова шайба не підходе, добре, не проблема, залишимо рідну.
2.jpg3.jpg4.jpg
3. Шайба з пружіною має відчутний люфт в посадці на головний вал, це можна побачити на фото. Тобто на валу вона взагалі бовтається
4. При першій установці без затягування зірки, конструкція благополучно розвалилася , наша пісня гарна... зібрав по-новой.
5.jpg6.jpg
5. Після збірки. Перші почуття - звук доволі гучний... і це, мабуть, єдиний позитивний момент. А далі все не дуже: по-перше, пружина дуже жорстка, при роботі котушку ковбасить неподітячі , як на мене, почуття нездорові ; по друге - фрик спрацьовує досить грубо , ну і вишенька на торті - котушка при роботі дирчить як трахтор. Зрозуміло, що з цього рая не вийшло ні...чого
В якості резюме. Категорічних висновків робити не буду, бо є кілька питань щодо сумісності того, що є, з тим, що було потрібно ((а може це взагалі косяк?) та інши моменти, але навіть якщо щось з цього і вийшло б, то наскілько добре та надійно воно б працювало? В загальному, кому як, а я б такє собі на котушку не ставив
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alexandr_Korobchuk (16.02.2024), Tegeran (16.02.2024), Vasylii (16.02.2024), Балтиец (16.02.2024)