Перегляд одного допису
Старий 13.08.2023, 14:42   #841
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.634
Сказал(а) спасибо: 18.439
Поблагодарили 32.634 раз(а) в 7.339 сообщениях
Цитата:
А де легендарна та культова Daiwa TD-Z?
Хоча вона й була прабатьком Зила, але вона не Зил , та й і є різниця в коструктиві, то вже не Зіл, а всякі пикси, сс та інше подібне.
Цитата:
Я, власне, перехворів тими зілами, тдзетками і тд. Скільки їх було, затюнені до неможу. Набридло.
Тут, мабуть, хто для чого ту котушку купляє За Зіліон HLC в доброму стані на аукціонах просять 650дол і вони уходять . До речі, рука не піднімається продати ії, просто ловлю і кайфую, моя любимица. Є котушки/ моделі нові, а є ще просто гарні не дивлячись коли ії зробили Була думка спробувати якусь шіманку, але після того як на першому ж ТО доводиться по два-три підшипника міняти, то ненх ту шіману . Ну а Зілліони - це, на мій погляд, кращі мульти в відношенні ціна/можливості
Цитата:
На рідну зіліка влітає 200м 1,2 апгрейда х4. Як і на Метан 20.
Як що річь за 21ий, то по перше, не вірю що корректно ляже, по друге - а на х...? С намоткою в 100метрів 1 - 1.2 она непогано жбурляє восьміграмову приманку и це ії великий плюс (тому і придбав ) . Мотать 200м 1.2 хочь на який мульт взалі зло
Цитата:
Я взагалі про еволюцію Зілліонів, а не про те, що треба пів життя ловити ТДЗ. Хоча вона і досі не гірша за новодєли. Хтось не бачить сенсу морочитись і міняти снасті кожен рік, а для когось це хоббі. Кожному своє.
Так, з мультами є трабли - вони, дійсно, невмирущі , вже якось і поміняв би, а от для чого ії міняти, як що все добре? Як казав Прокоп Свиридович "аж страшно" Накшталт "вона і досі не гірша за новодєли" , то тут як раз, як що порівнювати з 21им Зілом, то новачок даст фору багатьом мультам, бо збірка досконала, ні до чого, навіть, не дое...шься, реально вразило, не бачів, майже, ще подібного, хоча сотні їх пропустив вже через руки Зараз в котушкобудівництві реально підняли якість, таки, на одному маркетингу далеко не поїдеш
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Tegeran (13.08.2023), Балтиец (14.08.2023)