Тема: СНАСТИ ч. 2
Перегляд одного допису
Старий 12.02.2022, 09:51   #1310
@ndrey k
Модератор
 
Аватар для @ndrey k
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: 100лиця України
Дописи: 3.498
Сказал(а) спасибо: 9.488
Поблагодарили 6.946 раз(а) в 1.350 сообщениях
На днях витягнув Strimana, який, перейшовши в нахлист, обачливо лишив комплект мікрушних снастей, половити окуня
клев был такой шо рыба сама запрыгивала в сапоги (с)
Було цікаво через кілька років половити старенькою shimano soare ocea s706uls до 5 г і порівняти тодішні враження з сьогоднішніми, ну і з Хтюном, звісно. Вклейка на Соарі товща і відчутно жорсткіша, але не така жорстка, як на tict ic-74pt-sis. Всі останні рибалки бігав з шиманкою, а це покидав айс кубом - вершинка взагалі не гнеться )) Соарка - чудове вудлище, та на сьогоднішній день виглядає анахронічно. В‘язка, перевантажена кільцями (на той момент легших і не було), з дуже коротким руків‘ям. Кидає гарно, не по-чемпіонськи, але ок. Якщо призвичаїтись, гадаю може і краще. По чуйці на проводці, в порівнянні із Хтюном, жорсткіша вклейка Ошеа краще відбиває в руку, але не так відчутно, як мені колись вбачалося. А от щодо чутливості на покльовці, то Хтюн нервово палить у кутку - Ошеа наче із вбудованим резонатором. Але й перша покльовка на Тікт трохи не перелякала) З Хтюном завжди потрібно бути уважним. Порівнявши останній з Тіктом напряму, впевнився, що з хардсолідом мені не доступні ті зимові проводки, які комфортно робити Шиманкою. Також зрозумів, що відчуттів на покльовці, заради яких, власне, і їжджу на рибалку, мені бракує
То ж, все ще в пошуках ідеалу…

Коментар до фото:
— Ты себе садок когда-нибудь заведешь или тебе подарить?
— А на рыбалке сапог надежнее.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 95A192EF-8AA5-4DCE-A684-9149EB4726B9.jpg (63,9 КБ, 135 переглядів)
@ndrey k зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей