Перегляд одного допису
Старий 19.07.2016, 19:57   #1741
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Цитата:
Допис від marcus Переглянути допис
А я хочу на нос прилепить фонарик BL-1812...
Тут два моменти мають місце:
Вказане рішення націлене скоріше на ідею ходового прожектора, а ніяк не ходових вогнів. Зустрічний "транспорт" Вас бесперечно побачить, а от боковий - вже під сумнівом. А про більш швидкісний човен, що умовно доганятиме вас з корми - то взагалі без варіантів - не побачить.

І друге - на власному досвіді впевнився - носовий стаціонарний "прожектор" не дуже зручна і еффективна річ одразу з декількох причин:

- не так просто його промінь налаштувати таким чином, щоб "сектор обстрілу" вас постійно і повністю задовільняв. На різних швидкостях, в різних ходових умовах його все одно доведеться перенаправляти;

- в дев"яти випадках з десяти помінь прожектора потрібен "вільний" - щоб без зайвої втрати дорогоцінних секунд ви могли його спрямувати як далі, так і ближче, зараз ліворуч, а вже через хвилину - праворуч, а потім знов у ліву сторону - на берег, параллельно якому йдете - при цьому не змінюючи курс човна лише для того, щоб у бажану сторону націлити промінь.

Саме тому носову "стаціонарну фару" я не знімаю тільки з міркувань естетики , а на практиці користуюсь ліхтарем з потужним промінем, тримаючи його просто у вільній від румпеля руці, і спрямовуючи туди, куди маю необхідність.
D.J.Owl зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bib67 (20.07.2016), marcus (19.07.2016), VoldeMAR14 (20.07.2016)