Перегляд одного допису
Старий 26.01.2023, 11:01   #1715
Guron
 
Реєстрація: 14.02.2010
Звідки Ви: г. Черкассы . инженер механик
Дописи: 409
Сказал(а) спасибо: 209
Поблагодарили 160 раз(а) в 103 сообщениях
Удилище Xesta Black Star Versatil Bait Rocker B85MHX

Добрий день.
Прошу допомоги в роз'ясненні властивостей цієї удочки .
В цій гільці форума були згадки від RodMan 24/03/2019 , та Ski1977 19/03/2020р.
Хочу запитати у власників по експлуатації цієї вудки для берегового джигу по судаку і тільки по судаку .
Важливо
1. Пристойний закид 70-80 метрів 20-30 грамм 3-3.5" силикон , шнур 1.2-1.5#YGK ( ясно що від рук залежить , але середньостатистично есть якесь уявлення ) . Те , що бачив в ютубі , то вроді закид - так собі , як для довжини 8.5 .
2. Горезвісна чутливість дна( звісно ми ловимо рибу , а не сканємо дно)- дно пісок з інколи ракушкою , глибина 8-10 метрів , бокова течія ( буває хороша течія ,як для Черкасс , колись заміряв ЖПСом в лодки , показувало 7-8 км в час) . Боковий вітер 4-6 м/с. Що до Сканлайна в похожому тесті , то дно він відбиває , але пісок , чи ракушка , чи коряжка --- не дуже чуть . Ясно , що на відстані 70 метрів - це завдання мабуть фантастичне . Але коли вода висока , то треба докидати до точок , зайшовши в воду по пояс в неопреновому костюмі.
Саме в в цю пору року , при низькій воді , достатнйо й 40-50 метрів закиду,і в воду заходити не порібно.
3. Валиться , чи не валиться в свойому тесті з 3" силікону ?
Довга вудка порібна ще й для проходження різкої бровки з ракушкою з 6-7 метрів на 1-1.5 метра ( ясно в парі з швідкісною катушкою)
В сусідній гільці мій земляк з міста Чигирин , пише , що важливіше комфорт , а дальність не так . Може в його умовах , так і є . Але в мене з дому до судакових точок , і закиду 70-80 метрів , мені пішком пройтись 400-500 метрів ( район Митниця - "Марина" , так званий нудістский пляж ) . А для закиду 40-50 метрів треба проїхати автомобілем 20-40 км в один бік ( в Сокірне , як мінімум , або район Елізавєтовки ) . Так що дальність закиду для мене важлива . Бензін - то таке , а часу жалко.

Востаннє редагував Guron: 26.01.2023 о 12:19.
Guron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням