Перегляд одного допису
Старий 14.04.2009, 01:28   #79
Провинциал
 
Аватар для Провинциал
 
Реєстрація: 03.12.2008
Звідки Ви: Волынь, в/с
Дописи: 822
Сказал(а) спасибо: 1.053
Поблагодарили 1.175 раз(а) в 359 сообщениях
Цитата:
Допис від Konstant Переглянути допис
Соленый гриб=соленый гриб, привареный соленый гриб=привареное соленое мясо. Но о вкусах не спорим.
Насчет белых чы справжних груздей. В наших лесах настоящих белых груздей нет - их родина Сибирь. У нас растут белые подгруздки, шляпки достигают и 25см. в диаметре. Но по вкусу они существенно уступают черным груздям. Соленые они рыхлые типа вареной картошки.Другое дело Скрипица. Само название говорит о том что правильно засоленый этот гриб скрипит на зубах настолько плотное его плодовое тело. К груздям никакого отношения не имеет, растет в основном по периметру лесных водоемов. Последний раз собирал скрипицу в парке Дружбы народов вдоль Бобровни.

Насчет рыжиков - шикарный гриб в любом виде. Почему его не все берут, потому что путают с волнушкой, условно съедобным грибом.
Не знаю чи правильно цитував....
Відносно т.н. справжніх груздів. Є у нас вони, зустрічаються, тільки дуже рідко. Мається на увзі L.resimus. Останній раз його збирав і споживав років сім назад.... До цього - регулярно тільки в смаженому вигляді...Запізнились на дизель... Розвели вогонь, робили шашлик: грузді справжні, зонтікі (колоклом), плюс сало. До речі зонікі "фореве", але це заслуга сала

Добавлено через 29 минут
Якщо Ви - гурман!
Якщо Ви хочете вразити своїх близьких - це рецепт для Вас!
Нагадую, що мова йде про грибний суп, причому молочний!
Ітак, картоплю і моркву ріжемо як на суп, заливаємо водою (щоб покрило), і кип"ятим, солим по смаку.
Паралельно, на сковорідці протягом хвилин 10 тушкуємо разом з цибулею на вершковому маслі гриби - лисички (припустимо дві - три жмені).
Далі до картоплі, лисичок добавляємо молоко в кількості як на суп (приблизно 1л).
На залишках масла (після тушкування грибів) можна ще додатково додати ложку сметани і ложку муки, зробити зажарку і добавити до супу.
На заверошення - подрібнений зелений укроп. ОБОВЯЗКОВО!
Як варіант, замість лисичок - печериці. Проте повинен Вам сказати, шо порівняно із лисичками - це "небо і земля".
За подібним рецептом готувала моя бабуся, вихідця із Польщі, яка, до речі, і показала мені більшу частину істивних грибів в наших лісах.
Сьогодні для мене - це понад 50 видів.
А суп все ж таки спробуйте! І бережіть вуха, за які від нього Вас не відтягнеш!
Провинциал зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
malvolio (05.09.2012)