Перегляд одного допису
Старий 10.04.2023, 11:01   #2363
Zander
 
Аватар для Zander
 
Реєстрація: 01.01.2002
Звідки Ви: Киев
Дописи: 6.126
Blog Entries: 7
Сказал(а) спасибо: 9.341
Поблагодарили 16.549 раз(а) в 2.572 сообщениях
Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
Точно!Воєнкомів на них!І всіх на фронт! І насрати на те,що хтось із них ремонтує тим же військовим автомобілі,хтось передає на фронт все до чого дотягаються руки,хтось возить хліб Вашій родині,хтось ремонтує водогін,газогін обо електромережі,хтось донатить на ЗСУ в режимі нон-стоп,хтось просто навіть сидить в інтернет-мережі і розвінчує кацапські міфи,що впливають на мізки саіввітчизників...Всіх в окопи!Та чого там "всіх в окопи",як казав відомий персонаж "взять всё да поделить!!!".Саме це на думку приходить.
Так як моє "пышущее здоровьем" обличя також є на фото у звітах,то змоделюю ситуацію.Після отримання повістки я безумовно піду у воєнкомат і пройду комісію.І впевнений,що там буде сидіти такий самий corzza,який підтвердить,що здоров'я у мене залізне.Закривши очі на діабет(хто мені цікаво буде пігулки постачати на передову?),ладонно-підошвенний псоріаз(якщо вчасно не прокапатися,то на руках і ногах вилазить така бяка,що ходиш на кінчиках пальців і нічого важче олівця підняти не можеш),на гнилі легені із-за яких навіть 10 метрів за автобусом пробігти не можу(а з броніком і автоматом в руках впаду через три метри),на печінку яка пошкоджена щоденним споживанням ліків,ну і вже не буду казати про серце та інші неприємності в організмі,що заважають нормально існувати.Очі закриють на це і відправлять на передок.Де я проживу від сили 10 хвилин.А що найжахливіше,що із-за мене можуть і інші люди загинути якщо із-за свого "пышущего" здоров'я кудись не добіжу,щось не донесу,чогось не дороблю.Ну а разом зі мною помре і вся та волонтерська допомога яку надавав війську з 2014 року і надавав би і надалі бо зупинятися в цьому не планую.Та пофіг-ну не отримає якийсь підрозділ окопні свічки-маскувальні сітки-подушки піджопники-ліки-ноші для поранених-смаколики і багато чого іншого.Зате 10 рибин не поїдуть на таранку.Або ще одного мого знайомого,що ловить рибу і катає консерви для ЗСУ-теж в окоп!Або ще одного рибалку який за власний кошт виготовляє саперні кішки і надсилає їх тим кому потрібно-і його на передок..Хай там сидять і навіть не думають вийти на берег і,о жах який,наловити весняної плітки...
ПС.Як же я підтримую Шопенгауера,який казав:"Чим більше пізнаю людей-тим більше люблю собак".
ПС2.І з якого це часу вручення повістки для такої почесної справи як проходження служби у ЗСУ під час воєнного часу стало жупелом і покаранням?Може кримінальний кодекс перепишемо?
Діма, да забаньте вже того убогого..
Його вже роки три без "сліз умілєнія" читати не можливо! Ви ж модери.
Хай в фейсбуці свій праведний гнєв вибльовує..

П.С. якщо Володя Ввл - просто нитік, то це - агресивний нитік, ще і з Чсв вище теле башти, що на Дорогожичах...
Zander зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
duchess (10.04.2023), Olaf (10.04.2023), SIDOR 1 (10.04.2023), Лисий (10.04.2023)