Перегляд одного допису
Старий 01.07.2020, 11:49   #2
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.083
Сказал(а) спасибо: 21.934
Поблагодарили 16.029 раз(а) в 1.633 сообщениях
Сьогодні видався вільний день і було вирішено зустріти сонце на річці зі спінінгом.Тим паче,очі самі відкрилися о 3.20-саме час збиратися на воду.Настрій був гарний тож вирішив сьогодні дарувати життя всій впійманій рибі.Всій без вийнятку.Влаштував сьогодні риб'ячим хижакам "день амністії".
Так от,почавши риболовлю стало зрозуміло,що всі оберталки,що до цього дня непогано відпрацьовували в цьому місці сьогодні мовчать як "рыба об лёд".Ну що ж,будемо випробовувати силікон.І це дало свої результати.На Кейтеч впіймав одне окуняче нещастя і агап'ячого дітлаха грам на 300.Відпустив навіть не фотографуючи.
Потім вирішив покидати блешню-коливалку,але хитро.І чув,і читав,що іноді результат дає не безперервна проводка блешні,а джиг цією приманкою.Отож,5-7 обертів котушки і пауза...5-7 обертів котушки і пауза...5-7 обертів котішки і пауза...ТЮК!!!Ух ти!Давно я такого не відчував.Класична судакова клювака.Ну йди сюди,телепень ти такий...Цей був трохи більше за першого.От його я навіть зафоткав.І відпустив."День амністії"...Та і до дозволеного розміру він добряче не дотягував.Потім клювати на точці перестало геть.
Вирішив змінити дислокацію.До того ж білизна під берегом полювала і дуже навіть активно полювала.А я давно вже хочу впіймати цю рибу.Тож перемістився і почав підбирати ключик до цього,як я його вже колись називав,річкового гопника.Маючи в арсеналі поляризаційні окуляри було неважко побачити і впевнитись в тому,що воблери цю рибу не цікавили зовсім.Кидав під самий ніс,твітчив,тягав рівномірно-ні найменшого натяку на зацікавленість.Навпаки-тікали від того воблера як чортяка від ладану.
Поставивши Кастмастера я таки спровокував білизну на почесний ескорт блешні до берега,але цим все і закінчилося.Клюваки не відбулося.Ну що ж,будемо провокувати далі.Тим паче,що екземпляр кіла на два-три регулярно нарізав по акваторії кола і полював на верхобзду.
Дуже цікаво,скажу я вам,на це дивитися.Особливо коли це відбувається на відстані метра в три від тебе.І от,тягнучи блешню і мріючи про легендарну клюваку білизни,раптом відчуваю такий БА-БАХ,що прут ледь в руках лищається.Невже?Невже це ВОНО???Ні.Це була не білизна.Це був головень.Перший за всю мою рибальську кар'єру.От якось не доводилося мені його до цього дня ловити.Невеликий,з півтори долоні,але ж ГОЛОВЕНЬ!Але ж яка була клювака!!!І виважувати його одне задоволення.Пручається добре та ще й "свічки" на кшталт щуки намагається робити...Витягнув...ФОТО!!!Терміново зробити фото!!!Але коли вже камера впіймала фокус і залишилося лише натиснути кнопку головень робить потужний ривок,крутить ефектне сальто-мортале і падає у воду.Ну що ж,пливи собі як не схотів фотомоделлю стати...
Потім ще трохи покидавши Кастмастера,збігавши на дальній кордон і впевнившись,що риби там немає,вирішив розвернути стопи у сторону дому.От так і скінчилася сьогоднішня риболовля.
ПС.А білизна так і не клюнула.Ну не вмію я її ловити...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20200701_061720.jpg
Переглядів: 1159
Розмір:  141,7 КБ
ID:	856291  

Востаннє редагував SL: 01.07.2020 о 13:03.
Tsar зараз поза форумом  
62 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей