Перегляд одного допису
Старий 30.11.2021, 17:49   #359
goga
 
Аватар для goga
 
Реєстрація: 05.12.2007
Звідки Ви: Бородянка Киевской обл.
Дописи: 541
Сказал(а) спасибо: 696
Поблагодарили 894 раз(а) в 223 сообщениях
Цитата:
Допис від Бендер-Задунайский Переглянути допис
Своё мнение по поводу того , что ВСЯ мировая медицинская общественность признала этот эксперемент , это совершенно разные вещи . Своё мнение вы можите высказать в отношении СВОИХ личных выводов , а не в отношении всех медиков в мире . Они я так понял ЛИЧНО Вам свое мнеие по поводу короновируса озвучили ? Или Вы сами решили что знаете их мнение ? Ваше мнение ЛИЧНОЕ по поводу короновируса Вы можите озвучить ? Видосы я и сам могу посмотреть . Общаюсь я с Вами а не с видосами , по этой причинен интересно Ваше мнение .
Ви втрачаєте контроль над веденням дискусії , я ж Вам тільки що його озвучив , воноВам не зручне і дуже не подобається бо там нема вишок 5джі , рептилоїдів , і шапок з фольги. І щось проти нема що сказати .

Повторю

Хвороба існує це беззаперечно , звідки вона з"явилась нехочу навіть знать. Світові фармкомпані в погоні за баблом шукають вакцину , і вони таки її знайшли але далеко не досконалу , з безліччю побічок вона якось криво але працює тільки іспити проводять на людях бо кращого поки що немає. І я нехочу бути у числі тих на кому її випробовують.
goga зараз поза форумом