Перегляд одного допису
Старий 25.10.2023, 23:11   #3138
taras..
 
Реєстрація: 06.02.2017
Звідки Ви: Львівська обл.
Дописи: 59
Сказал(а) спасибо: 14
Поблагодарили 59 раз(а) в 14 сообщениях
Цитата:
Допис від sevo Переглянути допис
Выбор спиннинга зависит от манеры рыболова делать заброс и требуемую проводку, если всегда ловили на не сухие спининги, пусть и быстрые, но не очень жёсткие, то выбор стоит сделать в пользу тех же Легенд или Скайлайнов, это очень похожие бланки и ими относительно легко делать забросы.
Но если привыкли ловить сухими, очень жёсткими в динамике спиннингами, которые пусть и требует более энергичного вкладывания в заброс, но зато очень звонко передают касание приманкой дна, то это лучше к японцам или той же азуре с их савадой 22 года, их я успел потестить до войны и уже во время войны купил себе две модели, но уже на потом.
...спробую трішки додати))
Безперечно,вибір залежить від цих вказаних ввідних,але...особисто я,тай,думаю,дуже багато спінінгістів досить швидко звикають до нових спінінгів,навіть якщо вони не попадають в їх "смак" (комусь занадто жорсткі/м'які,задовгі/закороткі,різкі/плавні і т.д.), - все одно виявляються плюси і мінуси в порівнянні з попередниками,і,використовуючи перше,обходячи друге,ми досить успішно можемо ловити навіть тими паличками,які не дуже в нашому смаку.Особисто в свій час недолюблював Аріони,але купив недавно Весту до 18г,і вона досить добре зайшла(а це по суті той же Аріон з мінімальними відмінностями))
Вибір все таки більше диктують умови рибалки,пріоритетні приманки, сама риба і її розмір...Можна взяти прут,максимально комфортний на закидах,але поганий для анімації,або чудовий на викачуванні риби,але менш далекобійний і т.д.В кінцевому результаті вибір зводиться до того спінінга,яким можна досягти максимального результату в планованих умовах рибалки,тобто заробити максимальну кількість атак і максимальну кількість їх реалізацій(це,звичайно,не про набитий холодильник,а про засічену і припарковану до берега рибу)).
У моєму випадку ще і розмір трійника має величезне значення(на паралельному ресурсі щось обговорювалось і смутно пригадую,що людина з ніком м.Проппер звернула мені на це увагу) - на малих воблерках трійнички мініатюрні,а рибка попадає періодично-систематично досить пристойна.Жорсткий прут або зразу вириває з пащі,або призводить до деформації і далі все одно до сходу.Занадто м'який ривки гасить,рибу не зливає,але і не може нормально втримати,тоді ще гірше - перетертий шнур до підводної перешкоди і втрата раритетних приманок))
...до чого я це все.Чимось завжди треба жертвувати).Але вибір має бути орієнтованим на результат.А результатом для спінінгіста завжди буде підсічена і припаркована до берега риба,а не відчуття невагомості спінінга,божественної легкості при анімації приманок і купи матюків через те,що тим "божеством" не зміг реалізувати ту єдину атаку,заради якої маслав три години...))Всім вдалого вибору!
taras.. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
LEO 1979 (26.10.2023), Metiz (26.10.2023), ROM_L (10.11.2023), sevo (26.10.2023), Valen (26.10.2023)