Перегляд одного допису
Старий 24.11.2019, 18:51   #412
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.894
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
Цитата:
Допис від sasha1933 Переглянути допис
Спасибо. Буду обдумывать. Ещо до льда пару недель точно есть.
Отдельно подбирать куртки и штаны армейские не мой вариант. Нада с нуля изучать тему, какие их свойства, там тоже 100500 моделей и фирм. Плюс у меня размер не маленький нада мерять.. Ну общем костюм для меня проще.
Отут
Цитата:
Допис від Sergii Doc Переглянути допис
3. Полазьте на форумах військового спорядження. Наприклад, там є утеплюючі курточки за 850 або 2500 грн, попередні британські і нові американські. Є штани до цих курточок.
Воно все легке, компактно укладається в компресійні мішки, можна одягти ззовні або піддіти під мембрану на березі.
Відповідно, не треба натягати зайвий "капустяний лист" одягу, рухи під курточкою вільніші
я намагався сказати дещо про інше - про зовнішній шар утеплення, теплоізоляцію.
В курточці у Норфіна є утеплювач - це дуже добре, бо зміщує точку роси далі від тіла, і від останнього прошарку повітря.
Це забезпечує відчуття тепла.
Аби того прошарку вистачило для зимової температури (досвідчені користувачі кажуть, що їм вистачало).
А якщо не вистачатиме раптом, або захочеться посидіти - то треба буде щось одягти-піддягти.
Пухка куртка ззовні - один з компактних варіантів утеплитися, за що і намагався сказати.

Я от пробігся вчора в подібній до https://norfin.kiev.ua/kostyumy-115/norfin-verity/ похідній курточці.
Звичайно, без утеплювача. Мембрана така сама.
Потім спробував помахати руками.

Від вітру захищало добре, було тепло і комфортно.
Паропроникність непогана: не парило як під нейлонкою - але був відчутний шар конденсату на мембрані; на іншій курточці з проникністю 15-20000 він суттєво менший.
Хоча я імітував лов риби навздогін - а для Вашого рівня активності потужність мембрани може бути прийнятною, щоб під нею не обмерзало.

Що засмутило: всі курточки для outdoor activity, на відміну від спортивних, шиють без запасу під рукавами. Виглядає гарно, але махання руками обмежує здорово - і це при тому, що я був одягнений вільно, а не щільно, як вдягаються на риболовлю.
Тож міряйте ретельно, щоб одним широким рухом могли показати кумам, які в тої риби були очі коли побачила Ваш Норфін і сказала "хочу собі таке!"
Sergii Doc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
sasha1933 (28.11.2019)