Перегляд одного допису
Старий 17.11.2019, 16:37   #410
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.894
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
Цитата:
Допис від sasha1933 Переглянути допис
Добрый день, домовой народ. Хочу обновить зимний костюм. Рыбачу в основном на гирлянду, в движении, не мухоморю. Бюджет до 8000. Вроде интересный вариант по параметрам GRAFF FLOAT GUARD 214-O-B. Может кто юзает данное изделие и поделиться впечатлениями? Может кто порекомендует другие достойные варианты (плавучесть не критический параметр). Спасибо.
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
если вы думаете, что оно добавит движухи нет. все вот это большое и толстое бережет от осадков и тепло, но только не для подвижной рыбалки. разве что в лодке тролить в декабре или мухоморить на ящике.
Не знаю, що сказати що до практичності бігу між лунками - тут аксакалам риболовного руху видніше, як воно відбувається зазвичай.
З чим Ви порівнюєте?
Чи додасть движухи порівняно з ватяними штаньми і кожухом? Додасть.
На перший погляд, на відео з Вашим вибором - традиційна концепція пошарового відведення вологи з тіла + захисна мембрана штанів і курточки.
Тут багато нюансів.
1 - це НЕ справжній поплавець. Справжній - коли є скрутка курточки і штанів, по типу гермомішка. І відповідна панчоха: неопренова або мембранна вбудована.
Все решта набиратиме воду по кофті в штани - отже, не дай бог, в ополонці у Вас час обмежений.
2. Якщо хоч один шар одягу не просуватиме воду (бавовна) - вся терморегуляція порушена
3. Полазьте на форумах військового спорядження. Наприклад, там є утеплюючі курточки за 850 або 2500 грн, попередні британські і нові американські. Є штани до цих курточок.
Воно все легке, компактно укладається в компресійні мішки, можна одягти ззовні або піддіти під мембрану на березі.
Відповідно, не треба натягати зайвий "капустяний лист" одягу, рухи під курточкою вільніші.
Я би ще подумав в оцю сторону
Sergii Doc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
sasha1933 (23.11.2019)