Перегляд одного допису
Старий 25.04.2024, 12:46   #1806
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 752
Сказал(а) спасибо: 168
Поблагодарили 1.035 раз(а) в 317 сообщениях
Цитата:
Допис від tacha79 Переглянути допис
повідець десь до півметра, тому пролітає тюльпан.
Всім дякую за поради, не курю, тому запальнички з собою не має.

Питання в догонку, поліз дивитись вузли що пропонують і тут вияснилось, що морковка мотається як шнуром, так і флюром. Я на тонкому флюрі мотав шнуром, може тому і пливло.
Доречі, олбрайт, тепер знаю як він називається, теж плив, мотав шнуром, але я на флюру робив вузол і це допомогло.
Відкрию маленьку таємницю,в свій час О.Сизон навчив мене в'язати тонкі шнури до флюру двічі складеним шнуром, верніше можна сказати шити : беремо голку з великим вушком(солдатскі називаються носимо її разом з флюром),вдіваємо в ушко шнур см.12,скручюємо,в петлю з флюру продіваємо голку з шнуром,потім крутимо і голка сама обертається навкруги петлі з флюра разів так 10-12,продіваємо голку знову в петлю флюра,можно рази 2-3, затягуємо/обрізаємо кінці.Це і є ALBRIGHT з замком.Особливо зручно, для тих у кого зір вже не як у снайпера,на вітру,с замерзлими руками,в темряві.Бо в'язати в умовах як я сказав і дома під настільною лампою - трохи різні речі....До речі цю пораду я став використовувати і на шнурах дєбєлих 1.0 - 1.5.
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
GBR (25.04.2024), Metiz (29.04.2024), Sergii Doc (27.04.2024), tacha79 (26.04.2024)