Перегляд одного допису
Старий 17.11.2009, 12:27   #192
Котя ра я
 
Аватар для Котя ра я
 
Реєстрація: 31.03.2009
Звідки Ви: Київ - Пирятинський повіт. Пенсіонер...уже.
Дописи: 946
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 3.329
Поблагодарили 9.875 раз(а) в 526 сообщениях
І рижики там були.... так

Цитата:
Допис від Алёнушка Переглянути допис
Я очень люблю рыжики! Всегда их с большим удовольствием собираю! Они попадаются мне и в Бородянском лесничестве, и в Тетеревском. Растут семейками. Но, к сожалению, с каждым годом их почему-то всё меньше и меньше... Если кто-то раскроет мне рыжиковые места вблизи Киевщины, буду несказанно благодарна. Проезд за мой счёт. Только это уже, пожалуй, на следующий год.
А может когда-нибудь появится возможность составить Лисичке компанию на грибной охоте на Закарпатье
Довго вагався, але... В прошлому році, середина жовтня, помандрували з дружиною рідною Україною...(хм) на захід. Мета була попити водичку, помилуватись осінніми краєвидами при- і закарпаття(фото в галереї, Синевір), пополювати за грибочками, порибалити. За дві неділі відпустки, такі да, все вдалося. Зупинились за Трускавцем, село Східниця, яка жінка не любить комфорту... Ціни нижчі чим в Трускавці, комфорт, поли з підігрівом і т. д., послуги на рівні: поради лікаря що до прийняття води і якої, соляна шахта, масаж ручний, гідромасаж, озокеріт і велосипеди для прогулянок і т.д. До природного бювету, на початку лісу, тре було ходити самим. Перші дві фото зроблені біля нього. Перша фото,спиною до бювету, загальний вигляд на Східницю та місце, де збирали маслюки(на дальному плані, фото 3-7), на передньому було знайдено білий(фото 8). Цікаво. Проходячи повз пеньок, промайнула думка: чого це сліди заячих зубів на ньому? Два кроки назад...ух...посеред пня шляпка білого... Рижикова полянка, зправа від бювету, було найдено десь з 30 шт., фото не були зроблені - здорові, трішки покрошились шляпки, тільки кастрюлька і виріняла їх. Протягом десяти днів, окрім цього, знайдено кг 5 маслюків, зонтик(фото 10) взято для приколу, проходячи по селу, місцеві підходили і говорили: викиньте, це поганий гриб. А ще було кілька поїздок на річку Стрий на рибалку. На юшку вилов був - малеча. Повари, в переддень нашого від'їзду, приготовили рибно-грибну юшку, (ф 11-1), замочили м'ясо, шашлик готовили самі. Відпочили, налюбувались природою, закарбували на пам'ять. Далі було озеро Синевір, білі гриби закарпаття(Ф 12), Почаїв, але це іншим разом.

П.С. Коли їхати на при- чи закарпаття, тре врахувати: шо одним-двома днями не відбудешся, та й не варто, і краще компашкою. (ИМХО).
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 Вид від бювету.JPG (70,6 КБ, 129 переглядів)
Тип файлу: jpg 2 Рижикова поляна.JPG (67,5 КБ, 125 переглядів)
Тип файлу: jpg 3 Маслятка.JPG (97,3 КБ, 194 переглядів)
Тип файлу: jpg 4 Маслюки.JPG (114,7 КБ, 172 переглядів)
Тип файлу: jpg 5 Скокі їх тута... 11.JPG (83,0 КБ, 164 переглядів)
Тип файлу: jpg 6 Задоволення...5 кг.JPG (96,4 КБ, 169 переглядів)
Тип файлу: jpg 7 Місце їх збору.JPG (65,7 КБ, 117 переглядів)
Тип файлу: jpg 8 Біля бювету біленький.JPG (60,0 КБ, 181 переглядів)
Тип файлу: jpg 9 Річка Стрий.JPG (78,2 КБ, 145 переглядів)
Тип файлу: jpg 10 Зонтик прикольний.JPG (80,7 КБ, 149 переглядів)
Тип файлу: jpg 11-1 Від'їзна вечеря.JPG (85,3 КБ, 138 переглядів)
Тип файлу: jpg 11-2.JPG (77,9 КБ, 147 переглядів)
Тип файлу: jpg 12 Білі закарпатські.JPG (69,4 КБ, 144 переглядів)
Котя ра я зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей