Перегляд одного допису
Старий 20.02.2021, 20:14   #60
GrafitSky
 
Аватар для GrafitSky
 
Реєстрація: 01.01.2009
Звідки Ви: Київ, Бортничи.
Дописи: 365
Сказал(а) спасибо: 5.094
Поблагодарили 5.099 раз(а) в 240 сообщениях
Post Дніпро, шлюз 3.

Вітаю, панове !
Були з татом на Дніпрі, я з гірляндою, татако за окунем (потім прийшов до мене. Окунь "страйкує" - клює "котяча радість").
... не вірю в прикмети і вам не раджу...
Чому так ? та першого впійманого, недомірка судачка віпустив - кажуть першу не відпускають.... НЕ вірю в цю дурницю. (в літку кішка чорна дорогу перейшла коли прямував на рибалку - так відловився так... ще й трофейну щуку впіймав. Ловив на мікроджиг)
...рибку знайшов не відразу, а коли знайшов, то вона ще й вередувала - чортика не хочу, мураху - ні, уралку - ні, а з мотилем ? - НІ ... а так покачаю, - ні, а так....
Короче з ранку риба була , але не реагувала на приманки. З поштовхом води справа пішла !!!
Да так, що відібрала 1,5 гірлянди і окремо нижня 6-ти грамова мормишка. Таких ЛЯЩІВ я навіть в літку на фідер не ловив. ... не переміг - ривок голови і пока ... я навіть не встиг послабити жилку між пальців - не мій трофей. Ще був "сход" судака за 2 кг. - також міг бути сьогодні трофеем, але нижній трійник хоч и якісний, але не величкий і не на таки щелепи
Окрема тема поведінки на кризі, багато разів підіймали цю розмову, тому не буду розписувати в черговий раз. Скажу коротко: вони помилились , якщо думали що ляща так просто вмовити на клювання. А от розігнати косяк запросто,... просто кидаючи бур на лід.... після пробуреної лунки. Не розумію цього

Але між тим... у татка руки тряслися після ... ну такого..., звичайного ляща.

...Кайф отримано !

Чого і вам бажаю !
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1532.jpg
Переглядів: 894
Розмір:  44,8 КБ
ID:	888621   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG1533.jpg
Переглядів: 1016
Розмір:  85,8 КБ
ID:	888638   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  415.jpg
Переглядів: 1237
Розмір:  90,0 КБ
ID:	888639  
GrafitSky зараз поза форумом  
66 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей