Перегляд одного допису
Старий 03.01.2022, 19:45   #121
Ben
 
Аватар для Ben
 
Реєстрація: 06.12.2009
Звідки Ви: м. Тернопіль
Дописи: 1.086
Сказал(а) спасибо: 157
Поблагодарили 65 раз(а) в 44 сообщениях
Цитата:
Допис від Tegeran Переглянути допис
Вот именно. Не понимая сути, делать выводы о том, что японцы , как бы помягче, несколько отличаются от нас в мышлении в худшую сторону...
Где Япония а где мы? Может, все-таки, стоит у них кое-чему поучиться?
1. Ну те що в Японії є нормою коли мужик мацає дівчину в метро і др... а інші роблять вигляд що нічого не відбувається - для мене є достатнім аргументом щоб поставити під сумнів менталітитет людей і чи варто на нього рівнятись.
2. В них багато якісних і хороших речей... Думаю Хонда і Тойота це найбільш надійні \ якісні автомобілі... хоч і косяки в них є також... з технічної точки зору як організоване виробництво і технічне вдосконалення, брейншторм і постійний пошук недоліків - звичайно потрібно переймати хороший досвід... тут нема про що спорити.
А от на ідеологічні та культурні аспекти які в свою чергу впливають на не що вважається "естетичним" чи "правильним" треба добре фільтрувати
Знову ж таки я не кажу що всі японці маньяки, а всі словяни нормальні... але те що в низ з цим задвиги це факт. Я не говорю що ручка з дерева на спінінга немає ніякого смислу... можливо для когось... Я до того що треба критично ставитись до речей і що Японія далеко не еталон "правильності"
Ben зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням