Перегляд одного допису
Старий 07.10.2015, 07:47   #542
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Цитата:
Допис від duffy333 Переглянути допис
... а в неумелых это чистый перевод денег и одно расстройство. Я пока чаще расстраиваюсь
Нуууу... Навіть не знаю що поки сказати. Я спробував лише один раз ловити цією трембітою,при чому,м'ягко кажучи,не зовсім в штекерних умовах http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost....&postcount=267 .
І не знаю як буде далі,але,без лишнього перебільшення,скажу,що кожен день сниться,настільки сподобалося. Протягом двох днів,жодного разу не пошкодував,не дивлячись,що один день лив дощ,а другий–дув неслабенький вітер.
Звичайно,не ідеально,але переконаний,що все вийде якнайкраще. Можливо в тому,що не відчув відрази чи "переляку",заслуга досвідченого наставника,який підскаже-покаже,не "умнічає" треба чи не треба.
На рахунок того,що трохи дорого,то це справді так. Але,не все зразу. особисто я десь два роки збирав весь свій крам (на фото не видно всього),бо дійсно і дорого,і багато чого немає,на жаль,в Україні де купити.
При нагоді,коли знаходився поряд,заїзджав на виробництво Кралуссо,Гуткєвіча,"виїдав мізки" французам з Rive і ін. ... (Володя Кобизєв наочно побачив мій підхід,так що не видумую. )
Сам собі придумав любов до Колміка,з цим взагалі завал—немає де що купити,також про допомогу товариша прошу.
image.jpg
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
chinta (07.10.2015), Вадим Поляков (07.10.2015), Косячок (28.01.2016)