Перегляд одного допису
Старий 04.12.2010, 20:41   #68
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Це інфекція!!

Цитата:
Допис від ovm Переглянути допис
(я все равно их буду выпускать что бы Вы тут не написали)
Шановний... Ви знаєте... Мені ультрафіолетово і навіть монопенісуарно ЩО Ви будете робити з зараженою рибою - їсти, випускати чи "утилізувати". В поточному році я жодного разу не ловив хижака (направлено). Хоча в минулому бувало. І так "бувало", що декому ще варто трохи постаратись до того мого досвіду (не маю Вас особисто на увазі!!!)... Але мова наразі не про це. Я просто хочу довести до Вас деякі постулати перебігу інфекційних хвороб у риб. Маю достатній акваріумістичний досвід і за освітою біолог. Навіть трошки більше - паразитолог.
Наявність трофічних язв інфекційної етіології свідчить про те, що хвороба перейшла у ту стадію, коли інфекція "визріла" (пройшла цикл розмноження в організмі-хазяїні) і готова вийти назовні для зараження інших організмів-хазяїв. Проста аналогія - стадія "інтенсивного чихання" при грипі. Така особина стає джерелом інфекції. Саме з огляду на вищесказане. Адже щука хворіє не тільки тоді, коли у неї вже язви. Вона хвора і до того, просто цей період внутрішнього перебігу хвороби не помітний. З язви у зовнішнє середовище інтенсивно виділяється збудник хвороби, він шукає нову "домівку". Випускаючи хвору рибу Ви не припиняєте цей процес. Ваше право... Я не збираюсь Вас агітувати... Як і інших дописувачів/читачів форуму.
П.С. Питання культури дискусії... Ви писали, що випускаєте хвору рибу у сподіванні на її одужання (а значить і на подальше життя). А тепер Ви говорите про те, що таким чином не позбавляєте крупну рибу поживи. Мабуть треба визначитись з метою випускання... Бо одне не передбачає іншого.
П.П.С. З мого досвіду. Найчастіше трапляються хворі щуки у розмірі 1-2 кг. Дай Бог здоров"я крупняку, котрий подужає "двушку"!!! Навіть хвору...
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
peresunkov (21.10.2015), vladvladi4 (14.11.2011)