Перегляд одного допису
Старий 10.05.2020, 22:42   #3
Jaga
 
Аватар для Jaga
 
Реєстрація: 27.04.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 644
Сказал(а) спасибо: 1.503
Поблагодарили 1.068 раз(а) в 235 сообщениях
яйця так яйця.

Кайзершмаррн.
Гарна назва, мені подобається. На смак ще краще. Але тре заморочитись. Хто не хоче - не читайте далі.
Відразу кажу - це не омлет в тому вигляді як ми звикли - яйця молоко та ще щось, розкалатали, вилили, погріли і їмо.. Це можна сказати вишуканий сніданок, яким мона здивувати кохану жінку у вихідний ранок. По структурі це чи млинцевий омлет, чи омлетний млинець, чи як зара модно щось посередині.
Необходимі інгрідієнти та інвентарь з розрахунку на одну порцію:

Яйця 2 шт Помити обовязково. У нормального мужика яйця повинні бути митими.
Молоко - 125 мл
Борошно пшеничне 75 гр
Цукор 2 ст ложки
Масло вершкове - столова ложка
Сіль - дрібка. Щєпотка по кацапському.
Ванільний цукор- 1 чайна ложка
Цукрова пудра - трішки
Олія звичайна - ложка. А може і не треба.
Родзинки. Бажано солодкі, наприклад кішміш.
Чарка смачного алкоголю. Наприклад коньяку, або бренді.

Пательня (скавародка) з товстим дном. І кришкою.
Кілька тазиків.
Миска. невелика.
Вінчик
Сито для борошна. Або спеціяльна просіялка, що в атб продавали під паску. (вже думаю як нею легкі прикормки просіювати)
Пара ложок. Столова та чайна
Мірна ємність для рідких продуктів.
Ваги для сипучих.
Шпатель. Мона велику ложку.

Панєслось!

Увага! Так роблю я, Ви можете так не робити! Беремо пару столових ложок родзинок і заливаємо їх окропом. Як розбухнуть трохи, зливаємо окріп, вижимоємо, та наливаємо туди півчарки алкоголю. Нехай набухає і стає смачнішим. Можете просто інших якихось цукатів або чогось накидати, тільки головне щоб було мілким порізане.

Основа.
Відділяємо у наших митих яєць білок від жовтка.
Білок у тазик, туди дрібку солі і починаємо працювати вінчиком. Якщо є міксер то взбивайте ним, та хоч мерков чотирьохтактним, все одно - головне щоб білки взбились як ото показано на фото 3. Густа міцна піна.

В іншому тазику жовтки розтираємо з цукром. Як цукор розійдеться - наливаємо молоко, туди ж ванільний цукор (або ванілін, що маєте), і просіюємо борошно. Все це добряче вимішуємо до однорідної масси. Замочені родзинки - теж туди.
Тим часом ставимо на невеликий вогонь пательню. У ложці олії розпускаємо вершкове масло. Добре обмажте стінки пательні жиром. Бо ця бісова штука буде рости.
У суміш яєць-борошна-молока-тощо вмішуємо наші взбиті білки. Несильноь калатайте бо весь обєм пропаде. Просто до однорідності перемішати і цю легку массу виливайте на розігріту пательню. Кришку наверх і на невеличкому вогні готуємо. Як зверху масса схопиться, а знизу стане аппетитно-румяна то мона перевернути. Це важко, тому можете сміло ділити на 4 частини і кожну перевертати окремо. Все одно потім цього коржа ще мона на меньші частинки порізати. Я навіть з боків люблю підсмажити кожен шматок. Як з боків все румяне, викладайте на гарну тарілку, посипайте зверху цукровою пудрою, бажано не так криво як у мене, і прикрасьте якимись фруктами, мона свіжими або не дуже. В мене ось була полуниця з варення.
І мона з цією тарілкою та горнятком кави йти будити кохану жінку з виглядом чувака який завалив як мінімум мамонта. Хоча мабуть мамонта було б простіше.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20200503_102259.jpg (78,1 КБ, 55 переглядів)
Тип файлу: jpg 20200503_102818.jpg (68,1 КБ, 51 переглядів)
Тип файлу: jpg 20200503_103508.jpg (50,8 КБ, 53 переглядів)
Тип файлу: jpg 20200503_111420.jpg (82,4 КБ, 87 переглядів)
Тип файлу: jpg 20200503_112238.jpg (71,4 КБ, 81 переглядів)

Востаннє редагував Jaga: 10.05.2020 о 23:35.
Jaga зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
goga (09.10.2020), Gorro (06.09.2020), LEO 1979 (13.05.2020), sniper 1 (11.05.2020), Але___ (11.05.2020), Владимир_84 (01.09.2020), Любомир (12.05.2020)