Перегляд одного допису
Старий 10.03.2020, 14:07   #26
Oleksi
 
Реєстрація: 29.02.2016
Звідки Ви: Київ
Дописи: 12
Сказал(а) спасибо: 140
Поблагодарили 562 раз(а) в 11 сообщениях
Бонус на Обвідному

Завжди вважалося, що самі яскраві рибалки - спонтанні. Проте я за складом не прихильник спонтанності і до всього готуюся, особливо до риболовлі. Рибалка випадає не часто, і як же так, щоб щось упустити. Треба і місце зарані продумати, і погоду перевірити, і наживку закупити, рибі кашу зварити, собі бутерів заготувати. Ну.. я так люблю.
Але не цього разу. В суботу, 7-го березня, десь о 23:59 , внутрішній голос говорить: "якого дурня! на тому світі виспишся!". І чашка пшона летить в каструлю, в термос щіпка чаю, ковбаса рівими кружечками складається в бутерброди.
Куди їхать? На Десні я вже був 1-го, вітер, холод, убита дорога, дощ напередодні.. да ну його. Плотва? хм... Можливо, але я порушив традицію відкриття сезону на Обвідному, тому треба виправлятися. Сама неприємна ситуація - це їхати без наживки, з надією купити по дорозі, але мені пощастило - була.
Хотянівка, 7:00 ранку, туман, як молоко. Ну, це має бути цікаво, ще не ловив в такий туман, здається. Але пару кілометрів далі і повітря знову чисте. Ех.
Остаточно закинувся я близько восьмої. Так, солідно, в воду полетіло все що мав - відсутність течії дозволяла, а там і вийняти можна. Десяток хвилин повтикав на квівери - мовчать. Ну і прекрасно. Стрибаю в крісло, чай, бутери для затравки, а на десерт - тиша! Чорт, як же прекрасно, співпало все: навколо ні душі, ні дзвоників, і хлюпоту води від кормушок, ні-чо-го! Кормушки не несе, на воді гладь, не холодно, немає ніякого зайвого мандражу. Не клює? Ну і нехай, я й так вже щасливий.
Першу клюваку побачив приблизно о 9:45. Тук-тук. Жим-жим. Йди сюди! Що там? Щенелящ? Хм, сильний, але пасивний. Там черв'ячок, може сомик? Щось жовтувате, може коропчик дзеркальний! Хвіст! Провалитися, це ж лин! Тільки не спустити, тільки не спустити! Паніка - в який бік крутити, щоб ослабити фрикціон? Підсак незібраний. По-простому, плавно але впевнено, треба швартувати на берег.
Лин, це риба моєї мрії. Востаннє я ловив його в дитинстві, в сільському ставку, ще до того, як його спускали для чистки. Маленьких таких линочків, але дуже рідко вони траплялися, може 2-3 всього. І тут на тобі. Ні плотва, ні густіра, ні лящ. Лин, в березні, на каналі, неймовірно!
Далі риба трішки ожила, до 11 проклюнула густірка і замовкла, почіплялися мікробички. А більше і не треба. Все одно в голові була тільки одна думка: лин, ****, лин! В 12 зібрався і поїхав додому.
Замітки: ловив на черв'як, опариш, мотиль і їх комбінації, годував пшоном + сипучка, повідки метрові + фідергам, кормушки 80г, можна було і менші, але в таку пору року менші не вожу з собою. Води не давали зовсім, помітні були коливання туди-сюди пару сантиметрів, але течії не відчувалося. За всю рибалку не бачив жодного плавзасобу. Лина 1050 грам.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  86,2 КБ
ID:	843861   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2.jpg
Переглядів: 24
Розмір:  140,2 КБ
ID:	843862   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  4.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  150,7 КБ
ID:	843863   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  3.jpg
Переглядів: 16
Розмір:  62,6 КБ
ID:	843864  
Oleksi зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Валерий 74 (01.06.2020)