Перегляд одного допису
Старий 19.12.2019, 17:09   #86
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.930
Поблагодарили 16.024 раз(а) в 1.631 сообщениях
Надворі свято Святого Миколая.В цей день мають відбуватися різні дива.Тому я зі своїми двома співробітниками Олексієм і Богданом,а також чарівними Вірою і Мариною з "Батальону Сітка" попрацювали Святими Миколаями(хоча серед нас навіть Миколайовичів або Миколаївн не було) і відвідали військовий госпіталь.Були у відділенні психіатриї(туди мало хто приходить),а також у відділеннях травматології(поранені бійці) і нетрадиційної медицини(нервові розлади).Бійців привітали,побажаои їм швидкого одужання і навезли різних смаколиків.У відповідь від вдячних солдатів отримали слова подяки,потискання рук для чоловіків і обійми для жінок.
Особливо хочу відзначити нашого форумчанина KSergO.Завдяки йому вдалося придбати значну частину смаколиків.Так що суспільство повинно знати таких людей і рівнятися на них.Таку саму подяку хочу висловити і директору школи імені Петра Яцика з міста Гнідин- Кудько Ніні Григорівні.
Наостанок хочу сказати:ДОЛУЧАЙТЕСЯ!!!Попереду новорічно-різдвяні свята,виділіть пару годин часу та кількасот гривень і з'їздіть до хлопців у госпіталь або придбайте щось смачне і корисне та передайте це волонтерам ,а вже вони відправлять ваші подарунки на фронт.
ПС.І пам'ятайте-війна не десь там далеко,а дуже близько.
Долучені зображення
    
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
agapnik (10.06.2020), Eugene_Goroh (23.12.2019), Gaspra2 (20.10.2020), SL (26.12.2019), Ёж. (10.06.2020), СКОРПиОН (08.10.2020)