Перегляд одного допису
Старий 15.11.2015, 18:52   #130
erranta
 
Реєстрація: 12.04.2013
Звідки Ви: Прикарпаття
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 10
Поблагодарили 177 раз(а) в 3 сообщениях
StreetFishing вдався

Після роботи вирішив годинку провести на міському озері. Година десь 15-30, часу небагато залишилось,погода паскудна, холодно, вітер, але все ж бажанная порибалити виявилось сильніше. Правда,отримавши пару невнятних тичків за 40хв і одного мікро окуня, розумію, що на сьогодні вистачить, і тут.... такого дикого визгу фрікціона я ще не чув. Сам ледве на ногах встояв, Calzante в бублик... в мене якась розгубленість, ступор і думка "що це за ...". За цих секунд 20 поки відходив від шоку, метрів 30-35 шнура вимотано і обороти ця "торпеда" скинула, уповільнилась. Спробував підтягнути - фіг там. На кожні моїх "відіграних" півметра, зразу отримував вимотування 3-5м шнура. Так продовжувалось хвилин 15. Тут вже трохи почав панікувати, бо вже не розумів, що далі робити. Але ця "машина", зупинившись в метрах 90 , почала плавати вздовж берега. Ну це вже повеселіше. Правда шнур в 8 лб., флюр ще тонше, форсувати події не дозволяли, тому виходу не було, прийшлось 20хв тупо ходити по берегу. Але з'явилась можливість більш-менш спокійно подумати, що там на гачку. Покльовка була явно не якогось хижака, скоріше карпова. Сом вже би давно флюр перетер, тому було 2 варіанти, або карп, або толстолоб. З вагою взагалі без варіантів. Такого раніше не мав, але діди-рибаки на березі з впевненістю казали : "походу восмьорка" , тому виходу не було, повірив їм наслові))). Нарешті, відчуваю, що ця "колода" почала втрачати сили, і вдається її зрушити з місця. І це було дуже вчасно, бо в мене кисть і передпліччя почали дико пекти і боліти. За 15 хв вдалось підвести до берега, вивів на поверхню. Це таки був толстолоб. На все озеро знайшовся один підсак, по діаметру трішки більший рибу, тому ледве за 3м чи 4м разом вдалось насадити( інакше не назвеш) його на голову толстолобу,і риба нарешті була на березі. Дід ,який його з води піднімав, сказав :"Ох,йоп...по ходу більше ніж 8..")) Трясущими руками дістав кантер,і зважування показало 12,086. 12 КГ!!!!! Адреналін, емоції зашкалюють, серце вискакує))) . ТРОФЕЙ))) Випадковий, але ТРОФЕЙ)).Навіть не помітив, що на вулиці вже стало темно. Тому фотосесія якісною не вийшла, але це вже не мало значення)),бо цей street fishing я запам'ятаю на все життя))
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC06516.jpg
Переглядів: 198
Розмір:  205,3 КБ
ID:	498411   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC06523.jpg
Переглядів: 208
Розмір:  49,0 КБ
ID:	498412  
erranta зараз поза форумом  
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей