Перегляд одного допису
Старий 06.04.2023, 21:19   #1731
Guron
 
Реєстрація: 14.02.2010
Звідки Ви: г. Черкассы . инженер механик
Дописи: 409
Сказал(а) спасибо: 209
Поблагодарили 160 раз(а) в 103 сообщениях
Купляв на ЯХО
1.SHIMANO HARD ROCKER B810MH+ - приблизно 132 у.е.+ ..... упаковка доставка і все інше . Легке б.у. Японець писав 6-сть рибалок . Візуально - так приблизно воно і є. Візуально не перегружене . Японец написав , що брав його для ловлі киджихату ( морський окунь , морский кіт, красний скальний окунь ) - так вони його називають. А получилось , що йому треба для ловли зубастого терпуга - там більше підходить Апіа і Ксеста , я так зрозумів що на терпуга треба більше дурі щоб витягнуть , ще якась вудка ,я не запомятав. Так написав Японець. В них там все доволі спеціалізоване .
Нова така - в них десь 200 у.е.
З японцем переписувались англійскою . Що він ,що я --- знали англійску - поверхнйо . Ну є , як є.
Думав на цому й зупинитись , але виставили ( зараз передивляюсь інколи аукціон ) доволі рідку вудку як для аукціону
2.SHIMANO HARD ROCKER XR B810MH - з вітрини магазинуі ,я не втерпів 180 у.е + налог ... и таке інше. Без аукціону вона коштує 290-320 у.е.
От так получилось дві вудки .
Думаю після тесту , буду продаати ту що дешевше -- як що вона дійсно підходить до берегового дніпровського судака. А може оставлю обидві та продам сканлайни та гидроспід 2400.
Х- тюна такого ж не було.

Востаннє редагував Guron: 06.04.2023 о 22:40.
Guron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
TeHb (06.04.2023)