Перегляд одного допису
Старий 20.01.2022, 15:14   #1307
Nikolos68
 
Реєстрація: 12.11.2013
Звідки Ви: Киев
Дописи: 214
Сказал(а) спасибо: 991
Поблагодарили 1.321 раз(а) в 98 сообщениях
Цитата:
Допис від goga Переглянути допис
Колеги , не видумуйте дурниць , стверджувати що лодка на лафеті , це гірше чим лодка в багажнику , може тільки той хто ніколи його не мав. Немає в лафеті мінусів , за виключенням що його потрібно купити , і викласти за це мінімум 15 т.г, далі суцільні плюси. Оте все, місця нема де поставить , на березі вкрадуть і.т.д то взагалі не переконливо , ні разу взагалі ні разу не мав з цим проблем.


за логікою деяких опонентів , так жити в Києві в рази гірше ніж в забитому селі десь в Чернігівській області. Машину нема де поставити, лафет нема де зберігати, картоплі нема де посадити , яблуко , з дерева не зірвеш ну і т.д. Чого вони всі пруться в той Київ , він скоро репне.
Давайте я Вам отвечу за себя, как Киевлянина!
Почему я не куплю лафет, хотя возможность есть.
Лафет с лодкой хранить где-то нужно и если вы не проживаете в частном доме, то в Киеве это действительно не дешево, снимать гараж для лодки с лафетом и второе небезопасно, так-как банально воруют! Я не буду здесь рассказывать сколько и чего украли в том кооперативе где у меня гараж, но в Киеве с этим реально беда! Поэтому лодка с лафетом это как приманка для воров, присматривают и затем опа и уже без лодки, мотора и лафета...
У меня предыдущий комплект лодка-мотор купил человек у которого обчистили гараж, причем машину не тронули.
А так, да согласен, лафет с лодкой это очень удобно, тут не с чем спорить, но для нечастых выездов приходится возить все в багажнике и собирать-разбирать.
Был бы частный дом, даже-б не думал, возил бы лодку на лафете!
Nikolos68 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
goga (20.01.2022), hippo (20.01.2022), strannik69 (20.01.2022), Ліквідація за власним бажанням (20.01.2022)