Перегляд одного допису
Старий 26.02.2007, 22:59   #47
Трохимук
 
Реєстрація: 19.02.2007
Звідки Ви: Львів соліст опери
Дописи: 12
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Повністю згідний з tosi,та ще доповню трохи.
Бував на Світязі багато раз,озеро надзвичайне.Займався підводним полюванням (маю гріх там заповідник) тому не раз спостерігав і не тільки,вугрів.
Виходять на полювання з заходом сонця,полють до світанку.Зранку зариваються в пісок та не дуже глибоко,залишаючи при тому бороздочки з піску,коли погода без вітряна останні залишаються помітними досить довго,а по маленьких вулканчиках з піску можна без помилково визначити де голова а де хвіст.Вулканчики утворюються під час циркуляції води при диханні вугря.
Здавалося б підпливсти можна близько,побачити,взяти рукою разом з піском і уха готова.Та нікому це не вдалося.Річ в тому,що він моментально випускає велику кількість слизу і завдяки тому опиняється на волі.
Умільці пробували на рукавиці наклеїти наждачний папір,та тримали вугря не більше декількох секунд,після чого папір забивався вязким слизом і був надалі не придатний для експерименту.
Вдавалося мені бачити його світлим днем,замотаного на маківці пяти метрових водоростей,при тому він не спав,що робить за звичай вдень,але і певне не полював бо дуже вже замотаний був.
На скільки швидко він розмотуеться не можу сказати,він не встиг того зробити.
Також днем його можна зустріти в камишах,де він теж часом замотаний,але лежачи на дні.
Ночує він не тільки в піщаному грунті і переважно на глибині поза 5м.та залежно від різних умов,по різному.
Дуже активний коли в ночі шторм,сильний вітер.
Такі мої спостереження.
Трохимук зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням