Перегляд одного допису
Старий 23.04.2016, 16:07   #885
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Thumbs up МОЯ "НЕРУХОМІСТЬ".

Вже раніше писав про втілення свого задуму для проживання на природі. І ось вже тент зшито,тому можу для тих,кому цікаво,декілька слів добавити.
Сьогодні спеціально виїхав,щоб спробувати "в роботі" причіп-палатку і трішки пофотографувати. Тент шили з акрілової тканини Sattler,вийшов досить непогано,тканина дуже міцна. В зібраному вигляді конструкція вийшла настільки монолітною,що ніби з цегли змуровано.
З моїми 175 см зросту знаходитися всередині комфортно. Також,в процесі пошиву,врахували спецільні накладки на лежаки,які запобігатимуть піддуву повітряних мас.
Написи Colmic зробив не в рекламних (корисливих) цілях,а тому,що в мене левова частка рибальського спорядження для поплавка,в т.ч. сам штекер та одяг,цього італійського виробника.
Стосовно розкладання-монтування самої конструкції,то спеціально час зафіксував. Отже,сам один,без будь-якої спішки,за 15 хвилин із звичайного причіпа стає повноцінна палатка.
Залишилося декілька дрібничок і виїзджаю рибалити !


p.jpgp3.jpgp2.jpgp5.jpgp4.jpgp12.jpg
pp1.jpgpp2.jpgpp3.jpgpp7.jpgpp8.jpgpp9.jpgp7.jpgp8.jpgp9.jpgp10.jpgp11.jpgp6.jpgpp4.jpgpp5.jpgpp6.jpg
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
46 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей