Перегляд одного допису
Старий 20.09.2013, 18:08   #207
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
пару виїздів опишу в одній відповіді за мінімум інформації та позитиву.
на одній з нирялок вибрались з Мамайом вище Хрінників даби відшукать той самий дальний кордон. прозрак ніби і був але вода була сивувата і відразу ховала з"являючі силуети риб якіх було зовсім обмаль. також на даній рибалці згубив самого першого свого ліхтарика Андрія FA по своїй дурісті та необачності. по рибі було не густо, в Сані пара щук за двушку, а в мене і того гірше.

недавно запросили на нічну, поїхав, ніодного пострілу хоч і бачивдва зачьотних рип.
незадоволений двома речами:
1.полювання всього 2-2,5 годин. я їм і кажу для чого їхати в таку даль, побачу чи запросять ще.
2. поспав я десь 3-3,5 год. завдяки дощу роботу відмінили. вирішив з"їздити по гриби, спать не хочеться, а в ногах тяга пропала да і чим далі тим гірше. не знаю як після нічної люди на роботу ходять.
плюс в одному, була велика компанія тому вийшла дешева поїздка.

ліг раніше щоб виспатись перед наступним виїздом.
виїхали з незмінним напарником, кумом з самого ранку, небо затянуте, дощ немов хто відміряв рівномірно помаленьку без натяків на припинення поливав повсемісно.
недивлячись на таку погоду стражі порядку не дрімають. зупиняли всіх підряд, ніби ринок кавколо їхньої машини відкрився, нас теж. перевіряючи документи питає: -а вчора нічого не святкували, а то з машини якийсь запашок?
-а то з нами ще рибачок їде, вирішив зігріться перед висадкою. він показав пляшечку надпитого пива. посмішка на вустах у даїшника але погляд сконцентрований на мене... -в вас страховка прострочена
я: -та ні то я забув замінити, і даю бланк від страхової. даїшник перевірив, обережно згортає а кульочок мою страховку і каже:
- давайте сюди...
я здивувався і вже готовий був накинуться : - за що?!?!? думав в наглу гроші просить
даїшник ніби відчув недорозуміння і повторив: - дмухніть для контролю сюди.
-АААА
біля берега вода як в акваріумі, далі по акваторії гірше але для полювання досить добре, хоча Саня десь попав в мутняк дуже не задоволений. риби було мало замічено, навіть малька. були поодинокі виходи лящів. при переході над лататтям зігнав пару гарних щук, при пошуку нічого не міг знайти де вони ховались. вітер сильнішав, дощ не приринявся. підпливши до гарних заростів в "віконичку" показалося ніби якісь обриси -контур риби, щоб не злякати своїм наближенням включив на мін. ліхтар і спробував оріолом засвітити те віконце, нічого. змінив засвіт з іншого ракурсу і от вона голова щуки. чекати було ніколи, роблю постріл. ривків та потяжок немає але відчуваю легке тремтіння на линю, ривок в перед в хмару муті натикаюсь на щуку, постріл припав якраз за голову. стояла в такій собі кімнатці з водоростів. потягнула на 5 кг.
плавав в 7-рці б.у. з похолоданням вдів куртку 10-ку підпарився трохи.

фото з різних полювань. на останньому так спать хтів що неміг очей розплющити
сорі за багато букв, всеодно всього не розповісти.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Рзображение_014[1].jpg
Переглядів: 257
Розмір:  92,8 КБ
ID:	296856   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Рзображение_015[1].jpg
Переглядів: 302
Розмір:  124,4 КБ
ID:	296857   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Рзображение_018[1].jpg
Переглядів: 382
Розмір:  193,7 КБ
ID:	296858  
Radul зараз поза форумом  
44 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей