Перегляд одного допису
Старий 05.12.2007, 19:38   #126
Ser
Banned
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 348
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 8 раз(а) в 4 сообщениях
Розчиняй шлунок і все побачиш. В пошуках того, про що ти говориш, він перемелює вдесятеро більше дрібноти, яка знаходиться біля дна і в детриті. Рот у великого коропа за розмірами такий, що разом з мулякою захоплює все (гаки в т.ч.), потім за допомогою рецепторів відділяє поживні частини від непоживних, а решту корму випльовує. І так доти, доки, на погляд коропа, в певній точці не залишиться поживної їжі. Це добре видно на десятках відеофільмів про ловлю коропа. Не думаю, що практики, до яких я відношу працівників інституту рибгосподарства, так недолуго промахнулися у своїх висновках, побудованих на десятилітніх дослідах. Якщо ти вважаєш, що коропа в основному треба ловити на комиш, ніхто не заважає. Але чомусь твої колеги по клубу рекомендують м"ясо, рибу і солодощі. Раків немає у добрій половині водойм. Комиш теж є не скрізь. Мальок не може складати основу раціону, оскільки процентне співвідношення його до абсолютної річної маси корму водойми є незначним. Про ціни я сказав тому, що вони виросли за півтора року вдвічі, і тепер є недоступними тисячам дрібних орендарів тих водойм, де і живе в основному статевозрілий короп. Тому і стверджую, що основна маса нагульних ставів переведена з інтенсивних зі штучним кормлінням в екстенсивні з випасним. Де основа кормової бази - зоо. Бо тільки вона може швидко регенеруватись і давати кормове насичення водоймам з коропом. А те, що короп - детритофаг, ніхто і не заперечує. І канібал - теж. І раків їсть, де вони є, і вишнї, що падають в воду, і сливи, і калину. Словом, свиня - вона і в воді свиня. І їй начхати на професорсько-викладацький склад нашої альма-матер, і на наукові ступені поважаних мужів з рибних інститутів. Бо просто жре те, що падає у воду і росте у воді. Амплітуда твоїх баночок з бойлами - яскраве тому підтвердження. Але найкраще на трофейних працюють "м"ясні". Чи я знову помиляюсь?
Ser зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням