Перегляд одного допису
Старий 18.01.2013, 23:27   #1054
Wx37D
 
Реєстрація: 01.01.2013
Звідки Ви: м. Дніпропетровськ
Дописи: 10
Сказал(а) спасибо: 24
Поблагодарили 5 раз(а) в 4 сообщениях
Цитата:
Допис від валерий Переглянути допис
а как по мне так разницы вообще никакой что первые что вторые что третьи
те рекламные ролики что выкладывают и показывают как ох-енно снимает 2-я или третья так я уверен что сняты они совсем другой аппаратурой,
Рекламні ролики взагалі окрема тема. Рекламі повірити - себе обдурити. Мова якраз йде про сюжети відзняті незалежними операторами.

Цитата:
Допис від валерий Переглянути допис
а все те ролики что я видел в сети снятые первой второй или третей между собой по качеству нет никаких различий
По відео викладеному на youtube важко оцінити відмінності. Переважна більшість дивиться вже стиснутий відеосюжет, а не оригінал в розрішенні 1080 dpi. Крім того тільки по відзнятому сюжету непросто оцінити якість роботи камери; оскільки люба, навіть сама краща відеокамера, всерівно дає спотворення. Найбільш повно можуть оцінити якість зйомки люди які були присутні беспосередньо в момент зйомки і бачили реальну картину своїми очима, яку потім можуть порівняти із відтвореним на екрані. Не дарма навіть в середній школі на уроках малювання вчили малювати фарбами при денному світлі, оскільки штучне освітлення спотворює кольоросприйняття ока, а про фото-відеотехніку годі й казати. Саме тому і цікаво почути коментарі так би мовити "з перших рук".
Досить цікаві відеосюжети , в тому числі і порівняльні різних екшн-камер , викладені на youtube.com користувачами під ніками BigZachsHouse та sumogurinet . Останній є підводним мисливцем, тому переважна більшість його сюжетів це якраз підводні зйомки, але всі вони зроблені у відносно прозорій морській воді.

Цитата:
Допис від валерий Переглянути допис
у ГоПро очень холодные цвета
Якщо у GoPro дуже холодні кольори, то що вже тоді говорити про Sony HDR-AS10
www.youtube.com/watch?v=y9jOumi-53k

Цитата:
Допис від валерий Переглянути допис
любой ролик снятый надо редактировать , тогда получается чтото путнее
Якщо ціль високохудожнє а не репортажне відео, тоді редагування - сила. (як наприклад у цьому файлі )
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Photoshop.JPG
Переглядів: 115
Розмір:  46,3 КБ
ID:	239589  
Wx37D зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
DzenDzik (19.01.2013)