Перегляд одного допису
Старий 05.11.2012, 16:40   #354
Serhii Kv
Модератор
 
Аватар для Serhii Kv
 
Реєстрація: 21.02.1998
Звідки Ви: UA
Дописи: 5.927
Blog Entries: 16
Сказал(а) спасибо: 6.122
Поблагодарили 17.669 раз(а) в 2.654 сообщениях
Smile УЛкраїнка. Сповідь збоченця.

Присвячується сторінкам 137-139 обговорення звітів

Славетне місто Українка, що на Київщині, добре відоме багатьом любителям риболовлі. Тут на дніпровських просторах можна вполювати майже будь-якого дніпровського хижака. Можна також чудово відпочити із родиною на островах між купами скляних та пластикових пляшок, що їх дбайливо залишають поціновувачі рідної природи. А якщо ввечері запивати добру вечерю м’якою оковитою, вранці навіть можна здивовано шукати свій човен із мотором.

Ще із шкільних років і я люблю гойдатися на хвилях біля цього дивного міста. І байдуже, що більшість риби вже виловили, з'їли та перетворили на побутові відходи – у вільний час саме сюди я їду шукати рибацької вдачі. Цього разу я скористався старим правилом – «Хай рано встає той, хто ловити не вміє». Але забув, що воно працює тільки вкупі з іншими ритуалами – «по піісят і в бой», «помочіть подсаку» і «пожарити яєшню з сосисками».

Адже у мене не було піісят, сачка і компаньона із яйцями і сосискою. Тому час від часу хапала тільки дрібна рибка, не дивлячись, що її годують чималим шматом неїстівної гуми Екшн Пластік. Як справжній збоченець, кожен раз я витягав фотік і клацал дрібноту для знайомих дівчат з фейсбуку - як то у класика: «Мадам, это очень редкая рыба – щукоокунь». Але навіть техніка не витримала знущання над малечею – скінчився заряд. Це було справжнє покарання. Усі навкруги ловили велику рибу – щук, лящів, судаків, сомів, а в мене клювала тільки негідна звітів ср@нь.

У неділю я поїхав на Петрівку купити «Фотошоп для чайників», бо риба приходить і знов тіка у море, а мистецтво писати звіти вічне.

Фотки додам після вивчення фотошопу.

Нездолана штука; додаю як було, без збільшення.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ulkrainka_1.jpg
Переглядів: 299
Розмір:  282,6 КБ
ID:	228577   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ulkrainka_3.jpg
Переглядів: 342
Розмір:  280,9 КБ
ID:	228578   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ulkrainka_4.jpg
Переглядів: 297
Розмір:  337,0 КБ
ID:	228579   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ulkrainka_5.jpg
Переглядів: 281
Розмір:  319,1 КБ
ID:	228580   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ulkrainka_6.jpg
Переглядів: 254
Розмір:  378,2 КБ
ID:	228581  


Востаннє редагував Serhii Kv: 15.11.2012 о 13:07.
Serhii Kv зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
36 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей