Перегляд одного допису
Старий 20.09.2007, 18:28   #538
Ромка
 
Аватар для Ромка
 
Реєстрація: 14.09.2007
Звідки Ви: Львів
Дописи: 225
Дякував: 368
Дякували 355 раз(и) в 59 повідомленнях
Купив воблер Damiki Dr.K. Шо хто може про нього сказати? Якісь поради?
Ромка зараз поза форумом