Перегляд одного допису
Старий 28.10.2011, 01:01   #446
Байло
 
Реєстрація: 14.10.2009
Звідки Ви: м.Київ, Ленінгрідська пл. журналіст
Дописи: 74
Сказал(а) спасибо: 1.704
Поблагодарили 763 раз(а) в 59 сообщениях
Ліс за ДВРЗ

Хоч і гласить народна мудрість, - "кому в жизні не везе, - той живе на ДВРЗ", але на гриболовлі мудрі слова не відображаються. Зайшов у ліс з кінцевої 33. Пішов по шилягах і надибав кілька молодюсіньких сімейок жопеньок. Взяв лише 2 сімЇ, які були більші за сірникову коробку(у висоту, розуміється). Однак, сьогодні в мене не було особливого бажання чухати горба крушиною, бузиною та іншиими різновидностями шилягів, тому направився на соснові пагорби. Сумно! Я не є постійним ловчим в тих краях, але те, що побачив, свідчить, про, переконаний, навмисний підпал лісу. Дебелі ділянки соснового лісу випалені, а переважна більшість випалені вже не в вперше. І, на одній вибалці мені поталанило взяти 4 десятки гарних маслявих хлопців. Більше я їх ніде не зустрів.(та й часу не було). Доречі, трапилося кілька виповзнів молодих червоних мухоморів, та одна зеленка.
Підсумок: вважаю(сподіваюся) що не все закінчилося. Раджу звернути увагу всім гриболовам на південні напрямки - Старе, Циблі, ліс під Каневом. А кому дозволить доля - Цюрупинськ(олешківські піски).
ХАЙ ЩАСТИТЬ!
Байло зараз поза форумом  
27 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей